Książka samorozwoju, którą powinieneś przeczytać dalej, w oparciu o swoje cele

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Przypomnę, że wyznaczanie celów Nie dotyczy tylko postanowień noworocznych. Nie ma powodu, żebyś nie zaczął się poprawiać w tej chwili. Czasami najlepszym sposobem na rozpoczęcie osiągania celów jest skorzystanie z porady kogoś,kto już to zrobił. 

Jako ktoś, kto przechodzi wielkie zmiany w życiu, takie jak przeprowadzka po kraju i praca nad zmianą ścieżek kariery, mogę śmiało powiedzieć, że jest coś bardzo potężnego w czytaniu inspirujących historii i słów zachęty w czasie, gdy tak łatwo jest czuć się zniechęcony. Może nie przechodzisz przez okres przejściowy w życiu; może po prostu chcesz się przemienić w najlepszą osobę, jaką możesz być. Tak czy inaczej, to idealny czas, aby odebrać książkę o samorozwoju zmieniającą życie. 

Niezależnie od tego, czy masz wielkie marzenia, czy robisz pierwszy krok w kierunku poprawy swojej przyszłości, jesteś we właściwym miejscu. Zobacz, jakie książki o rozwoju osobistym powinieneś wybrać w oparciu o aktualne cele. 

 

 

Jeśli zmieniasz ścieżki kariery

Jason Tartick

Plan Restartu

Bachelor alum, bankier inwestycyjny i mówca motywacyjny Jason Tartick opublikował swoją debiutancką książkę, Plan restartu: zrewiduj i zresetuj swoją karierę, w 2022 roku jako przewodnik dla każdego, kto chce zmienić swoją karierę i życie. Celem jest udowodnienie czytelnikom, że nigdy nie jest za późno na ponowne zdefiniowanie swoich przekonań o sukcesie. Po wysłuchaniu rad innych ludzi przez całe życie i często znajdując się niespełnionym, Tartick pomaga nam zmienić nasze nastawienie, kariery i ścieżki życia z tym przewodnikiem krok po kroku.

 

Jeśli chcesz dodać więcej organizacji do swojego życia

Marie Kondō

Zmieniająca życie magia sprzątania

Wszyscy słyszeliśmy kultowe Rady Marie Kondo dotyczące czyszczenia: pozbądź się go, jeśli nie wzbudzi radości. To tylko mała porcja rad, które Kondo daje w swojej książce, Odmieniająca życie magia sprzątania. Dowiedz się, dlaczego tak ważne jest, aby przestrzeń była wygodna, czysta i zorganizowana. Jej szczegółowy przewodnik wyjaśnia najlepsze sposoby organizacji przestrzeni raz na zawsze—dosłownie, dowiedz się, jak zorganizować raz i zachować to. Przekonaj się, jak zorganizowana przestrzeń życiowa może poprawić Inne części twojego życia.

 

Jeśli chcesz stworzyć życie, które kochasz 

Jen Sincero

Jesteś twardzielem.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co powstrzymuje cię przed stworzeniem życia, którego pragniesz dla siebie? Może to strach przed podejmowaniem ryzyka, sabotażowaniem zachowań lub po prostu nie wierząc, że zasługujesz na to, czego chcesz. Autor bestsellerów, Jen Sincero. Na Jesteś Badass, Sincero oferuje historie, porady i wskazówki dotyczące tworzenia satysfakcjonującego życia. Zainspiruje cię i pokaże, jak gonić za swoimi celami pomimo obaw, wyjaśni, jak pokazać sobie i innym prawdziwą miłość i nauczy Cię, jak zarabiać na robieniu tego, co kochasz. Jeśli jesteś gotowy, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem, jesteś gotowy, aby stać się hardkorem.

 

Jeśli chcesz wzmocnić swój romantyczny związek

Gary Chapman

5 Języków Miłości

Być może jednym z najbardziej znanych i czasami najtrudniejszych celów w życiu jest kultywowanie intymnej, głębokiej i trwałej miłości z partnerem. Tutaj 5 Języków Miłości wchodzi. Autor Gary Chapman uważa, że istnieje pięć sposobów pokazywania i odczuwania miłości w związkach, a każda osoba daje i otrzymuje miłość na różne sposoby. Jeśli ty i twój partner może zobowiązać się do zrozumienia i wykorzystania wzajemnie języków miłości, można ustawić swój związek na sukces. Jeśli chcesz w praktyczny sposób zrozumieć swojego partnera(lub siebie!) lepiej i stwórz miłość, która trwa, weź kopię tej książki jak najszybciej.

 

Jeśli zmagasz się ze zmianami i chcesz zmiana że

Spencer Johnson

Kto Przeniósł Mój Ser?

Być może jedną z najczęściej używanych metafor w codziennym życiu jest mysz w labiryncie. Autor Spencer Johnson używa tej metafory i przenosi ją na wyższy poziom w Kto Przeniósł Mój Ser? Zasadniczo cztery myszy w labiryncie szukają swojego Najbardziej Pożądanego pragnienia: sera. Jako ludzie, nasz “ser” może być czymkolwiek, od świetnej pracy po znalezienie bratniej duszy. Jak wiemy, osiągnięcie naszych największych pragnień jest często o wiele trudniejsze niż początkowo sądziliśmy; rzeczy się zmieniają i musimy zmienić naszą drogę do osiągnięcia naszych celów. Johnson pokazuje nam, jak przezwyciężyć zmiany i nie pozwolić, aby zmusiły nas do rezygnacji z tego, co staramy się osiągnąć.

 

Jeśli musisz przestać powstrzymywać się od sukcesu

James Clear

Atomowe Nawyki

Kiedy ostatni raz zły nawyk powstrzymywał Cię od życia, którego pragniesz? Prawdopodobnie od niedawna, niż ci się wydaje. W swojej książce, Atomowe Nawyki, James Clear zapewnia praktyczne narzędzia do rozpoznawania i zamiany złych nawyków na dobre, które podniosą Twój sukces i pomogą Ci osiągnąć Twoje cele, duże i małe. Clear wyjaśnia, jak motywować się do zmian, jak znaleźć czas na tworzenie lepszych nawyków i jak zmienić otoczenie, aby osiągnąć sukces. Ma na celu pokazać, że możesz zmienić siebie, aby automatycznie włączyć dobre nawyki do swojego życia i pozwolić odejść złym na poziomie komórkowym (ale zaufaj nam, to nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje).

 

Jeśli chcesz poczuć większe poczucie szczęścia

Gretchen Rubin

The Happiness Project

Nie ma niczego, czego ludzie pragną bardziej niż poczucia szczęścia w swoim życiu. To jest to, co każdy romcom, sitcom, każdy inny ” com ” i wszystkie dobre książki o samorozwoju mają na celu pomóc ludziom osiągnąć. Oto, co Gretchen Rubin nam przynosi The Happiness Project po roku spędzonym na szukaniu tego uczucia. Po uświadomieniu sobie, że życie jest zbyt krótkie, aby obserwować mijające dni i nie cieszyć się nimi, Rubin poświęca rok swojego życia na przetestowanie wszystkich mędrców rad i badań nad tym, jak osiągnąć szczęście (abyś nie musiał) I dzieli się tym, czego uczy się po drodze w tej książce.

 

Jeśli masz skłonność do samozabezpieczania i chcesz to zmienić

Brianna Wiest

Góra to Ty

“Góra” jest często używana jako metafora przeszkody, którą musimy pokonać, aby osiągnąć nasze cele. Miley nie nazwała tego The Climb za nic! Brianna weist idzie o krok dalej, mówiąc nam, że jesteśmy własnymi górami, które musimy pokonać. Wszystkie bagaże, które nas obciążają, takie jak przeszłe traumy, złe nawyki itp., są rzeczami, które nas powstrzymują. Weist wierzy, że jesteśmy w stanie zakończyć samozabezpieczające zachowania, uwolnić nasze traumy i zwiększyć naszą odporność na radzenie sobie z przeszkodami. Kiedy zdasz sobie sprawę, że jesteś własną górą i poświęcisz czas na podbój własnego ja, otworzysz świat potencjału.

 

Jeśli chcesz poczuć się lepiej

Cara Alwill Leyba

Dziewczyna w ogniu

Być może znasz poprzednie dzieło Cara Alwilla Leyby, Girl Code. Jako kontynuacja swojego poprzednika, Dziewczyna w ogniu to Twoja pobudka, by przestać czekać, aż świat się tobą zaopiekuje. Leyba wyjaśnia, że jeśli nikt nie będzie wykonywał pracy za Ciebie (czego nie zrobi), musisz to zrobić sam. Jako autorka sama głosi: “minęły czasy oczekiwania na wybór agenta, wytwórni płytowej, firmy lub wydawcy.”Zamiast tego, jako kobiety, musimy wybrać siebie. Wierzy, że możemy budować kariery, które chcemy bez zgody nikogo, a po przeczytaniu Dziewczyna w ogniu możesz też w to uwierzyć.

 

Jeśli chcesz zwiększyć produktywność i nie tylko

Robin Sharma

The 5AMClub

Nie jest tajemnicą, że Twoja produktywność może wzrosnąć, jeśli obudzisz się wcześniej rano—dosłownie będziesz miał więcej godzin w ciągu dnia. Poza produktywnością, Książka Robina Sharmy, Klub 5 AM, wyjaśnia, w jaki sposób można również zwiększyć swoje szczęście i podnieść swoje zdrowie, budząc się kilka godzin wcześniej każdego dnia. Dowiedz się, jak niektórzy z najbardziej udanych ludzi na świecie zaczynają swoje dni, dokładnie jak wykorzystać dodatkowe godziny na ćwiczenia, rozwój i refleksję, i dowiedz się, jak obudzić się inspirując się i gotowy na swój dzień (tak, proszę!). Kiedy dołączysz do klubu, nie będzie odwrotu.

 

Jeśli czujesz się zablokowany i chcesz dowiedzieć się, co zrobić ze swoim życiem

Adam Smiley Poswolsky

Przełom W Życiu Ćwierćwiecza

Nie mogę być jedyną osobą, która osiągnęła 25 lat, zdała sobie sprawę, że nie żyję tak, jak chciałem, i zaczęła się zastanawiać, czy jest coś innego, co powinienem zrobić dla mojej kariery. Dlatego Przełom W Życiu Ćwierćwiecza odezwał się do mnie. Adam Smiley Poswolsky udziela praktycznych porad i ćwiczeń, które pomogą 20-i 30-osobom znaleźć karierę, która jest zarówno satysfakcjonująca emocjonalnie, jak i finansowo.

 

Jeśli chcesz stać się najlepszą wersją siebie

Vex King

Dobre Wibracje, Dobre Życie

Autor Vex King wierzy, że zmieniając siebie, możemy dosłownie zmienić świat. Jako guru stylu życia postawił sobie za cel dzielenie się ze światem mocami manifestacji, pozytywności i uważności. W pełni wierząc, że dostęp do najwyższych wersji nas samych zmieni nie tylko nas samych, ale otaczający nas świat, Dobre Wibracje, Dobre Życie oferuje wskazówki, jak przezwyciężyć toksyczność na świecie, praktykować opiekę nad sobą, otwarcie zapraszać możliwości do naszego życia i rozpoczynać podróż manifestacyjną.

 

Jeśli chcesz nastawić się na sukces finansowy

David Bach

Mądre Kobiety Kończą Bogato

Dawno minęły czasy, kiedy kobiety musiały polegać na mężach, ojcach lub męskich kuzynach-dwukrotnie usuwanych dla bezpieczeństwa finansowego. Dlatego jestem podekscytowany dziewięciostopniowym programem Davida Bacha, który zabezpieczy Twoją przyszłość finansowo, niezależnie od tego, czy zaczynasz od 10 czy tysięcy dolarów. Poznaj podstawy inteligentnych nawyków wydatkowania i jak budować bezpieczeństwo dla swojej przyszłości, a także praktyczne porady na takie tematy, jak inwestowanie, przekazywanie wiedzy o pieniądzach dzieciom i nie tylko.

 

Przewodnik Everygirl po manifestacji i osiągnięciu najlepszego życia