Jestem pisarzem Mody i to są moje najlepsze wskazówki dotyczące pakowania

Podobnie jak w przypadku wszystkiego, jeśli chodzi o pakowanie, nie jest tajemnicą, że praktyka ma tendencję do doskonalenia (lub tak doskonałego, jak możesz uzyskać, gdy zastanawiasz się, który z Twoich rzeczy wrzucić do torby). Im więcej tego robisz, tym łatwiej się robi—ale w międzyczasie nie ma sensu cierpieć. Jeśli jestem ekspertem od czegokolwiek, to pakowanie i mam listę wskazówek dotyczących pakowania, którymi mogę się podzielić z moimi doświadczeniami.

Nic nie może umieścić amortyzatora w podróży tak szybko, jak okropnie zapakowana torba, a po wielu próbach i jeszcze większym błędzie, mam mój system pakowania w dół pat. Od idealnego bagażu do kosmetyczki, przysięgam, zmieniłem Pakowanie z czegoś, czego się boję, w coś, czego nie mogę się doczekać.

Gotowy, aby przygotować się do następnej podróży? Mamy dla ciebie te porady dotyczące pakowania poparte ekspertem.

 

Zrób listę rzeczy do spakowania

Jeśli zrobisz jedną rzecz przed podróżą, zrób to. Kilka dni przed tym, jak naprawdę musisz się zapiąć i zacząć pakować, napisz wszystko, czego potrzebujesz w notatkach podzielonych według kategorii: odzież, przybory toaletowe, technologia, ważne dokumenty, losowe (specyficzne dla tej podróży). Podczas pakowania sprawdzaj przedmioty jeden po drugim, aby o niczym nie zapomnieć.

 

Zainwestuj w swój bagaż

To może wydawać się oczywiste, ale znaczenie jest tak ważne, aby pamiętać. Jeśli kupisz tanią walizkę, najważniejsze jest to, że istnieje szansa, że nie przetrwa zużycia, które pochodzi z podróży. Pomyśl o swojej walizce w ten sposób: podczas ciągłej podróży twoje ciało czuje się zmęczone i zużyte, a to samo dotyczy walizki. Zamiast kupować jeden, który musisz wymienić za kilka lat, wydaj pieniądze na jeden, o którym wiesz ,że będzie trwał teraz (na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze).

Pro tip: wszyscy chcemy podstawowej czarnej, srebrnej lub beżowej walizki, ale jeśli masz szansę uzyskać inny kolor, zrób to! W ten sposób, kiedy pojawi się na karuzeli bagażowej, od razu będziesz wiedział, że jest twoja.

 

Wykorzystaj magię pakowania kostek

Jeśli nigdy nie używałeś kostek do pakowania, tracisz jeden z najprostszych sposobów na ułatwienie pakowania. W dzisiejszych czasach mają kostki do spakowania całej garderoby, ale z mojego doświadczenia wynika, że naprawdę potrzebujesz tylko dużego, średniego i małego. Pakuję bieliznę, biustonosze i skarpetki w jeden i znacznie ułatwia to znalezienie moich bliskich (które łatwo zgubić w walizce). Używam również innych, aby trzymać razem podobne kategorie: zbiorniki warstwowe, strój treningowy, a nawet materiały “zdalnej pracy”. Oto jeden z moich ulubionych:

 

Nie składaj ubrań, zwijaj je

Podczas gdy instynktowne jest składanie ubrań do torby, zwijanie ich może zaoszczędzić mnóstwo miejsca w torbie oraz pozbądź się niepotrzebnych zmarszczek. Podział ubrań według gatunków (koszule, spodnie itp.) i organizować je na podstawie utworu. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz miejsce, ale będziesz również dokładnie wiedział, gdzie są wszystkie twoje ubrania w torbie.

Co więcej, aby uniknąć niepotrzebnego kruszenia delikatnych kawałków, takich jak worki ze słomy i zdobione buty, upewnij się, że wszystkie cięższe elementy garderoby umieścisz na boku koła bag. W ten sposób delikatniejsze kawałki będą bardziej bezpieczne w torbie. 

 

Zorganizuj swoją biżuterię

Mam wrażenie, że biżuteria jest zawsze ostatnią rzeczą, o której myślimy na wycieczki lub coś, o czym łatwo zapominamy. Kiedy nie pamiętać, aby spakować swoją zabawę kolczyki lub Oświadczenie Naszyjniki, ostatnią rzeczą, którą chcesz jest dla kawałki, aby uzyskać uszkodzony. Właśnie zacząłem używać Etui na biżuterię hardshell i było tak wspaniale mieć wszystko zorganizowane i Wiem, że dotrze tam w jednym kawałku. Do mojej codziennej biżuterii mam mały hardshell: małe obręcze, złote pierścionki i codzienny zegarek. Potem mam inny dla tych zabawnych kawałków, które przynosisz specjalnie do tego godnego Insta ujęcia.

 

Rozważ jasną kosmetyczkę

Kiedy stałam się przezroczystą kosmetyczką, Nie wiem, jak podróżowałam bez niej. Nie tylko pozwala zobaczyć wszystko, co masz w torbie, dzięki czemu możesz łatwo chwycić to, czego szukasz, ale także sprawia, że bezpieczeństwo jest znacznie bardziej bezproblemowe. 

Jasny przypadek pomoże również w przypadku wycieku lub rozlania, ponieważ można go łatwo wypłukać bez pozostawionych dowodów. Poza tym, kto nie lubi sytuacji z monogramem?

 

Nosić buty wsuwane

Wybierając się na lotnisko, zawsze podróżuję w parze trampek treningowych, które są łatwe “wsiadaj, wysiadaj.”Uwielbiam te trampki Reebok Guresu w wersji 1.0, ponieważ mają elastyczną wkładkę w środku struktury, więc są sznurowane, ale nigdy nie musiałem ich wiązać więcej niż raz z powodu tej wkładki.

 

Nie zapomnij o torbie na pranie

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest mieszanie czystych kawałków z brudnymi. Przynieś torbę na pranie, aby po powrocie do domu łatwo wlać ją do pralki. Nie masz ani nie zapomniałeś? Zachowaj wszystkie torby z pamiątkami i użyj jednego z nich!

 

Jestem edytorem Mody i złamałem kod do pakowania podręcznego Pakowanie Jest Łatwe: Twoja Szafa Na Kapsułki Na Wakacje Na Plaży