Leo Guide: Co czytać, oglądać, Nosić i robić, aby w pełni wykorzystać swój sezon

Wiemy, jak wyjątkowe są Twoje urodziny, więc dzielimy się comiesięcznym przeglądem wszystkiego, co powinieneś nosić, czytać, oglądać i robić, aby uczcić swój wielki dzień. Dostrój się co miesiąc, ponieważ dzielimy się przewodnikiem po najlepszym miesiącu urodzinowym, wszystko zgodnie z Twoim znakiem zodiaku.

Sezon Leo, znowu się spotykamy. Nagle mam kompleks Boga, chcę nosić moje najlepsze stroje i czuję się o wiele odważniej niż zwykle-to magia Lwa. Leo nie mają problemu z tym, że poświęciliśmy im cały miesiąc, więc nasza praca była prosta: po prostu znajdź najfajniejsze, najśmielsze rzeczy w Internecie. Oto jak najlepiej wykorzystać sezon-bo na niego zasługujesz:

 

 

Co czytać 

Jenny Han

The Summer I Turned Pretty

Jeśli szukasz nowej lektury na lato, koniecznie dodaj ją do swojej listy! Serial opowiada o Belly (Isabel) i jej wakacjach z bratem i ich najlepszymi przyjaciółmi w Cousins Beach. Ma trochę wszystkiego, czego potrzebujesz w lekkiej lekturze: napięcie seksualne, dramat rodzinny, blask postaci i sekrety. To idealna historia o dojrzewaniu, w której nie można nie zakochać się.

Silivia Moreno-Garcia

Mexican Gothic

Ta książka jest jedną z tych, które pozostają w twoim umyśle 24 godziny po jej przeczytaniu. Jest to opowieść o efektownej i szykownej debiutantce, Noemí, która otrzymuje dziwny list od kuzyna mieszkającego na meksykańskiej wsi, że jej mąż próbuje ją zamordować. Zdesperowana, by dojść do sedna sprawy, Noemí odkłada swoje życie na koktajle i piękne suknie, aby pomóc swojemu krewnemu. Po przybyciu na wieś zostaje pochłonięta głębokimi rodzinnymi tajemnicami i dziwnymi wizjami zbliżającej się zagłady.

Rachel Yoder

Nightbitch

Krótko mówiąc, ta historia jest o świeżo przebywającej w domu matce, która powoli zamienia się w psa. Ale posłuchaj mnie: ta powieść jest metaforycznym ujęciem oczekiwań i presji wywieranej na kobiety. Nightbitch opowiada historię artystki, która odkłada swoją karierę na bok, aby opiekować się synem, podczas gdy jej mąż nadal pracuje i wspiera finansowo rodzinę. Mijają dwa lata i zauważa, że jej ciało wprowadza znaczące zmiany podobne do psów. Zdesperowana, aby dotrzeć do sedna sprawy, szuka schronienia w książce w bibliotece o nazwie, A Field Guide To Magical Women: a Mythical Ethnography i grupa matek zaangażowanych w wielopoziomowy system marketingowy, które mogą okazać się nieco większe niż można by się spodziewać.

 

Co oglądać 

 

1. Elvis

O co w tym wszystkim chodzi: o powstanie i sławę Elvisa Presleya i o to, jak wszedł na scenę muzyczną z talentem i talentem w sposób, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział. Nie wspominając o tym, że Austin Butler gra tę rolę bezbłędnie … i wygląda dobrze, robiąc to.

Powody, dla których Leos to pokocha: Urodzona gwiazda oglądająca movie o urodzonej gwieździe … Czy muszę coś jeszcze powiedzieć?

 

2. Niedźwiedź

O co w tym wszystkim chodzi: młody kucharz przechodzi od pracy w jednej z najlepszych restauracji do prowadzenia rodzinnego sklepu z kanapkami w Chicago po tragicznej utracie członka rodziny. Podczas próby doprowadzenia restauracji na równi i dorastania przez jego etapy żalu, jego hałaśliwa załoga restauracji sprawia, że jest to wyzwanie, ale warte zachodu.

Powody, dla których Leos to pokocha: każdy w tym serialu ma tak wielką osobowość, coś, z czym ten znak ognia może się odnosić. Mogą również łączyć się z dozgonną lojalnością bohaterów wobec siebie nawzajem.

 

3. Love Island

O co w tym wszystkim chodzi: Grupa singli 20-30-latków wchodzi do wspaniałej willi w nadziei na znalezienie połączenia i zakochanie się. Oczywiście nigdy nie jest to takie proste i zawsze jest haczyk. Ten serial jest emitowany prawie w czasie rzeczywistym, a widzowie mają możliwość głosowania wyspiarzy, głosowania na ich ulubioną parę, a w dowolnym momencie nowi wyspiarze mogą wkroczyć na scenę i zakłócić nawiązywane połączenia.

Powody, dla których Leos to pokocha: gorący ludzie cały dzień próbują wygrać w love I nagrodę pieniężną na koniec sezonu … co może być bardziej Leo-esque niż to?

 

 

Czego słuchać

 

 

 

W co się ubrać 

Zawsze powinieneś oczekiwać, że lew pojawi się w najfajniejszym stroju. Jeśli nie, coś jest nie tak. Leos mają talent do mody, kolorów i trendów i nie mają problemu z wprowadzaniem go do swojego życia, czy to na fantazyjną randkę, czy na spacer do parku dla psów. Nie są przeciwni praktyczności, ale nie jest to ich ostateczny cel. Po prostu chcą emanować energią głównego bohatera i wyglądać i czuć się najlepiej (i będą w tych trzech strojach, na pewno). 

Dzień: 

 

top / jeansy / slajdy / naszyjnik / torba

 

Noc: 

 

kurtka / sukienka / buty / torba / Kolczyki

Lounge: 

 

koszulka graficzna / Spodenki Rowerowe / Buty / fanny pack / okulary przeciwsłoneczne

 

Co robić

 

1. Idź do baru karaoke

 

Bądźmy prawdziwi, nie ma znaku, który mógłby stać w świetle reflektorów lepiej niż lew. Jeśli chcesz odśpiewać całą noc kultowym piosenkom, Leo season to twój czas, aby zabłysnąć! Ten znak ma w sobie naturalną gwiazdorską cechę, więc spędzenie wieczoru na scenie, aby zaśpiewać piosenki na szczycie płuc, jest naprawdę tym, co oznacza wejście w Leo energy.

 

2. Have a field day on the beach

 

Rządzony przez słońce Leos nie powinien mieć problemu z wygrzewaniem się w nim z najbliższymi przyjaciółmi. Od siatkówki plażowej przez spike ball po zawody w zamku z piasku, tego lata na plaży jest tak wiele zabawy. Leos powinien korzystać ze słońca i mieć przyjazną konkurencję – wiemy, że nie można pomóc, ale trochę konkurencyjny. 

 

3. Idź na zakupy vintage

 

Leos kocha tylko komplementy. Dodawanie unikalnych elementów vintage do swojej garderoby to określony sposób na zwrócenie uwagi ludzi i zastanowienie się, gdzie kupujesz wszystkie swoje jedyne w swoim rodzaju kawałki. Spośród wszystkich znaków zodiaku, ten znak ognia jest Tym, który może kołysać się odważnymi, wyrazistymi elementami odzieży, których nie widzisz codziennie, więc znalezienie sklepu vintage do przejrzenia jest zdecydowanie czymś, co należy dodać do agendy w tym sezonie!

 

 

Oto, co powinieneś przeczytać dalej w oparciu o swój znak zodiaku

Dzięki całej gamie rekomendacji książkowych, pływamy w książkach do przeczytania i nie mamy pojęcia, co zacząć dalej. Więc, oczywiście, zwróciliśmy się w stronę gwiazd.

Twój idealny letni Mundur oparty na twoim znaku zodiaku

Bez względu na twój znak lub dokąd jedziesz tego lata, mamy dla Ciebie gwarancję udania się tam w dobrym stylu.