Nasi redaktorzy dzielą się swoimi najlepszymi sztuczkami na Ścianę, które nie kosztują Fortuny

Wprowadziłam się do nowego mieszkania jakieś dwa miesiące temu, i prawie wszystkie moje ściany są nadal puste. Poszedłem ze studia do jednej sypialni, więc myśl o udekorowaniu znacznie większej przestrzeni na ścianach wydaje mi się bardzo przytłaczająca. Nie tylko trudno się domyślić jak dokładnie do dekoracji ścian, ale masz do czynienia z dość wysokie koszty raz zrobić. Sztuka ścienna może być droga sama w sobie, ale wtedy musisz również kupić ramy, które są jeszcze droższe. 

Jednak sztuka ścienna może całkowicie zmienić pokój i sprawić, że będzie wyglądał o wiele bardziej poukładany, więc zdecydowałem, że nie mogę dłużej odkładać projektu. Mimo, że już urządzone i starał się odświeżyć mój dom estetyki, moje mieszkanie nadal czuje niedokończone i nie do końca jeszcze jak w domu z wszystkich pustych białych ścian. Dlatego poszedłem do naszej firmy Slack channel, aby poprosić moich współpracowników o najlepsze porady i wskazówki na temat sztuki ściennej, która nie kosztuje małej fortuny.

Wszyscy mieli niesamowite pomysły do podzielenia się—od tego, gdzie uzyskać darmową sztukę online, po to, jak ułożyć ścianę galerii—dlatego chcieliśmy podzielić się z Wami naszymi najlepszymi wskazówkami. 

 

Ally, Szefowa sprzedaży i marketingu, podzieliła się, że jej ulubionym sposobem na wypełnienie jej domu sztuką jest pójście mniej tradycyjną drogą. Ona zaleca zbieranie sztuki i innych unikalnych przedmiotów z antykwariatów i lumpeksów lub podczas podróży. Przypomniała nam również, że sztuka ścienna nie musi być tylko odbitkami—mogą to być również darmowe pocztówki, flagi, szale i inne. Ta wskazówka nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze (i pomóc Ziemi!), ale oznacza to, że twoja sztuka ścienna będzie wyjątkowa i znacząca dla Ciebie i Twojej rodziny. 

 

Nasz edytor mody, Maddie, sugeruje przeszukanie Pinteresta w poszukiwaniu szablonu ściennego galerii, zanim zaczniesz planować i wieszać. Istnieje mnóstwo opcji, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem takiej, która pasuje do twojej konkretnej przestrzeni ściennej i osobistego stylu. Większość szablonów układu jest oznaczona wymiarami, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, jaki rozmiar wydruków i ramek należy zamówić. Te darmowe szablony są ostatecznym pieniądze oszczędności Wall Art hack, ponieważ zmniejszają one prawdopodobieństwo błędów planowania, które będą wymagać zakupu więcej ramek lub sztuki. 

 

Nie musisz być profesjonalnym fotografem, aby używać własnych zdjęć jako sztuki w domu. Każdy zrobił kilka zdjęć podczas podróży, którą uwielbia wracać i oglądać. Wiele miejsc wakacyjnych jest naturalnie pięknych, dzięki czemu można uzyskać wspaniałe zdjęcia bez większego doświadczenia. Po prostej edycji wydrukuj i oprawij zdjęcia, aby uzyskać natychmiastowy elegancki i ponadczasowy wygląd, zwłaszcza jeśli zrobisz je czarno-białe. 

 

Jeśli jesteś na stronie Home decor TikTok, prawdopodobnie widziałeś, jak ludzie udostępniają, że możesz pobrać public domain-AKA copyright-free-art całkowicie za darmo z kilku różnych źródeł. Sztuka wchodzi do domeny publicznej po pewnym Ilość lat, więc wiele prac artystów sprzed lat 20. jest dostępnych do pobrania. Inne niż Wikimedia Commons, niektóre z najlepszych miejsc do pobrania sztuki są National Gallery of Art, Met, RawPixel i ArtVee. Są to pliki do pobrania w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można je wydrukować w dowolnym miejscu w dowolnym rozmiarze. 

 

Łatwym sposobem na wyeksponowanie starej sztuki-albo ze sklepu z lumpeksami, sklepu z dyskontami, takiego jak HomeGoods, albo wszystkiego, co możesz mieć leżącego w domu-jest pomalowanie go samemu. W ten sposób masz już duże płótno do pracy (i najprawdopodobniej ramę lub gotową krawędź) i jest to bardziej przystępne niż zaczynanie od zera. Istnieje wiele różnych sposobów na to, ale jedną z najbardziej niezawodnych opcji jest tworzenie własnej sztuki abstrakcyjnej za pomocą gipsu lub farby.

 

Podobnie jak w przypadku pobierania Sztuki w domenie publicznej, można również znaleźć bezpłatne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i obrazy stockowe z wielu źródeł online. Nasz grafik, Kirra, zaleca pobieranie obrazów z Unsplash, drukowanie ich w lokalnej drukarni w bardzo przystępnej cenie i korzystanie z ramek Ikea. Możesz również znaleźć świetne zdjęcia stockowe na Pexels.

 

Ten genialny Hack jest jedną rzeczą, którą robię, zanim Kupię coś nowego dla mojego domu