Oto 8 najgorętszych kolorów paznokci lata 2022

Nie wiem jak wy, ale nie tak cierpliwie czekałam na ciepłą pogodę, Koszulki Bez rękawów i szansę na noszenie jasnych kolorów paznokci. Prosty luksus jasnego mani nie tylko uzupełnia moją letnią garderobę, ale rozjaśnia mój nastrój. Czego więcej może chcieć dziewczyna?

Latem 2022 roku jasne, neutralne kolory są na tylnym palniku na rzecz jaśniejszych, jaśniejszych odcieni w każdym kolorze tęczy. Różowy, czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy—będziesz miał trudności z wyborem. Aby uzyskać inspirację, zebraliśmy te, o których nie możemy przestać myśleć.

 

1. Francuski Porady

Jeśli nie lubisz jasnego odcienia, nie martw się: klasyczna francuska końcówka nigdy nie wyjdzie z mody. Na szczęście tego lata widzimy go z tradycyjną bielą (idealną dla narzeczonych!), ale uwielbiamy też jasną końcówkę. Czuje się latem bez zbytniego zaangażowania. 

 

2. Tęcza

A jeśli chcesz wyjść na całość, po prostu nałóż wszystkie swoje ulubione kolory na paznokcie na raz! Tęczowy kręgiel jest idealny, jeśli chcesz wypróbować kilka różnych kolorów na raz przed popełnieniem. 

 

3. Hot Pink

Kwintesencja letniego odcienia, jasny róż to kolor, którego nigdy nie pożałujesz. Możesz przejść pełny Barbie różowy lub więcej fuksji. 

 

4. Neon Pomarańczowy

Orange widzimy wszędzie: w modzie, urodzie i manicure. Uwielbiamy ten neonowy odcień na lato, szczególnie z odrobiną dodatkowego blasku dla naszej skóry po dniu spędzonym na basenie.

 

5. Czerwony

Czerwień zawsze będzie klasykiem, ale na lato uwielbiamy, gdy jest nieco jaśniejsza i bardziej neonowa. Ten wiśniowo-czerwony odcień nadal wygląda profesjonalnie i efektownie, ale nie czuje się zbyt dobrze. Jest idealny, jeśli szukasz fajnego odcienia, ale nadal nie chcesz wychodzić za daleko poza strefę komfortu.

 

6. Pistacja 

Witaj w cieniu lata! Pistacja ma teraz chwilę, a Ty możesz być na trendzie, wybierając go do swoich paznokci. Po wszystkich szmaragdach i odcieniach klejnotów jesieni i zimy, jest to świeże spojrzenie na zieleń. 

 

7. Wapno

Ale nie martw się: zielony również otrzymuje leczenie neonem. Ten lipowy odcień jest tak jasny i zabawny, że każdy dzień będzie pełen słońca, nawet jeśli Na Zewnątrz będzie Letni deszcz.

 

8. Turkusowy

Turkus powraca. Jeśli chcesz być wczesnym użytkownikiem trendu, to nakolor il jest bardzo fajny i dość wyjątkowy. 

 

Trendy na paznokcie przychodzą i odchodzą, ale te 9 ponadczasowych odcieni nigdy nie wyjdzie z mody