Najlepsze podstawy, aby dodać do swojej letniej garderoby

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

W lecie ciężko jest nosić coś więcej niż kostium kąpielowy i przewiewne tuszowanie. Nie tylko chcemy wykorzystać każdą sekundę letniego słońca, ale wolelibyśmy nie torturować się, pogarszając upalny dzień z dodatkiem potu. Idealny dzień spędzamy przy basenie, czytając książkę i słuchając długiego gorącego lata, aż do momentu, kiedy faktycznie wychodzimy z domu w sposób, który wymaga od nas założenia letnich ubrań.

Ponieważ wolimy, aby rzeczy były łatwe, przewiewne w lecie, w końcu zwracamy się do podstaw, aby utrzymać nas w ubraniu—wiele z nich. Wszyscy wiemy, że podstawy są podstawą każdej garderoby w kapsułach bez względu na porę roku, ale w lecie twierdzimy, że są czołówką. Podstawowe Koszulki Bez rękawów, szorty i sukienki wychodzą do gry, a to całkowicie od Ciebie zależy, czy chcesz dodać do nich akcesoria, czy pozwolić im zabłysnąć tak, jak jest.

Niezależnie od tego, czy nadszedł czas, aby odświeżyć swoje obecne podstawy na sezon, czy potrzebujesz kilku elementów, które są tak dobre, jak relaks przy basenie, oto podstawy, które będziesz nosić w kółko tego lata—zwłaszcza gdy jest zbyt gorąco, aby nosić cokolwiek innego.

 

Topy

 

Bottoms

 

Sukienki

 

Wybierasz się na wycieczkę tego lata? Nasza Szafa Travel Capsule Ułatwi Pakowanie