Lazy Girl ‘ s Guide to Looking Cute tego lata

Jeśli klimatyzacja wybucha, a Ty nadal się pocisz, zanim jeszcze opuścisz dom, motywacja do ubierania się i makijażu może być bardzo niska. Ale oto mały sekret: lato to najłatwiejszy sezon, w którym można wyglądać słodko, a to ze względu na to, że letnie stroje są łatwiejsze, niż moglibyśmy je kreować w naszych umysłach. Kilka prostych porad w stylu letnim to wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli cenisz sobie sen ponad Czas przygotowania (relatable) lub po prostu nie masz ochoty wkładać zbyt wiele wysiłku w swój wygląd, lato jest najłatwiejszym czasem w roku, aby uciec od oszukiwania ludzi, aby myśleli, że starałeś się bardziej niż w rzeczywistości. Łatwe sukienki, makijaż bez makijażu i kilka dobrych dodatków to tylko kilka sztuczek, które trzymamy w rękawach, aby wyjść za drzwi w gorące letnie dni.

Chcesz wyglądać, jakbyś spędził godzinę przygotowując się, kiedy naprawdę dotarłeś z łóżka do drzwi w ciągu 10 minut? Mamy wszystko pod kontrolą. Zachowaj swój nawyk drzemki dzięki tym siedmiu łatwym hackom lazy-girl:

 

1. Skorzystaj z sukienek

Źródło: @ somewherelately

Powiedzieliśmy to raz i powtórzymy: jedną z najlepszych części o cieplejszych porach roku jest to, że możesz w pełni wykorzystać sukienki. Nie tylko są one jednym z najbardziej komfortowych artykułów odzieżowych, ale są one również opcja strój jeden i gotowe, które można rzucić na i udać się do drzwi.

Jeśli nie masz kolekcji sukienek, po które chcesz sięgnąć, wystarczy zainwestować w kilka różnych, wszechstronnych—takich jak lekka sukienka midi i sukienka T-shirt, która może służyć jako tuszowanie stroju kąpielowego. Nie trzeba dziesiątki opcji sukienka; wystarczy kilka, które kochasz i wiem, praca dla Ciebie.

 

2. Zaplanuj swój strój na noc przed

Źródło: Girl Meets Gold

Jeśli jesteś zbyt śpiący, głęboko to Rozumiem. Wyrywanie się spod kołdry każdego ranka jest bitwą, z którą nigdy nie przestaję walczyć, a to prowadzi do wielu naciśnięć przycisków drzemki i mniej minut na przygotowanie się. Sekret, żeby nie przeszkadzać Ci w wyglądzie? Planujesz strój poprzedniej nocy.

Pewnie, możesz mieć awersję do tego nawyku, bo twoja mama kazała ci to robić przez całą podstawówkę, ale to dość niezawodne. Wiedza o tym, co planujesz nosić, pomoże Ci uniknąć zbyt częstej sytuacji, w której pędzisz przymierzając pięć różnych strojów, których nie lubisz, a potem w końcu zostawiasz w jednym, którego i tak nienawidzisz. Nawet jeśli skończysz wymieniać małe szczegóły (takie jak akcesoria lub buty) w oparciu o to, co czujesz tego ranka, będziesz miał bazę do pracy, a to zaoszczędzi trochę czasu.

 

3. Tworzenie munduru wyjściowego

Źródło: @ sammimaria

Łatwo jest wejść w nawyk noszenia podobnych strojów w kółko i nie uważamy tego za złe. Jeśli wiesz, co dla Ciebie działa i masz kilka kawałków, w których czujesz się najlepiej, stwórz mentalną listę kontrolną kilku strojów, o których wiesz, że możesz sięgnąć w szczypcie. For a day of errands, może to być dżinsowe szorty i dzianinowy czołg; na grilla lub noc na patio, może to być sukienka midi i sandały. Nie słuchaj tego, co Kate Sanders mówiła nam jako Dzieci-tutaj dobrze jest być repeaterem stroju.

 

4. Zainwestuj w akcesoria

Źródło: @ allureriah

Wiesz, co może sprawić, że nawet połączenie białych koszulek i dżinsów będzie wyglądać, jakbyś potrzebował czasu na swój strój? Odpowiednie akcesoria! I nie musisz wymyślać koła na nowo, aby mieć kilka, które możesz nosić, aby podnieść swój wygląd. Złoty naszyjnik, okulary przeciwsłoneczne, w których czujesz się świetnie, a element lub dwa mogą być stale mieszane i dopasowywane do Twoich strojów, abyś wyglądał, jakbyś próbował—nawet jeśli tego nie zrobiłeś.

 

5. Aktualizuj swoją szafę na cały sezon

Źródło: @ lifew.erin

Wiem, wiem. Regularne usuwanie elementów, Po które nie sięgasz, jest o wiele łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ale moja sztuczka na sprzątanie szafy? Robi to konsekwentnie, a nie wszystko na raz.

Kiedy sięgam po kawałek, który już mi nie pasuje lub w którym po prostu nie czuję się dobrze, od razu wkładam go do torby z darowiznami, którą trzymam pod łóżkiem, zamiast wkładać z powrotem do szafy tylko po to, aby zebrać kurz. Trzymam również pod łóżkiem pojemniki z ubraniami poza sezonem, które wychodzą tylko wtedy, gdy jest odpowiednia pogoda. Kiedy Twoja szafa jest wolna od elementów, których nie zamierzasz nosić, pomaga Ci zobaczyć, co can noś wyraźniej, co sprawi, że poczujesz, że masz więcej do wyboru, a nie mniej. 

 

6. W razie wątpliwości zwróć się do athleisure

Źródło: @ diamondalicia_

Jeśli nauczyliśmy się czegoś od stylu celebrytów, to że Atletyka jest czymś więcej niż ćwiczeniem. Jeśli czujesz, że po prostu nie możesz zdecydować, w co się ubrać lub nie możesz sobie poradzić, aby wymyślić wygląd, decydując się na dopasowany zestaw ćwiczeń może działać na prawie każdy dzień, że nie idziesz do biura. Proste połączenie tank-and-legginsy może sprawić, że będziesz wyglądać elegancko i czuć się komfortowo przez cały dzień.

7. Opanuj rutynę makijażu bez makijażu

Źródło: Amy Zhang

Nikt nie chce robić makijażu, tylko po to, żeby się spocić, zanim dotrzesz do końca bloku. Lato jest dla makijażu bez makijażu, a częściej niż nie, to prawdopodobnie będzie tylko kilka, łatwych produktów. Porzuć podkład o pełnym pokryciu i wypróbuj ulubione letnie produkty naszego edytora urody:

 

Wybierasz się w podróż? Oto jak zminimalizować bagaż i stylizować sukienkę na 5 Sposobów