Jestem redaktorką mody-oto jak podróżuję z podręcznym

Jako redaktor mody oczywistym faktem jest, że kocham ubrania—i że mam ich dużo. To zabawne połączenie na całe życie, ale takie, które doprowadziło mnie do bycia chronicznym over-Packerem, jeśli podróżuję. Zawsze ulegałem wyłudzaniu dodatkowej gotówki, aby sprawdzić torbę eksplodującą z trzema strojami na każdy dzień, kiedy mnie nie będzie i dźwigając moją 49,9-funtową torbę-Bóg wie, że zawsze musiałem wykorzystać każdą możliwą uncję-wokół mojego miejsca docelowego. W końcu zdecydowałem, że moje sposoby pakowania muszą ewoluować. Nadszedł czas, aby wspiąć się na mój Everest: pakować się na wycieczkę z tylko podręcznym. 

Pierwszym krokiem do zmiany moich sposobów nadmiernego pakowania było opracowanie strategii pakowania bagażu podręcznego, która nie sprawiała, że czułem się, jakbym poświęcał styl, ale była znacznie bardziej minimalistyczna niż to, do czego byłem przyzwyczajony. Oznaczało to, że te gorące różowe spodnie, z których miałem tylko jedno użycie w podróży, musiały zostać wymienione na parę, którą mogłem nosić wiele razy, a najlepiej na wiele różnych sposobów. W końcu przyszło mi do głowy, że to, czego potrzebuję, jest proste: formuła mini capsule wardrobe, której mogę używać za każdym razem, gdy podróżuję.

Wiesz już, dlaczego uwielbiamy szafy na kapsułki: są to zwięzłe, dopasowane zestawy ubrań, które można łączyć na niezliczone sposoby, aby uzyskać wygląd, który zabierze cię wszędzie, gdzie zechcesz. A kiedy potrzebujesz tego bardziej niż podczas podróży? To wszystko.

Jest to formuła, która oficjalnie doprowadziła mnie do punktu, w którym mogę powiedzieć, że moje torby zostały zastąpione tylko podręcznym. I zaufaj mi: jeśli ja mogę to zrobić, każdy może.

 

Wzór

Kiedy pakuję swój bagaż podręczny, podążam za tą formułą do T. rezultatem jest mini Szafa na kapsułki, którą mogę wykonać na wszystko, co przyniesie mi podróż.

Kluczem do działania tej formuły jest zapewnienie, że wszystko, co pakujesz, można bezproblemowo mieszać i dopasowywać. Nie wybieraj jednego stroju, a potem decyduj o koszuli może pracuj też z inną parą spodni. Naprawdę zastanów się, jakie elementy możesz dołączyć, które mają wszechstronność do pracy z innymi spakowanymi rzeczami. Zanim zdecyduję, co w to wchodzi, głęboko rozważam każdą rzecz, którą będę robić w podróży, a następnie wybieram utwory w oparciu o to, co będą miały moje dni.

  • 4 koszule
  • 2 pary spodni
  • 1 para spodenek
  • 1 Kurtka
  • 1 sukienka
  • 2 torby (duża i mała-duża to zawsze torba, którą noszę ze sobą w samolocie)
  • 1 para okularów przeciwsłonecznych
  • 3 pary butów (spacerowy, fantazyjny i casual)

 

Kapsułka

biały przycisk-dół
body
oświadczenie top
satynowy zbiornik
cropped blazer
szorty na miarę
spodnie lniane
sukienka midi
jeansy proste
Torba Na Ramię
tote
okulary przeciwsłoneczne
obcasy
trampki
Sandały slide

 

Jak to stylizuję

 

Na dzień spaceru po mieście

Jest kilka większych radości w tym życiu niż wędrówka po mieście, do którego cały dzień podróżowałeś. Zarówno wygoda, jak i słodycz są kluczowe, a białe zapinane na guziki i dżinsowe kombinezony mogą zabrać cię wszędzie, gdzie zabierze cię dzień. Aby trochę uciszyć, skup się na making to twój własny z akcesoriami. 

okulary przeciwsłoneczne / białe zapinane na guziki | body | Torba Na Ramię / jeansy proste / sandały slide 

 

Na brunch

Więc zdobyłeś rezerwację w restauracji, którą zawsze chciałeś odwiedzić, ale nie masz miejsca na spakowanie stroju od stóp do głów. Zapakuj ten sam cios, nosząc koszulkę z napisem, którą można wyjąć, gdy tylko chcesz mieć coś ekstra podczas podróży.

okulary przeciwsłoneczne / statement top | torba na ramię / jeansy proste / szpilki 

 

Na dzień zwiedzania

Na dzień widząc wszystko, co ma do zaoferowania cel podróży, komfort jest absolutnie kluczowy (w końcu nie ma szybszego sposobu na zepsucie dobrego dnia niż buty, które po godzinie powodują pęcherze). Zadbaj o przewiewność dzięki body, lekkim lnianym spodniom i trampkom, które zapewnią Ci najwyższy komfort.

okulary przeciwsłoneczne / Body | spodnie lniane | trampki

 

Do winiarni

Na wycieczkę do winiarni lub imprezy, która jest nieco podwyższona, Ubierz dżinsy w Body i przyciętą marynarkę. Dzięki uroczym, chodzącym sandałkom i torbie na ramię, będzie to idealne połączenie bycia razem, ale nie przesadzonym.

okulary przeciwsłoneczne / satynowy zbiornik | przycięta marynarka | torba na ramię | proste jeansy / Sandały slide 

 

Na miłą kolację

Wybierasz się na kolację do eleganckiej restauracji? Nie ma takiego kawałka, który oszczędza miejsce i zasługuje na wyjątkowe wydarzenie, jak piękna sukienka midi. Dzięki wspaniałym poziomom, które będą płynąć z Tobą podczas chodzenia, ta sukienka jest nie do pomyślenia na każdą podróż. Bonus: będziesz bardzo wygodny przez całą noc.

sukienka midi / Torba Na Ramię | Szpilki

 

Jestem edytorem urody, który kocha produkty-oto jak podróżuję z tylko podręcznym