Myślisz o zaręczynach? 5 rzeczy do powiedzenia partnerowi przed propozycją

Wyobrażałem sobie, jak idealna propozycja będzie wyglądać milion i pięć razy. Nic na to nie poradzę! To taki szczególny moment, trudno nie marzyć o nim na jawie—zwłaszcza, gdy ty i twój partner zaczynacie rozmawiać o małżeństwie. W twojej głowie zaczynają pojawiać się szczegóły tego, co masz na myśli: pierścionek, gdzie może być, co może powiedzieć twój partner i oczywiście wszystkie stroje ślubne, które będziesz nosić na czas zaręczyn.

Mając to na uwadze, ważne jest, aby porozmawiać z partnerem o propozycji, więc gdy nadejdzie odpowiedni czas, może on rozważyć Twoje preferencje podczas planowania. W końcu oboje chcecie, aby ta chwila była idealna, więc powinniście porozmawiać o tym, co dla was znaczy “doskonały”. Oczywiście są szczegóły, które należy pozostawić na zaskoczenie, ale jest OK, jeśli Twoje zaręczyny nie są razem niespodzianka. Jest pięć głównych rzeczy, które zalecamy poinformować partnera wcześniej, więc dzielimy się nimi tutaj, aby pomóc Tobie i Twojemu partnerowi w błogiej, wymarzonej propozycji:

 

1. Jaki rodzaj pierścionków lubisz?

Źródło: Czyste Pochodzenie

Niezależnie od tego, czy masz całą tablicę na Pintereście poświęconą stylowi pierścionka, który lubisz (winny), czy masz tylko niewielkie pojęcie o tym, co lubisz, bądź tak konkretny, Jak to tylko możliwe, a nawet zacznij kupować pierścionki razem! Gdy zaczniesz szukać, zauważysz, że firmy tworzące diamenty wyhodowane w laboratorium, takie jak Clean Origin, szturmem podbijają branżę. 

Diamenty wyhodowane w laboratorium są tak samo piękne jak zwykłe diamenty, są bardziej etyczne i czyste. Ponadto są one bardziej przystępne cenowo, dzięki czemu można uzyskać większy diament lub ładniejsze ustawienie bez poświęcania jakości. A dzięki Clean Origin możesz zbudować swój idealny pierścionek zaręczynowy z diamentem dzięki szerokiej gamie ręcznie wykonanych ustawień, od minimalistycznych pasjansów po misternie zdobione pierścionki w stylu art deco i wszystko pomiędzy. Ponieważ będziesz nosić swój pierścień przez całe życie, zrób swoje badania i komunikuj się z tym, co jest dla Ciebie ważne, jeśli chodzi o etyczne pozyskiwanie i styl. Kliknij tutaj, aby odkryć i kupić stworzone przez laboratorium diamentowe pierścionki zaręczynowe z czystego pochodzenia!

 

2. Myślisz, że prośba o pozwolenie jest konieczna?

Źródło: Unsplash / @ ghosttrooper

Twoim zdaniem, czy prośba o pozwolenie jest jedną z tych tradycji, które powinny pozostać tradycją, czy uważasz, że jest przestarzała? Jeśli uważasz, że twój partner powinien poprosić o zgodę rodzica/rodziny lub po prostu dać im znać, zanim planują Zadać pytanie, zdecydowanie porozmawiaj z nimi o tym, jak się z tym czujesz. Podobnie, daj im znać, jak twój rodzic / rodzina może się na to zgodzić. Twój partner może mieć podobne uczucia lub mogą nawet o tym nie myśleć, więc otwórz tę rozmowę, aby dać im znać, co jest, a czego się od nich nie oczekuje.

 

3. Chcesz oświadczyn publicznych lub prywatnych?

“”width = “900”height= “1200” / >

Źródło: Pexels / @ lucaspezeta

Kiedy wyobrażasz sobie swoją propozycję, są ludzie w pobliżu, czy tylko wy dwoje? Jesteś w konkretnym miejscu? Zastanów się nad tym. Następnie otwórz rozmowę ze swoim partnerem o tym, co wolisz i zapytaj ich o swoje myśli. To bardzo ważna część waszej wielkiej chwili, więc bądźcie ze sobą bezpośredni. Na przykład, musisz być bardziej szczegółowy, jeśli powiesz: “chciałbym się oświadczyć na plaży.”Czy to oznacza, że w ciągu dnia, kiedy jest tam grupa ludzi, czy w nocy, kiedy jest w zasadzie pusta? Jest duża różnica, więc zdecydowanie komunikuj się o pragnieniu publicznej a bardziej intymnej chwili.

 

4. Chcesz fotografa?

Źródło: @ cleanorigin

Jeśli zapytasz kogoś żonatego lub zaangażowanego o ich propozycję, prawdopodobnie powiedzą, że całkowicie stracił przytomność, gdy ich partner padł na jedno kolano. Gdy uczucie” nie mogę uwierzyć, że to się naprawdę dzieje ” przejmuje kontrolę, reszta jest rozmazana, aż około 20 minut później, kiedy faktycznie się pojawia. Rozwiązanie? Wynajęcie fotografa do uchwycenia całości. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby fotograf ukrywał się w krzakach, czy chcesz zrobić zdjęcia zaręczynowe natychmiast po, powiedz swojemu partnerowi. Ponadto, jeśli lubisz konkretnych fotografów, wyślij partnerowi ich dane.

 

5. Czy rodzina i przyjaciele powinni być zaangażowani?

Źródło: Pexels / @ cottonbro

Oczywiście, będziesz chciał świętować swoje zaręczyny z przyjaciółmi i rodziną, ale czy chcesz, aby byli tam, gdy to się dzieje? Dla niektórych trudno sobie wyobrazić tak wielki moment życia, który dzieje się bez bliskich obecnych, ale inni mogą chcieć zanurzyć się w błogości ze swoim partnerem przed rozpowszechnieniem Wielkiej wiadomości. Upewnij się, że twój partner wie, kogo chcesz przedstawić, jeśli ktoś w ogóle, więc mogą koordynować, że w razie potrzeby na dzień.

 

Nasi Żonaci Redaktorzy Dzielą Się Swoimi Ulubionymi Przedmiotami Z Ich Rejestru

 

Ten post zawiera sponsorowaną inkluzję czystego pochodzenia, ale wszystkie opinie w nim są opiniami redakcji Everygirl.