Najlepszy Zestaw awaryjny na dzień ślubu, aby odeprzeć każdą katastrofę

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Jako druhna dwukrotnie, druhna na dwóch innych ślubach, oraz nosiciel obrączek (długa historia), jestem bardzo zaznajomiony z wpadkami w dniu ślubu. Awarie garderoby, błędy kosmetyczne, rozlania i plamy, reakcje alergiczne—to wszystko jest par dla kursu. Chociaż nie możesz być przygotowany na każdy problem, który możesz napotkać w dniu ślubu, trochę przygotowań może przejść długą drogę. Aby zapewnić, że dzień przebiega tak płynnie, jak to możliwe, dobrze zaopatrzony Zestaw awaryjny na dzień ślubu jest absolutną koniecznością. 

Oprócz podstawowych produktów do pielęgnacji ciała (Dezodorant, lakier do włosów, nić dentystyczna, makijaż do poprawek), istnieje kilka ważnych dodatków, o których możesz nie pomyśleć. Ale zaufaj mi, będziesz chciał ich mieć pod ręką, gdy nadejdzie katastrofa. Niezależnie od tego, czy jesteś panną młodą, członkiem przyjęcia weselnego, czy po prostu bardzo przemyślanym gościem, są to niezbędne elementy, których potrzebujesz w zestawie awaryjnym na dzień ślubu.

 

Amazonka

Ochraniacze Pięty

Ślub w plenerze? Będziesz potrzebował tej pary. Ślizgają się po końcach butów i zapobiegają zapadaniu się obcasów w trawę lub utknięciu w pęknięciu chodnika. Nosiłem je na ślub w plenerze mojej siostry i mogę zaświadczyć, że uratowali moje buty (i moje kostki), gdy biegałem po rozmoczonej trawie przed ceremonią. 10/10.

Amazonka

Podróżny Parowiec

Ten ręczny parowiec CHI jest zawsze na mojej liście, kiedy jadę na ślub. Kompaktowy rozmiar i torba podróżna ze sznurkiem sprawiają, że bardzo łatwo można ją zabrać w drogę—lub przekazać Drużbie, który zapomniał odłożyć Garnitur.

Cel

Apteczka Miniaturowa

Ten zestaw pierwszej pomocy w rozmiarze podróży jest zaopatrzony we wszystko, czego potrzebujesz, aby poradzić sobie z uderzeniami, zadrapaniami i innymi drobnymi wypadkami, zanim wykoleją się w ciągu dnia. Śliczna metalowa Obudowa to tylko bonus.

Amazonka

Dezodorant-Gąbka Do Usuwania

Nikt nie chce białej smugi dezodorantu biegnącej po sukience. Szczotkuj tę gąbkę nad znacznikiem, aby szybko zniknął—nie potrzebujesz mydła ani wody.

Amazonka

Balsam Na Blister

To może wyglądać jak dezodorant w rozmiarze podróżnym, ale to twoja nowa tajna broń przeciwko pęcherzom. Zanim założysz buty, nałóż trochę tych magicznych rzeczy na obszary podatne na pęcherze(z tyłu pięty, ktokolwiek?), aby zatrzymać pęcherze przed ich rozpoczęciem.

<img width = “600”height=” 600 ” src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/06/wedding-day-emergency-kit-teg-wine-away.jpg” alt=”” / >

Amazonka

Odplamiacz Do Wina

Przyklej ten Odplamiacz do zestawu awaryjnego w dniu ślubu, jeśli planujesz otworzyć butelkę w dowolnym miejscu near ta biała sukienka.

Cel

Zestaw Do Szycia Podróżnego

Wyposażony w igły, nici, agrafki, składane nożyczki, przyciski i wiele innych, ten zestaw do szycia podróżnego obejmuje cię w przypadku awarii garderoby. Plus, jest przyjazny dla TSA w przypadku, gdy podróżujesz na ślub samolotem.

Cel

Arkusze Pochłaniające Olej

Twój makijaż ślubny nie pozostanie matowy na zawsze, zwłaszcza po zrobieniu zdjęć w gorącym słońcu lub rozbiciu go na parkiecie. Nałóż jeden z tych arkuszy na dowolne obszary problemowe, aby natychmiast wchłonąć nadmiar oleju i połysk bez rozmazywania makijażu.

Amazonka

Klej Do Naprawy Obuwia

Nie pozwól, aby złamany but zniszczył twoje plany na parkiecie. Ten jasny, szybkoschnący szczeliwo oferuje szybkie (i trwałe!) fix dla odłączonych obcasów, luźnych podeszew i innych sytuacji awaryjnych obuwia. Działa na wszystkich rodzajach materiałów, w tym na skórze, winylu, gumie i płótnie, dzięki czemu jesteś pokryty bez względu na styl, który nosisz.

Amazonka

Taśma Do Garderoby Dwustronna

Trzymaj ramiączka biustonosza zakryte, zapobiegaj zwisaniu dekoltów lub usterkom garderoby w jednej chwili. Po prostu obierz i przyklej, a będziesz dobry na cały dzień.

 

Stylizacje dla panny młodej na każdą imprezę weselną