Każdy Plener niezbędny, aby lato było naprawdę znośne

Żaden dzień w parku lub na plaży nie jest kompletny bez kilku niezbędnych rzeczy na świeżym powietrzu, aby zapewnić Ci chłód i wygodę. Teraz, gdy sezon ciepłej pogody jest w pełnym rozkwicie, mamy nasze torby spakowane i gotowe na dni, kiedy możemy uciec na zewnątrz na kilka godzin między naszymi napiętymi harmonogramami.

Niezależnie od tego, czy chcesz nadrobić zaległości ze znajomymi, cieszyć się ukojeniem książki, czy ustawić scenę, aby oglądać zachód słońca, te podstawowe rzeczy na świeżym powietrzu są tutaj, aby wszystkie Twoje eskapady na zewnątrz stały się spełnieniem marzeń: 

 

Plaża tote:

Catch-all tote jest niedocenianym bohaterem każdego dnia na zewnątrz. To absolutny must-have do zbierania wszystkich niezbędnych rzeczy na świeżym powietrzu. Od ochrony przeciwsłonecznej po ulubioną plażę po słuchawki AirPods i nie tylko, twoja torba plażowa sprawi, że poczujesz się, jakbyś miał to wszystko razem.

 

Przerośnięty rzut:

Jeśli chodzi o Koce plażowe, rozmiar ma znaczenie – im większy, tym lepszy! Zdecyduj się na przewymiarowany rzut, który jest wystarczająco duży, aby rozłożyć wszystkie swoje gadżety i wystarczająco niezawodny, aby utrzymać piasek, brud i trawę z dala od swoich rzeczy.

 

Przenośny wentylator:

Nie pozwól upalne temps umieścić tłumik na swój dzień. Wrzuć jeden z tych mini przenośnych wentylatorów do torby na czas, gdy rozpaczliwie potrzebujesz ochłodzenia.

 

Cooler:

Jeśli planujesz przebywać na świeżym powietrzu przez dłuższy czas (Czytaj: piknik z dziewczynami lub długi dzień gry w siatkówkę plażową z fam), będziesz chciał chłodnicy, aby napoje i przekąski były świeże. Te chłodnice przechodzą test chłodzenia, a jeśli jeszcze go nie masz, powinien być następny na liście do zakupu.  

 

Krem przeciwsłoneczny:

Krem przeciwsłoneczny to najlepszy dodatek lata, a w tym sezonie nie ma szans, że nas złapią bez niego. Wprowadź zatwierdzone przez edytor opcje SPF, które faktycznie chcemy ponownie zastosować:

 

Okulary przeciwsłoneczne:

Kocie oko, lotnicy, przewymiarowane-jak mogliśmy wybrać? Chwyć swoje ulubione sunnies, ponieważ te outdoor essentials są tak funkcjonalne, jak są słodkie. Ogląda, czyta książkę, czy drzemie? Świat nigdy się nie dowie.

 

Odstraszacz owadów:

Nic tak nie tłumi gorącego lata jak spuchnięte, swędzące ukąszenia owadów. Trzymaj przerażające crawlies na dystans z naturalny spray na owady, który nie sprawi, że będziesz pachniał agresywnymi chemikaliami przez cały dzień.

 

Butelka wody:

Izolowana butelka na wodę jest absolutną koniecznością dla każdej przygody na świeżym powietrzu. Bądź nawodniony i pokonaj upał dzięki jednej z tych butelek wielokrotnego użytku, które są dla ciebie dobre oraz planeta.

 

Słuchawki lub głośnik:

Niezależnie od tego, czy chcesz posłuchać najnowszego albumu Beyoncé w spokoju, czy podzielić się swoją najgorętszą playlistą ze znajomymi, Słuchawki Bluetooth lub głośniki są niezbędne, aby ustawić ścieżkę dźwiękową na idealny letni dzień.

 

Książka do przewracania stron:

Kiedy w końcu znajdziesz czas, spokój i ciszę, aby spędzić dzień na świeżym powietrzu, nie ma lepszego czasu na zajęcie się stale rosnącą listą TBR. Zgubić się w linii swojego ulubionego autora, stracić poczucie czasu i cieszyć się najprostszą formą radości, jaką życie ma do zaoferowania.

K. L. Walther

Lato złamanych zasad

Po stracie siostry 18 miesięcy temu, Meredith postrzega coroczną podróż swojej rodziny do Martha ‘ s Vineyard jako doskonałą okazję, aby uhonorować dziedzictwo siostry i w końcu ponownie dołączyć do świata. Ale kiedy tworzy sojusz z uroczym drużbą podczas tradycyjnej rodzinnej gry assassin, jest narażona na przegranie obu gier … i jej serce.

Colleen Hoover

Verity

Kariera pisarska Lowen Ashleigh jest na krawędzi, gdy dostaje ofertę życia: aby ghost napisał ostatnie książki z najsłynniejszej serii bestsellerowej autorki Verity Crawford, której nie jest w stanie dokończyć po wypadku. Lowen przybywa do domu Verity i jej męża, aby przejrzeć notatki i zarysy autora-a gdy tam jest, Znajduje więcej, niż się spodziewała.

Taylor Jenkins Reid

Może w innym życiu

Nie mając pojęcia, co robi ze swoim życiem, 29-letnia Hannah Martin wraca do swojego rodzinnego Los Angeles, aby zamieszkać ze swoją najlepszą przyjaciółką. Po przedstawieniu jej dwóch pozornie przyziemnych opcji, przeżywa skutki każdej decyzji w oszałamiająco różnych równoległych wszechświatach.

 

15 Hobby O Ciepłej Pogodzie, Które Możesz Zacząć Już Dziś