Najlepsze Letnie Topy 2022

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Zima i jesień to sztuka nakładania warstw, ale kiedy nadchodzą wiosenne i letnie miesiące, praktycznie musisz zapomnieć o wszystkich umiejętnościach nakładania warstw, które dopiero co udoskonaliłeś. Podczas gdy nasze przytulne swetry i płaszcze sherpa zostają odłożone na sezon, nadszedł wreszcie czas, aby wyciągnąć nasze ulubione letnie topy, które są idealne na dzień na słońcu.

Zawsze wspaniale jest mieć w głowie zestaw strojów na lato. Masz swoje sukienki, kombinezony, sportowe Komplety, ale co powiesz na sprawdzoną klasykę? Osobiście uważamy, że jednym z najlepszych letnich strojów jest sparowanie wiernej pary spodenek jeansowych z topem, który pasuje do siebie oh-so right.

Niezależnie od tego, czy jesteś rocking Daisy dukes, Tata-szorty, mama-szorty, Wysoki, Niski wzrost, lub Hej, nawet skort, gwarantujemy, że te Topy mamy ustawione dla ciebie będzie utrzymać swoje stroje na miejscu przez resztę ciepłych dni 2022.

 

 

Nie do odrodzenia Mody Y2K? Oto w co się ubrać