Nie potrzebujesz S. O., Aby cię zabrać: 6 pomysłów na randkę Solo, aby dodać do kalendarza jak najszybciej

Zbyt wiele razy wciągamy się w przewijanie dla naszego następnego beau lub babe na Bumble, wzbogacając nasze romantyczne relacje lub utrzymując platoniczne (zwłaszcza na długich dystansach). A ponieważ zawsze tworzymy przestrzeń i czas dla naszych bliskich, czasami zapominamy o najważniejszej osobie: o Tobie. Zadaj sobie pytanie: ile razy w tym roku właściwie myślałeś o solowych randkach? Nie, Nie mówię o Trader Joe ‘ s run (choć może to być dość samoopieki), ale prawdziwy moment randki siebie. 

Dla niektórych może to brzmieć zupełnie nieszablonowo. Jak działa randka, jeśli nie ma co najmniej dwóch osób? To nie jest jakaś sztuczka, żeby zmusić cię do bycia antyspołecznym, obiecuję. To impuls, aby lepiej o siebie zadbać, znaleźć swój język miłości i odpowiednio się traktować. Jeśli to was nie przekonuje, pamiętajcie o tym: jeśli spędzicie całe życie czekając na innych ludzi, będziecie czekać wiecznie.

Pamiętasz tę słodką kawiarnię, którą odwiedzasz od miesięcy? Weź laptopa i idź. Ta podróż do Indii Zachodnich, którą wklejałeś na tablicy nastroju przez ostatnie trzy lata? Kup bilet i upewnij się, że masz miejsce przy oknie. Chociaż podróż może być przerażająca-introwertycy, mówię do was-jest coś absolutnie magicznego w robieniu rzeczy samemu. Wystarczy mały nacisk i długa lista rzeczy do zrobienia. 

Oto 6 Solo Data pomysły, które będzie można wyczyścić swój kalendarz na resztę roku.

 

1. Przejdź do muzeum lub Galerii Sztuki

Połączenie z historią i sztuką jest tak terapeutyczne, jak to tylko możliwe. Udaj się do lokalnego muzeum lub galerii sztuki i zatrać się w tym wszystkim. Kiedy jesteś sam, możesz wpatrywać się w dzieło lub bawić się w wystawę tak długo, jak chcesz. Nikt się nie spieszy ani nie prosi o twój komentarz.

Wykorzystaj ten czas, aby myśleć introspekcyjnie. Jak sztuka odnosi się do podobnego doświadczenia, które miałeś? Czy czujesz się skłonny zrobić więcej badań w domu na konkretną kulturę natknąłeś? Jak się czujesz pociągnięciami pędzla konkretnego obrazu? Chwała, jeśli udasz się do innego miasta lub stanu dla tego.

 

2. Zarezerwuj zajęcia jogi lub Fitness

Praca z przyjaciółmi może być zabawna, ale zmuszanie się do robienia tego samemu może być bardzo satysfakcjonujące. Zawsze chciałeś spróbować pilates? Może gorąca joga? Udaj się do najbliższego studia i zacznij się pocić!

Nie będąc kołysanym przez zaangażowanie innych, będziesz w stanie skupić się na własnych celach i pozostać konsekwentnym, a także będziesz w stanie kształtować swój schemat wokół własnego harmonogramu. Oprócz maksymalizacji elastyczności, wewnętrzna satysfakcja, której doświadczysz, będzie znacznie lepsza niż wysłuchanie komplementu od kogokolwiek innego. A jeśli nadal chcesz partnera do odpowiedzialności, zaprzyjaźnij się na siłowni lub w studio. 

 

 

3. Zrób Mini-sesję zdjęciową

Gotowy, aby rozpocząć wędrówkę do 1m obserwujących? Nawet jeśli nie jesteś eying jest następny wielki wpływ czasu, chwytając aparat i robienie zdjęć sobie z pewnością będzie wzmacniacz zaufania. Ile razy udało Ci się znaleźć idealne tło na kobiecej wycieczce, ale zdjęcia nie układały się tak, jak chciałaś? Poświęć ten czas, aby wymyślić nowe pozy, najlepsze kąty i jedne z najbardziej niewiarygodnych miejsc.

 

 

4. Weź lekcje gotowania

Wszyscy możemy przyznać, że zamawianie zawszes bije gotowanie, ale nie zaszkodzi wyostrzyć swoje umiejętności. Jeśli jesteś wyczerpany bieżącą rotacją posiłków, znajdź lokalną (lub internetową) klasę, która zaspokaja Twoją obsesję na punkcie kuchni lub chcesz dowiedzieć się więcej. Oprócz tego, że jest to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z rodziną i bliskimi, jest to niesamowity sposób na ciągłe traktowanie siebie. Nie ma lepszego uczucia niż wiedząc, że twój przepis smakuje tak samo dobrze (jeśli nie lepiej) niż w ulubionej restauracji.

Jeśli nie masz szczęścia do inspirujących Cię szefów kuchni, Pinterest jest zawsze wierną opcją. Oto niektóre z moich ulubionych jestem pewien, że zakochasz się w: 

 

5. Zjedz kolację i obejrzyj film

Powrót do podstaw to zawsze świetny pomysł. Chociaż nie będzie żadnych ruchów do daty coraz ciągnął na Ciebie (pummer?), to świetny sposób na pokazanie sobie, że te miejsca są zarezerwowane nie tylko dla dwójek. Na kolację z dumą poproś o stolik i zabierz ze sobą laptop lub dziennik, jeśli czujesz się niekomfortowo. Im więcej tam pójdziesz, tym będzie łatwiej.

Jeśli jesteś zapalonym kinomanem lub tylko okazjonalnym, rzuć sobie wyzwanie, aby zobaczyć film, o którym nie słyszałeś. Dreszczyk emocji może być początkiem Twojej miłości do nowego serialu, aktora lub reżysera. I kto wie, może nawet pod koniec nocy będziesz robić swoje. 

 

6. Zostań turystą we własnym mieście

Dla wielu z nas dom jest naszym szczęśliwym miejscem. Pomysł wyjścia na zewnątrz może wydawać się nieapetyczny, ale rzucam wyzwanie, aby rzucić swój ulubiony strój, umieścić telefon na DND, i traktować swoje miasto jak obce terytorium. Sprawdź wszystkie ukryte klejnoty, wypróbuj nowe restauracje i wesprzyj małe firmy. Nigdy nie wiesz, co znajdziesz. 

Jeśli naprawdę masz ochotę, spaceruj, na rolkach lub na rowerze po całym mieście, zamiast jeździć samochodem. Zbyt wiele razy używamy naszych samochodów jako tarcz, aby nie być naprawdę w mieście, w którym mieszkamy. Wybierz nową ścieżkę i postaw się tam całkowicie. Będzie warto. 

 

5 Rzeczy, Których Mój Terapeuta Nauczył Mnie O Miłości Własnej