Nie przegap: Cała letnia kolekcja Madewell już w sprzedaży

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Madewell ma wyprzedaż!

Jeśli nas zapytasz, najlepsze stroje składają się z mieszanki klasyki i ukłonu w stronę kilku trendów. Połączenie ponadczasowych elementów z parą, która jest aktualna, sprawia, że każdy strój wydaje się, że wiesz, co robisz, ale nie starasz się zbyt mocno.

Sklep, który raz po raz uderza w ten gwóźdź w głowę jest Madewell. Mają jeansy, guziki i torby, które nigdy nie wyjdą z mody i które nosimy rok po roku, ale zawsze wypuszczają modniejsze ubrania, gdy pojawiają się nowe sezony. Na szczęście dla nas, Madewell ma obecnie jedną z najlepszych wyprzedaży roku, z 20% ich letnią kolekcją-w tym kultowymi sandałami (skórzanymi na wyprzedaży? Nie mam nic przeciwko!).

Gotowy na odświeżenie garderoby? Teraz jest czas, aby przygotować się na ciepłą pogodę lub zachwycić się inwestycją, na którą patrzysz. Biegnij, nie idź-te kawałki nie będą długo w magazynie.

Madewell właśnie wypuścił swoją wiosenną kolekcję i chcemy, aby każdy