Letnia Szafa Biurowa 2018

Bez względu na to, co robisz i gdzie mieszkasz, jedna rzecz wydaje się być prawdziwa: Odzież robocza może być dość ponura. Jedna rzecz może bardzo szybko pogorszyć sytuację, a jest to spocony dojazd. Tak, letnia odzież robocza ma wszystkie zwykłe wyzwania związane z odzieżą roboczą-poczucie komfortu, ładny wygląd-plus zastrzeżenie konieczności zrobienia tego, gdy jest 100 stopni na zewnątrz.

Nikt nie chce spędzać dnia na spoceniu się w poliestrze, więc postanowiliśmy zrobić to, co niemożliwe: stworzyć arsenał fajnych, wygodnych ubrań roboczych, które naprawdę chcesz założyć w poniedziałkowy poranek—i to jest dopasowanie do upału. Z pomocą lekkich dzianin, fajnych akcesoriów i całej masy lnu, cóż, powiedzmy, że sprawiliśmy, że niemożliwe stało się możliwe.

Nie utrudniaj pójścia do biura tego lata. Tak, można polubić to, co nosisz do biura latem, a nasza szafa 2022 summer office capsule to udowadnia.

 

 okulary przeciwsłoneczne / dzianinowy zbiornik / dzianinowy zbiornik (plus-size) / tote / lniane spodnie / lniane spodnie (Plus-size) / mokasyny

Nic nie może przeszkodzić ci w spoceniu się na dojeździe, ale ty can zapobiegaj wchodzeniu do biura z Plamami pod pachami, nosząc dzianinowy zbiornik. Ponieważ ma wyższy dekolt i grube ramiączka, sprawia, że nadaje się do biura, a jednocześnie nadaje się do noszenia w super upalny dzień. Z lnianymi spodniami na dole, na pewno pozostaniesz chłodny przez cały dzień.

 

okulary przeciwsłoneczne / button-up / button-up (plus-size) / tote / szorty dopasowane / szorty dopasowane (plus-size) / sandały na obcasie

O ile w Twoim biurze nie obowiązuje ścisła zasada braku spodenek, istnieje wiele spodenek, które kwalifikują się jako odpowiednie do pracy, a te są dowodem A. inseam jest na tyle długi, że wyglądają profesjonalnie, a z detalami krawata i plisami są idealnym letnim odpowiednikiem dobrej pary spodni.

 

okulary przeciwsłoneczne / Sukienka midi / Sukienka midi (plus-size) / tote / białe trampki

Nasza rada? Korzystając z letnich sukienek, kiedy tylko możesz-zwłaszcza do biura. Ten dzianinowy midi jest wszechstronny w najlepszym wydaniu, z wibracją, która przechodzi kontrolę zarówno w pracy, jak i poza biurem, dzięki czemu jest jednym z tych elementów, które gwarantują powtarzanie.

 

okulary przeciwsłoneczne / dzianinowa koszulka / dzianinowa Koszulka (plus-size) / tote / lniane spodnie / lniane spodnie (Plus-size) / mokasyny

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż androgyniczna chwila, a ten zapinany na guziki kombinezon z dzianiny i lnianych spodni ma idealny dotyk męskiego uroku, który przyciągnie uwagę. Z odrobiną zieleni dodamy trochę zabawy do garderoby biurowej-coś, co łatwiej powiedzieć niż zrobić.

 

okulary przeciwsłoneczne / ruffle top /ruffle top (plus size) |Szorty dopasowane /  szorty dopasowane (plus-size) / sandały na obcasie

Posiadanie dobrej bluzki lub dwóch do noszenia do pracy w upalne dni jest kluczowe, a my twierdzimy, że jest to idealna. W sezonowym kolorze i z marszczonymi rękawami, jest zabawna, a jednocześnie profesjonalna i jest na tyle prosta, że można ją sparować z dowolnymi spodniami w szafie.

 

okulary przeciwsłoneczne / dzianinowy zbiornik / dzianinowy zbiornik (plus-size) / lniana marynarka /lniana marynarka (Plus-size) / tote / spodnie z gazy / spodnie z gazy (Plus-size) / białe trampki

Weź to od nas: nie chcesz być tym, który jest tak zajęty byciem na tyle chłodnym w upale, że zapominasz, że przez większość czasu ACs biura wybuchają cały dzień—co oznacza, że musisz być przygotowany na dwa środowiska. Rozwiązanie? Mając pod ręką neutralną lnianą marynarkę, która może komplementować wszystko, co ją rzucisz. Porada Pro: zostaw go z tyłu krzesła biurowego, zanim wyjdziesz z biura, więc nie musisz się martwić o codzienne noszenie go tam iz powrotem.

 

 

Zapomniałeś jak się ubrać do pracy? Wypróbuj Te 6 Ciepłych Strojów Biurowych