Najlepsze Torby Podróżne na każdą podróż, którą możesz wziąć

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: Colorjoy Stock

Szczerze mówiąc, jestem głównym homebody. Uwielbiam dobry wieczór z domowym posiłkiem, puszystymi skarpetkami i klasycznym filmem bardziej niż cokolwiek na całym świecie. Podobnie jak wszyscy, od czasu do czasu doświadczam chęci podróżowania, na co wolę patrzeć nie jako na powód do opuszczenia domu, ale jako na możliwość zakupu nowych toreb podróżnych.

Nie ma znaczenia, czy jesteś dumnym introwertykiem, jak ja, czy ledwo jesteś w swoim mieszkaniu-jeśli żyjesz przez to lato, chcesz być poza domem. Podróżowanie ma nowy urok po ponad roku chodzenia absolutnie nigdzie, a każdy jest gotowy, aby odlecieć do miejsca, które nie jest kanapą. Netflix i książki nie spełniają już emocji prawdziwej podróży. Jednak z nowo odkrytym wanderlust przychodzi świadomość, że twoje torby podróżne mogą potrzebować aktualizacji. Twoja torba L. L. Bean z 2010 roku już nie będzie ciąć, dlatego zebraliśmy najlepsze torby podróżne w Internecie-zarówno dla zreformowanych homebodies, jak i stałych globtroterów.

 

 

Torby W Kratkę

Away

Duża Walizka

Ta walizka hardside z dala ma kółka obrotowe, wewnętrzny system kompresji i ukrytą torbę na pranie. Czego tu nie kochać?

Dostępne 10 + kolorów

Calpak

Bagaż Jen Atkin

Jako założyciel OUAI, Jen Atkin może zaufać prawie każdemu produktowi. Jej współpraca z Calpak obejmuje zamki zatwierdzone przez TSA i jest w sprzedaży!

Dostępne 4 kolory

Amazonka / Rockland

Rozszerzalny Bagaż

Ten bagaż spinner wheel od Amazon jest lekki, ale trwały, wyposażony w teleskopowy uchwyt i paski do zabezpieczania odzieży we wnętrzu.

Dostępne 10 + kolorów

Open Story

Walizka W Kratkę Hardside

Internet ma obsesję na punkcie tej walizki z Open Story i łatwo zrozumieć, dlaczego. Posiada kilka przydatnych przegródek i zamek szyfrowy. Dodatkowo jest wyposażony w torbę na pranie, aby oddzielić brudne ubrania, rozwiązując problem sortowania odzieży po podróży.

Dostępne 3 kolory

 

Torby Podręczne

Calpak

Bagaż Podręczny

Jeśli szukasz bagażu, aby miał bardziej vintage vibe, ten bagaż to nowoczesny spin na klasycznym stylu bagażnika-plus rozszerza się do 3 inches!

Dostępne 3 kolory

Open Story

Hardside Carry-On

Podobnie jak w wersji bagażu rejestrowanego, ten bagaż podręczny od Open Story jest uwielbiany przez klientów i idealnie uzupełnia zestaw podróżny.

Dostępne 4 kolory

Reakcja Amazon / Kenneth Cole

Chevron Carry-On

Ten chevron carry – on od Amazon jest idealny na spontaniczną podróż, z trwałą zewnętrzną i kieszeniami na buty od wewnątrz!

Dostępne 4 kolory

Away

Carry-On

Jako towarzysz dużej walizki z daleka, ta Torba Podręczna z twardej strony ma wszystko, od Torby na pranie po wyrzutową ładowarkę USB.

9 dostępnych kolorów

 

Torby Weekender

Amazon / BLUBOON

Torba Weekender

Ta torba weekender jest niezwykle przestronna, z oddzielną dolną przegrodą na buty i tuleją przesuwną z tyłu, dzięki czemu można ją łatwo wsunąć na bagaż.

Dostępne 10 kolorów

Béis

Torba Podróżna

Ta minimalistyczna torba wykonana jest z wytrzymałego, wodoodpornego płótna i ma zapinany pasek na ramię, który ułatwia transport.

Dostępne 3 kolory

Cuyana

Zipper Weekender

Cuyana jest znana z wysokiej jakości płótna i skóry na zewnątrz, a ta torba weekender nie różni się od niej. Ta torba ma nawet trzy przegródki, więc utrzymywanie porządku w podróży nie stanowi problemu.

Dostępne 3 kolory

Paravel

Torba Składana

Tę torbę można złożyć i włożyć do innych toreb! Jest absolutnie idealny, gdy weekendowy urlop zmienia się w sytuację, w której nigdy nie chcę wyjeżdżać. Klasyczny styl z monogramem to dodatkowy plus tej klasycznej torby w stylu weekendera.

Dostępne 6 kolorów

 

Plecaki

Calpak

Plecak Na Laptopa

Elegancki, ale wytrzymały plecak na szczycie listy życzeń wszystkich-od studentów po mamy do osób dojeżdżających do pracy-jest idealny również dla podróżników.

Dostępne 10 + kolorów

Open Story

Plecak Commuter

Jeśli jest jedna rzecz, którą tu kochamy, to kieszenie. A ten plecak od Target ma Tony z nich. Czy jesteś traveling do pracy lub przyjemności, ten plecak jest jedynym osobistym przedmiotem, którego potrzebujesz.

Béis

Plecak

Jeśli szukasz plecaka, który może dosłownie zrobić to wszystko, twoje wyszukiwanie jest skończone. Ponieważ główna komora zamka błyskawicznego całą drogę otwarte, można zmieścić tak wiele w tej małej torbie. Wybierasz się na nocną wycieczkę? To jedyna torba, jakiej potrzebujesz. Dzięki dedykowanemu pokrowcu na laptopa, kieszeniom na butelki z wodą i przedniej komorze idealnie sprawdzi się podczas dłuższego urlopu.

 

Kosmetyczki

Caraa

Kosmetyczka

Ta kosmetyczka od Caraa ma klasyczny, ale modny wygląd, z wodoodpornym wnętrzem i oddzielną kieszenią na biżuterię.

Dostępne 3 kolory

Amazon / Première Classe Skincare

Wegańska Torba Do Makijażu

Kosmetyczka w idealnym rozmiarze i wykonana z etycznej wegańskiej skóry? Tak, proszę. Przezroczysta powłoka sprawia, że już nigdy nie będziesz musiał szukać tuszu do rzęs bez końca.

Dostępne 3 kolory

Amazon / BAGSMART

Kosmetyczka

Ta torba do makijażu jest wodoodporna, a nawet ma oddzielną przegrodę do oddzielania mokrych i suchych przedmiotów. Ponadto wewnątrz torby znajdują się elastyczne paski, które utrzymują butelki w pozycji pionowej i zapobiegają wyciekom.

Dostępne 4 kolory

Amazonka / NISHEL

Wisząca Torba Podróżna

Bądźmy szczerzy – wszyscy pragniemy wiszącej kosmetyczki od naszych letnich dni obozowych. Ten elegancki, dorosły wersja z Amazon jest idealny do przechowywania wszelkich niezbędnych podróży.

Dostępne 3 kolory

 

Akcesoria

Amazonka

Pakowanie Kostek

Organizowanie rzeczy podczas podróży jest absolutnie niezbędne. Te kostki do pakowania od Amazon są idealnym dodatkiem do każdego bagażu.

Dostępne 6 kolorów

Amazonka / Hibag

Torby Podróżne Kompresyjne

Wiem, że nie jestem sam w mojej imponującej zdolności przepakowywania. Te torby kompresji z Amazon są ratowników dla tych, których walizki są stale wybrzuszenie i pchanie granicy wagi.

Away

Tech Case

Minęły czasy rozplątania niezliczonych kabli i drutów podczas rozpakowywania. Away ‘ S Tech case organizer jest wyposażony w siatkową kieszeń na Ładowarki do laptopów oraz elastyczne pętle do słuchawek i ładowania bzamki.

Dostępne 3 kolory

 

Jestem edytorem Mody i złamałem kod do pakowania podręcznego