Modne dziewczyny nie mają dość J. Crew w 2022 roku

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: J. Crew

Kiedy pomyślisz o J. Crew, na myśl mogą przyjść wizje niebiesko-białych pasków i naszyjników. Ale w 2022 roku jesteśmy tutaj, aby donieść, że nie są to klimaty, którymi kiedyś byli—nawet nie są blisko. Nie jesteś sam, jeśli w ostatnich miesiącach selekcja w J. Crew wpadła Ci w oko raz lub dwa razy (zwłaszcza w mediach społecznościowych)—i jest ku temu powód.

Powód? Ich nowa szefowa kobiecego designu, Olympia Gayot. Renomowana projektantka łączy klasyczny styl J. Crew z aktualnymi trendami, tworząc kolekcję ponadczasowej chicness, która spotyka się ze zaktualizowanymi trendami i formami. Czerpiąc inspirację z codziennych przedmiotów w swoim codziennym życiu, Gayot dąży do połączenia łatwości ubierania się z osobistym stylem w swoich kolekcjach J. Crew.

Od delikatnego kaszmiru w obfitości kolorów po kołnierzyk na marynarce lub zapięcie na guziki, które siedzi w sam raz, można śmiało powiedzieć, że z Gayot na czele, J. Crew powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek. Gayot ‘ s eye for design pozwoliło marce kontynuować swoją reputację dostarczania klientom wysokiej jakości klasyki, ale te, które są aktualizowane na rok 2022. Są to ich nowe i zatwierdzone utwory, których nasi redaktorzy obecnie nie mają dość. 

 

 

 

Topy

 

Swetry

 

Bottoms

 

Sukienki I Kombinezony

 

Kurtki I Blezery

 

Buty I Torby

 

Kupuj wcześniej: Szafa na kapsuły Everygirl Jesień 2022