Kindle Unlimited Książki, które są dostępne RN

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Jako ktoś, kto ma tendencję do latania po książkach w jeden weekend, a następnie natychmiastowego zakupu kolejnego z mojej półki Goodreads “chcesz przeczytać”, boleśnie zdaję sobie sprawę z tego, jak szybko koszt książek może się sumować. Dopiero zapalony czytelnik i dawca świetnych porad (moja mama, oczywiście) wprowadził mnie do Kindle Unlimited, zdałem sobie sprawę, że istnieje sposób na czytanie książki po książce bez obawy, że zobaczę każdy z nich na moim wyciągu bankowym.

Ogromny katalog książek (ponad 2 miliony tytułów) na Kindle Unlimited sprawia, że koszt subskrypcji $9.99 (po 30-dniowym bezpłatnym okresie próbnym) jest tego wart-czasami możesz nawet znaleźć wyczekiwane nowe książki od ulubionych autorów (jeden z naszych redaktorów był zszokowany aby znaleźć najnowszy tytuł Colleen Hoover dostępny). To naprawdę marzenie miłośnika książek i oszczędność portfela, więc nawet jeśli możesz anulować w każdej chwili, nie sądzimy, że kiedykolwiek będziesz chciał, gdy odkryjesz, co jest dostępne.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany przeczytaniem książki, która pomoże ci ponownie uwierzyć w miłość, czy książki, która zabierze cię w czasie, zebraliśmy 20 najlepszych książek Kindle Unlimited, od science fiction po Samopomoc, które są dostępne w tym miesiącu.

 

 

Romans

Lucy Score

Things We Never Got Over

Opuszczona panna młoda, jej bliźniak i uparty niegrzeczny chłopiec w brutalnym mieście przynoszą dramat, niebezpieczeństwo i skandal w tym zupełnie nowym rom-com napisanym przez Lucy Score. Ta książka będzie się śmiać i płakać, jak bohaterowie i ich relacje rozwikłać.

Colleen Hoover

Przypomnienia o nim

Colleen Hoover jest teraz w całym internecie, więc nie możemy uwierzyć, że jej najnowsza książka jest dostępna za darmo z Kindle Unlimited. Zanurz się w tym romansie, aby dowiedzieć się, co dzieje się z Kenną Rowan, gdy wraca z więzienia, ma nadzieję na ponowne spotkanie z córką i nawiązuje połączenie z lokalnym właścicielem baru Ledger Ward.

L. J. Shen

Bad Cruz

Wrogowie i kompletne przeciwieństwa kończą razem w złym rejsie w tej komedii romantycznej bestsellerowego autora L. J. Shena. Napoje nalewają tak szybko, jak ich sekrety, podczas gdy uczą się poruszać ich zabawną i uwodzicielską dynamiką.

Meghan Quinn

A Nie Tak Spotkać Słodkie

Zdesperowany miliarder szuka narzeczonej. To nie brzmi tak źle, prawda? Dwoje nieznajomych postanawia udawać, że są w sobie zakochani po piętach. Pretty Woman, ale co się stanie, gdy linia między reżycie i udawanie Ala stają się niewyraźne?

 

Młody Dorosły

Alex Light

Plusy upadku

Kiedy Becca postanawia udawać, że potajemnie się z kimś spotyka, Brett w końcu ma okazję odsunąć od siebie ludzi o jego statusie związku. Dwoje nieznajomych tworzy idealny fałszywy romans, ale szybko staje się trudniejszy i bardziej skomplikowany niż pierwotnie planowali.

Amy Sparling

Summer Unplugged

Po tym, jak Bayleigh zostaje przyłapana na spędzaniu zbyt dużo czasu na telefonie komórkowym, zostaje odesłana do domu dziadka na lato bez niego. Na szczęście chłopak z sąsiedztwa dotrzyma jej towarzystwa.
Ten bestsellerowy romans jest pierwszym z 12, plus ma równie przyciągającą uwagę serię spin-off.

Sarah Adams

The Off Limits Rule

Cooper James jest przeciwieństwem tego, czego Lucy potrzebuje, więc dlaczego nie może oderwać od niego oczu pomimo woli braci? Jest wszystkim, od czego powinna się trzymać z daleka, ale po prostu nic na to nie poradzi. Ten śmiech-out-loud romans będzie można pobrać drugą książkę, zanim nawet włączyć ostatnią stronę tej.

 

Mystery, Thriller & Suspense

A. R. Torre

Every Last Secret

Zastanawiasz się, czy trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie? Neena Ryder, nowa sąsiadka Cat Winthorpe, uważa, że tak. W tej trzymającej w napięciu powieści Neena jest zauroczona mężem Cat, a obie kobiety są gotowe wyeliminować każdą przeszkodę na swojej drodze do osiągnięcia idealnego życia.

Jeneva Rose

Idealne Małżeństwo

Adam, walczący pisarz, zostaje oskarżony o zamordowanie swojej kochanki. Jego żona Sarah, odnosząca sukcesy obrończyni, musi podjąć najtrudniejszą sprawę, jaką kiedykolwiek miała—bronić męża. Ten bestsellerowy thriller ma dramat napisany na całym nim, i jesteśmy tu po to.

Barbara Davis

The Last Of The Moon Girls

Lizzy była zdeterminowana, aby zdystansować się od dziwnej spuścizny swojej rodziny, ale kiedy umiera jej babcia, musi wrócić do tajemnicy i tragedii wiszącej nad ich ziemią. Dziennik, który zostawiła jej babcia Lizzy, pomaga jej oczyścić rodzinne oskarżenia i zaakceptować jej dziedzictwo.

 

Fikcja Historyczna

Mary Ellen Taylor

Słowa, Które Szepczemy

Zara Mitchell jest bardzo przyzwyczajona do przeżywania śmierci jako pielęgniarka hospicyjna, ale pomoc własnej chorej babci to zupełnie inna historia. Podczas ich wspólnego czasu Zara ‘ s gra matka pracuje nad złożeniem historii, które nie zostały opowiedziane z rozdartych wojną Włoch w 1943 roku.

Fiona Valpy

Gawędziarz z Casablanki

Czy nowa perspektywa może zmienić tragedię w nadzieję i uleczyć złamane serce? Ta historyczna fikcja podąża za Zoe, trudną emigrantką, kiedy odnajduje pamiętnik młodej dziewczyny z Casablanki w latach 40. XX wieku. z pomocą pamiętnika Zoe uczy się patrzeć na świat oczami młodej dziewczyny, a nie własnymi.

Amanda Skenandore

Drugie życie Mirielle West

Świat żony wspaniałej gwiazdy filmowej rozpada się, gdy jest zmuszona do kwarantanny u boku wielu innych w Louisiana institution znanej jako Carville w 1920 roku. aby przetrwać, musi znaleźć społeczność, cel i poczucie własnej wartości w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach.

 

Sci-Fi & Fantasy

Veronica G. Henry

Bachanal

Eliza Meeks czuje się jak w domu w Bachanal Carnival, gdzie może uciec Baton Rouge i być otoczona przez wróżbitów, karnawałów i innych ludzi z magicznymi prezentami, takimi jak ona. Jedynym problemem jest to, że Bachanal jest również domem starożytnego demona, a ona ma oczy na Elizie.

Luanne G. Smith

Vine Witch

Dorosła bajka? Nic więcej nie mów. Akcja gry toczy się we Francji na przełomie wieków, a jej akcja toczy się w ślad za młodą czarownicą Eleną Boureanu, która wyłania się z klątwy, by odnaleźć swój świat. Po złamaniu klątwy spotyka ją Magia, zdrada, a co najlepsze przystojny nieznajomy o imieniu Jean-Paul.

 

Biznes I Pieniądze

Daniel Kahneman

Myślenie, szybko i wolno

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak i dlaczego dokonujemy wyborów, których dokonujemy w biznesie i w życiu, nie czekaj, aby pobrać tę książkę Noble Prize winner Daniel Kahneman. Kahneman bada, w jaki sposób nasze dwa systemy myślenia (szybki i wolny) kształtują nasze osądy i decyzje oraz w jaki sposób możemy czerpać korzyści z obu tych systemów.

Kim Scott

Radykalna Szczerość

Naucz się zostać liderem, którego twój zespół będzie szanował, a także kimś, z kim kocha pracować. Ta książka jest lekturą wymaganą dla liderów w organizacjach dużych i małych ze względu na jej zdolność do przekształcania kultury pracy i sukcesu.

 

Zdrowie I Samopomoc

Rachel Rodgers

Wszyscy Powinniśmy Być Milionerami

Znajdź swoją radość, pochyl się do swojej mocy i rozpocznij drogę do tworzenia bogactwa, na które zasługujesz, z pomocą tej książki autorstwa samozwańczego milionera Rachel Rodgers. Pod koniec będziesz miał zupełnie nowe spojrzenie na swoją zdolność do zarabiania więcej pieniędzy i pewność siebie, której potrzebujesz, aby to zrobić.

Stephen R. Covey

7 nawyków wysoce skutecznych ludzi

Stephen R. Covey prowadzi cię przez każdy z nawyków wysoce skutecznych ludzi w tym krok po kroku Wall Street Journal Bestseller. Wzorowany na oryginalnej klasycznej wersji tej książki format infografiki ma równie duży wpływ, a jednocześnie jest łatwiejszy do zrozumienia.

 

5 mało znanych hacków Kindle, które sprawiają, że warto