Najlepsze akcesoria plażowe lata 2022

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Jeśli jesteś jak my, sezon plażowy trwa tylko kilka miesięcy w roku (ale jeśli jest to dla Ciebie coś więcej, uważaj się za bardzo, bardzo szczęście). Oznacza to, że w chwili, gdy nasze płaszcze i buty trafią do magazynu, od zera do 60 i wyciągamy nasze letnie ubrania, aby wygrzewać się w każdej cennej chwili słońca, którą otrzymamy—a to obejmuje całe mnóstwo akcesoriów plażowych.

Nie wystarczy chwycić ręcznik i udać się na plażę lub basen-choć jeśli to zrobisz, będziesz miał mój głos na prezydenta. Spędzanie dnia na słońcu oznacza różne SPF (jeden dla ciała, jeden dla twarzy), czapki, ręczniki, książki, nazwij to. Dokądkolwiek zmierzamy, chcemy iść tam z klasą, A to obejmuje trochę dalekowzroczności.

Od najmodniejszych czapek po tuszowanie, które zabierze cię z basenu prosto do happy hour, mamy Twoje letnie plany nad wodą opracowane z absolutnie najlepszymi akcesoriami plażowymi 2022 roku.

 

Kapelusze

Bez względu na to, ile SPF masz na sobie, twarz zawsze może użyć dodatkowej ochrony-zwłaszcza jeśli chodzi o szykowny, plażowy kapelusz. Niezależnie od tego, czy czapki wiadrowe w stylu Y2K, czy ponadgabarytowe, słomkowe kapelusze z szerokim rondem są bardziej szybkie, posiadanie ukochanego jest niezbędne do doskonałego letniego arsenału.

 

Torby plażowe

Jedną z największych radości życia jest pakowanie torby z filtrem przeciwsłonecznym, ręcznikiem i książką, którą jesteś w środku czytania i wybierasz się na basen lub plażę na cały dzień. I ta torba nie powinna być zwykłą torbą, powinna być taką, którą z niecierpliwością oczekujesz wyciągania z magazynu za każdym razem, gdy lato się kręci. Nie tylko będą one z łatwością przenosić wszystkie niezbędne rzeczy nad wodą, ale będą również torbą, której nie możesz mieć dość tego lata.

 

Cover-ups

Jasne, możesz założyć koszulkę i spodenki na strój kąpielowy i zakończyć dzień, ale gdzie w tym zabawa? Posiadanie tuszowania, które zmienia naszą wycieczkę na plażę lub basen w pełnowartościowy wygląd, jest tym, co decydujemy się na, czy to z przewiewnym zapięciem na guziki, czy sukienką, która równie łatwo zabierze cię na napoje po plaży.

 

Trendy w strojach kąpielowych, które zdominują Lato 2022