Letnie akcesoria, które widzisz na Instagramie

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Drugie lato z rzędu, zabawna i kolorowa Biżuteria wydaje się być najlepszym wyborem dla dziewczyn z mody na Instagramie. Te łatwe letnie akcesoria są nie tylko zabawne i wyjątkowe, ale możesz znaleźć sposób na włączenie ich do swojej garderoby bez względu na gust i budżet. Jeśli chcesz trzymać się niedrogiej strony, istnieje wiele opcji przyjaznych dla budżetu,ale jeśli chcesz kawałek inwestycji, można znaleźć te, jak również. Możesz również wybrać opcję all-in na jasnych i odważnych lub trzymać się bardziej wyciszonych (ale wciąż kolorowych) odcieni.

Szczególnie kochamy ten styl biżuterii ze względu na to, jak łatwo może stać się tym małym dodatkowym czymś, co naprawdę sprawia, że strój. Każdy wie, że uwielbiamy neutralne kawałki kapsułek tutaj w Everygirl, więc jeśli chcesz trzymać się swojej neutralnej palety kolorów, ale dodać trochę więcej ~ przyprawy~, Jest to idealny trend dla ciebie. Zebraliśmy ponad 30 najsłodszych naszyjników, bransoletek, kolczyków i pierścionków, aby wprowadzić trochę więcej kolorów do twojego życia. 

 

 

Naszyjniki

 

 

Kolczyki

 

 

Bransoletki

 

 

Obrączki

 

Letni Trend Mody, Który Powinieneś Wypróbować, Oparty Na Swoim Znaku Zodiaku