Kup Teraz, Użyj Później: Każdego Lata Niezbędny, Którego Możesz Potrzebować

Mieszkając na Środkowym Zachodzie, nigdy nie miałem czasu na przygotowanie się do lata. Moje letnie zakupy są zawsze robione w godzinach przed podróżą, w pierwszych dniach zdaję sobie sprawę, że nie mogę już nosić dżinsów i T-shirtów, lub—najgorsze z trzech—nigdy, i spędzam całe lato zdając sobie sprawę, w przypadkowych momentach, że brakuje mi tego i tamtego, wszystko po to, aby nigdy go nie kupić i to samo dzieje się latem po.

Ponieważ jednak zostaliśmy pobłogosławieni kilkoma ciepłymi dniami na początku tego roku, mogłem w końcu ocenić sytuację i uzyskać wszystko, czego potrzebowałem na każde podwórkowe grillowanie, dzień na plaży i basenie, gorący dzień pracy w domu i każdą sytuację pomiędzy. Oto letnie zakupy wykonane łatwo-nie ma za co!

 

 

Uroda

Nie ma wątpliwości, że twój układ kosmetyczny zmienia się nieco, gdy ciepła pogoda przetoczy się wokół. Nagle musimy cały dzień pokryć całe ciało SPF, zająć się tymi niezręcznymi sytuacjami(pocenie się cycków, ktokolwiek?), a najgorsze ze wszystkich: przypadkowe za dużo słońca.

 

Źródło: @ amazonthedrop | @ highlowluxxe

 

Akcesoria

Niezależnie od tego, dokąd zmierzasz tego lata, możesz być pewien, że będziesz tam zmierzał w funkcjonalnym i stylowym stylu. Zawsze jest to jeden torba lub rozwiązanie do przechowywania chcielibyśmy mieć (jak te skrzynki na wino poniżej-genialne), a tego lata w końcu zaopatrujemy się w każdy z nich.

 

Źródło: @ jessicabordnerphoto

 

Wellness

Kiedy bierzesz długie weekendy i masz mnóstwo patio happy hours, może się wydawać, że pobyt zdrowy w lecie jest wyzwaniem. Ale z kilkoma prostymi rozwiązaniami (jak idealny sprzęt do treningu podróży i nasi redaktorzy ulubione butelka wody), Twoja rutyna ledwo się zmieni.

 

Źródło: @ sugarandcloth

 

Spis treści

AC rozbrzmiewa, a twój dom zasługuje na odrobinę ożywienia na lato, niezależnie od tego, czy chodzi o funkcję (np. idealny wentylator do biura), czy modę (te salaterki, które sprawią, że zapomnisz o istnieniu Sweetgreen). 

H & M

Miski Drewniane 3-Pak

Serwuj każdą sałatkę, jaką możesz wymyślić: makaron, makaron, ziemniaki, owoce, jarmuż—wszystko w dobrym stylu.

 

Źródło: Calvin Shelwell / Unsplash

 

OuDziałalność tdoor

Po zimie spędzonej praktycznie 24 godziny na dobę, zajęcia na świeżym powietrzu wyglądają lepiej niż kiedykolwiek i potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Dni na plaży i basenie, pikniki, terminy parkowe, imprezy sportowe, a może koncert plenerowy-możesz mieć wiele wydarzeń do przygotowania tego lata, a my znaleźliśmy wszystkie potrzebne podstawy:

 

15 Hobby O Ciepłej Pogodzie, Które Możesz Zacząć Już Dziś