Kolekcja Zara na jesień 2022 właśnie spadła – oto, co kupić, zanim się wyprzeda.

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które szczerze kochamy.

Przez długi czas, Zara była jak dobrze strzeżony sekret przez ludzi, którzy byli w posiadaniu wiedzy na temat mody. Potem pojawił się TikTok.

Wraz z pojawieniem się tej aplikacji w mediach społecznościowych, stylowe osoby na całym świecie zaczęły śpiewać pochwały dla Zary, a to, co kiedyś było ukrytym klejnotem, stało się miejscem, w którym trzeba było czekać w kolejce wokół bloku, aby dostać się do środka. Ale czasami warto, co zdecydowanie ma miejsce w przypadku niesamowitych wydań Zary na jesień 2022.

Z wyborem wspaniałych dzianin, fajnych dżinsów i luksusowych okryć wierzchnich, kolekcja Zara na jesień 2022 jest uosobieniem wysokiej mody w budżecie. Ale jak się przekonaliśmy w tym roku, nie można czekać zbyt długo, jeśli chce się dostać w swoje ręce najlepsze elementy – znikają one z półek, zanim zdążysz się nawet dwa razy zastanowić.

Gotowa, aby uaktualnić swoją jesienną garderobę? Te elementy z Zary są najlepsze z najlepszych. Nie będzie ich długo w magazynie.

(Pro tip: Aby zwiększyć łatwość zakupów na stronie Zary, przełącz opcję “widok” w prawym górnym rogu ekranu w prawo, aby zmniejszyć obrazy).

Jak stylizować chodaki Birkenstock tej jesieni?