Ludzie przysięgają, że ta wirusowa metoda manifestacji zmieniła ich życie-poprosiliśmy ekspertów o szczegóły

I jeszcze jedno # TikTokMadeMeDoIt, edycja manifestacji. TikTokers mówi: metoda manifestacji 369 (najnowsza iteracja praktyki turn-your-dreams-into-reality), szturmem podbija media społecznościowe. Nie jest tajemnicą, że jesteśmy zwolennikami manifestacji w Everygirl i uwielbiamy wypróbować nową technikę-Dziennikarstwo, wdzięczność,pozytywne afirmacje-nazwij to. Tak więc, naturalnie, musiałem sprawdzić, czy metoda 369 sprawdza się (nie mogłem po prostu wziąć słowa TikTokers na to). 

Z ponad 218 milionami wyświetleń, filmy z hashtagiem # 369method tout manifestujące wszystko, od tekstu od zainteresowania miłością do większej gotówki w banku (sprzedanej), a technika nie może być prostsza. Więc jeśli jesteś gotowy, aby spełnić swoje nadzieje, marzenia i cele przed końcem roku (nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz!), Czytaj dalej. Czas oczyścić przestrzeń.  

 

Czym jest metoda manifestacji 369?

Po pierwsze: ustal dokładnie to, co chcesz zamanifestować-czy to awans, przeprowadzka do Nowego Miasta, pierwszy dom, partner do dzielenia się życiem itp. Następnie chwyć długopis, papier i dziennik o doświadczeniu, tak jakbyś już je przeżywał trzy razy rano, sześć razy po południu i dziewięć razy, zanim nazwiesz to nocą. Pomyśl: “mieszkam w [wprowadź żądaną lokalizację]” lub ” widzę kogoś, kto mnie ceni i cieszę się z mojego czasu.”A kiedy piszesz swoje intencje, spróbuj wykorzystać wizję i uczucie, że już masz to, czego chcesz. Podobnie jak budowanie nowych nawyków, konsekwencja jest kluczowa, dzięki czemu łatwiej jest mieć oko na nagrodę. 

Więc dlaczego 3-6-9? To nie jest tylko losowy ciąg liczb. Nazwany “teorią 369” przez wynalazcę Nikoli Teslę (tak, skąd pan Musk wziął nazwę), uważał je za trifectę energii, częstotliwości i wibracji oraz klucz do wszechświata. W ten sam sposób, w jaki Enneagram lub znaki zodiaku wskazują nam nasze osobowości i dlaczego zachowujemy się tak, jak to robimy, Numerologia może dać nam wgląd w przyszłe wydarzenia. “Liczba trzy jest bardzo pomyślną liczbą i reprezentuje nasz związek ze wszystkim, co jest”, wyjaśniła Alyse Bacine, duchowy mentor, praktykujący pracę oddechową i dyrektor generalny Alyse Breathes. “Sześć reprezentuje naszą prawdziwą moc jako istoty stwórcze, a dziewięć reprezentuje urzeczywistnienie lub odrodzenie.”

 

@ widyassoraya

dzięki tej metodzie zamanifestowałem tak wiele wielkich rzeczy!! # 369method # manifestacja # fyp # 333 # spiritualtiktok # foryou

Darling-drzewa i Lucy

 

Jak to ćwiczyć?

Teraz pozwól mi powiedzieć oczywiste: jak miło byłoby, gdyby nasze pragnienia pojawiły się po prostu pisząc je i siedząc ładnie (lub z pstryknięciem palca, jeśli o to chodzi), musisz włożyć w to Plecy. Twoje działania (lub ich brak) mogą sprawić, że realizacja twojej najlepszej rzeczywistości stanie się dla ciebie niemożliwa. Wykorzystaj więc w pełni trening 369 i zaplanuj kroki, które możesz podjąć, aby pomóc nakierować swoje cele we właściwym kierunku. Czy możesz zacząć gromadzić 5% więcej swojej wypłaty każdego miesiąca lub postawić się tam, dołączając do lokalnej ligi sportowej lub organizacji wolontariackiej (być może spotkanie IRL-słodkie zaplątanie się przez szczenięta jest w Twojej najbliższej przyszłości)?

Gdy już wejdziesz w rytm, zachowaj otwarty umysł i zwróć uwagę na możliwości, które mogą się pojawić. Mogą mieć formę izaproszenie na Spotkanie networkingowe lub wyjazd służbowy do miasta, w którym nigdy nie byłeś. I pamiętajcie o jednej ze złotych zasad manifestacji: energia, którą wydychacie, jest tym, co odzyskujecie. Więc pokaż się jako osoba, która ma już to, co manifestujesz. “Kiedy czujemy się jak wersja siebie, która już ma pragnienie, przyciągamy ją z łatwością” – powiedział Bacine. “Zasadniczo stajemy się energetycznym magnesem dla naszych manifestacji.”

Jeśli zajmujesz się tym od tygodni lub miesięcy i nie zauważyłeś jeszcze, aby jakaś wskazówka dotycząca twoich intencji doszła do skutku, sprawdź się, wyluzuj i bądź cierpliwy (wiem, łatwiej powiedzieć niż zrobić). Jak długo trwa metoda 369, aby zrealizować pożądany wynik? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale może warto poczekać.

 

 

Czy to jest warte szumu?

Oczywiście, metoda manifestacji 369 jest zatwierdzona przez TikTok, ale co ekspert ma do powiedzenia na ten temat? “Każda [manifestacja] metoda przyniesie różne wyniki na osobę”, wyraził Bacine. “Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że nie ma uniwersalnego podejścia do manifestacji. Taka praktyka, wykonywana z intencją i poświęceniem zmiany, absolutnie przyniesie rezultaty. Manifestacja wymaga od Ciebie zaufania do siebie na głębokim poziomie i przejścia przez zwątpienie w siebie. Jeśli możesz się na to oprzeć, to tak, powiedziałbym, że ta praktyka może Ci się udać.”Ale przypomniała nam, że posiadanie potężnej, skutecznej praktyki manifestacji wymaga również głębszej pracy osobistego rozwoju i uzdrawiania energii.

 

Co się stało, kiedy próbowałem

Ponieważ było to moje pierwsze obejście metodą 369, postanowiłem zacząć od czegoś małego. Wybrałam:” każdego dnia znajduję coś, za co mogę być wdzięczna ” i wkładam pióro do papieru trzy razy dziennie przez tydzień. Oczywiście, zadziałało – byłem w stanie uchwycić wiele rzeczy, aby znaleźć wdzięczność na co dzień. Niezależnie od tego, czy był to fizyczny akt wielokrotnego notowania mojej afirmacji, czy fakt, że proces ten zmienił mój sposób myślenia, aby doskonalić to, co już mam i widzieć dobro, nawet w złym, nie mogę powiedzieć na pewno. Ale wiem, że pomogło to również odwrócić przełącznik w moim mózgu, gdy negatywne myśli wychowywały swoje brzydkie głowy lub stałem twarzą w twarz z trudną sytuacją.   

Podczas gdy rutyna do czwartego dnia wydawała się nieco nudna i nudna (prawie jak kara, którą można dostać w szkole podstawowej za zapomnienie pracy domowej), konieczność wykonania jej trzy różne pory dnia służyła jako reset za każdym razem. Praktyka postawiła mnie w odpowiednim miejscu, aby zastanowić się nad moim dotychczasowym dniem i ustalić, czy muszę się obracać, aby nie ugrzęznął mnie stres lub strach. Kiedy wyczułem ograniczające przekonania lub przytłaczające uczucia nadchodzi, chciałbym przełączać biegi i udać się na spacer, poprosić Alexa grać Moje ulubione piosenki, lub przerwać mój wiener dog z jego opalania na trick-for-a-treat przerwy. Widziałem pozytywy, które w przeciwnym razie nie myślałem dwa razy o lub uznane za nieistotne, jak motyl trzepotanie przez lub mój tak wynoszenie śmieci. Główne jedzenie na wynos? Metoda 369 jest łatwa i wystarczająco prosta, aby się jej trzymać, i ustępuje miejsca skupianiu się na tym, co chcesz wnieść do swojego życia, mając odpowiednią energię, aby ją przyciągnąć i podejmując odpowiednie działania, aby ją osiągnąć. 

 

Poradnik Everygirl do manifestacji i AchI ‘ ve being your Best Life