Jestem edytorem urody, który kocha produkty-oto jak podróżuję z tylko podręcznym

Na niedawnym kanale Slack, nasz zespół dyskutował o tym, jak Emily Cooper podróżowała do Paryża ze wszystkimi torebkami Chanel. Ku mojemu zdziwieniu, moi koledzy mieli wiele do powiedzenia o ich bagażu zawsze jest ponad 50 funtów. Zbliżyłem się, ale nigdy mi się to nie przytrafiło. To zapoczątkowało całą dyskusję, w której doświadczyłem ogromnego syndromu oszusta, ponieważ prawie wyłącznie podróżuję z podręcznikiem. Jak Mogę być edytorem urody, któremu udaje się podróżować z podręcznym? Czy powinienem zmienić zawód? 

Nie, właśnie nauczyłam się pakować kosmetyki w najbardziej efektywny sposób. (I get to keep my job!) Pakowanie produktów kosmetycznych w torbę podróżną w sposób, który nie sprawi, że TSA Cię znienawidzi, to wyzwanie, które udało mi się pokonać. Uwielbiam produkty i nie chcę żyć bez mojej 10-stopniowej pielęgnacji tylko dlatego, że podróżuję. Cholera, potrzebuję pielęgnacji skóry w zatłoczonym samolocie lub w nowym otoczeniu nawet bardziej niż w domu. Z biegiem czasu opanowałam pakowanie podręcznego podręcznika ze wszystkimi moimi niezbędnymi kosmetykami—bez konieczności sprawdzania. Ahead: moje największe porady dotyczące pakowania, jako miłośnika produktów kosmetycznych.

 

1. Oddzielny Makijaż i pielęgnacja skóry/Pielęgnacja włosów

Jeśli to możliwe, zrezygnuj z używania gigantycznej torby do noszenia każdego kosmetyku pod słońcem, a zamiast tego wybierz mniejsze torby dla każdego. Po pierwsze, pomyśl o tym, jak się czujesz, gdy dotrzesz do celu. Wyrzucasz wszystko, czy Zwykle ćwiczysz z kosmetyczki? Dla mnie zazwyczaj wyrzucam całą swoją skórę i pielęgnację włosów na blat w łazience, gdziekolwiek idę, ale staram się trzymać cały makijaż w torbie. Zwykle nie robię makijażu w łazience (rzadko najlepsze światło), więc nie ma sensu go tam trzymać. To sprawia, że moje życie jest łatwiejsze, gdy dotrę do miejsca docelowego, ale jest to jeszcze bardziej konieczne,jeśli nie chcesz wkurzyć TSA podczas podróży z produktami 3847238. 

Zawsze lubię mieć przy sobie makijaż i pielęgnację skóry w samolocie (w końcu to moje cenne rzeczy), ale włożenie gigantycznej, ciężkiej torby do mojego i tak już małego osobistego przedmiotu jest niemożliwe. Posiadanie dwóch mniejszych toreb zawsze ma większy sens, a jeśli muszę się w nie zagłębić z jakiegokolwiek powodu (jak maska na twarz w połowie lotu?), Nie muszę kopać na dnie torby, aby znaleźć to, czego potrzebuję. W przeciwieństwie do tego, rzadko potrzebuję czegoś więcej niż mojego mini suchego szamponu, krawata do włosów i szczotki w samolocie, więc moje nie płynne produkty do włosów mogą zostać utknięte w mojej walizce. Dowiedz się, co działa najlepiej, aby skonfigurować swoje produkty dla Ciebie. 

 

2. Użyj Przezroczystej Torby

Już to wiemy, ale nie mówię o twoich przezroczystych torebkach Ziploc, które zaleca TSA. Zamiast tego, uzyskaj 1 qt.- rozmiar resuable clear makeup bag. Przede wszystkim, możliwość ponownego wykorzystania tego w kółko pozwoli Ci zaoszczędzić od konieczności, że bał podróży Pre-wakacje do celu, aby uzyskać torby kanapki. Ale te często są o wiele mniej wybredne, gdy próbujesz rzeczy jak najwięcej produktów, jak to możliwe do nich. Złamałem zbyt wiele torebek Ziploc, aby policzyć, ale nigdy nie miałem problemu z wypychaniem ich po brzegi. 

Dopasowanie wszystkich produktów do torby może być trochę grą w Tetris, ale uważam, że zawsze mogę zmieścić o wiele więcej w jednej z tych toreb niż torba na kanapkę (a TSA nigdy na mnie nie krzyczał). 

 

3. Wybierz pudry do złuszczania, suche szampony i środki czyszczące

Jeśli jest w proszku zamiast płynu, gwarantuję, że go przyniosę. Używam tego włamania, aby móc przynieść wszystkie moje bardzo ważne kroki kosmetyczne bez poświęcania cennej przestrzeni w moim 1 qt. worek na płyny. Peelingi, środki czyszczące, myjki do ciała, serum—wiele produktów jest obecnie w pudrach, które można po prostu wymieszać z wodą, aby uzyskać pożądany efekt. Wybieram również proszki zamiast puszek aerozolowych do suchego szamponu i sprayu objętościowego / teksturującego. Pomogło mi to dziesięciokrotnie, ponieważ mogę je włożyć do walizki podręcznej bez martwienia się o nie. 

Niektóre z moich ulubionych: 

4. Przynieś Próbki

Jeśli jesteś podobny do mnie, masz zapas próbek urody składowanych gdzieś w domu, a podróżowanie to najlepszy czas, aby je wykorzystać. Przynoszę wszystkie moje próbki szamponów i odżywek, podkładów, podkładów, perfum, środków czyszczących i innych za każdym razem, gdy wychodzę z domu. Te zajmują praktycznie nie ma miejsca i są idealne na krótkie wycieczki, kiedy będziesz musiał umyć twarz kilka razy. Zbieram wszystkie moje próbki perfum właśnie z tego powodu; nie ma powodu, aby kiedykolwiek zabrać ze sobą pełnowymiarowe perfumy w podróż.

Podobnie, przed jakąkolwiek podróżą, na którą chcę wyglądać jak najlepiej, bez konieczności przynoszenia pełnych butelek mojego drogiego podkładu, podkładu lub korektora, wybieram się na wycieczkę do mojej lokalnej Sephory i pobieram próbki. Jedna próbka podkładu wystarcza mi na około tydzień aplikacji(szczególnie w przypadku podkładu z rosy, do smarowania – Armani Beauty Luminous Silk jest moim ulubionym). Zawsze upewniam się, że umieszczam je w maleńkim suwaku w przypadku rozlania (co zaskakująco mi się jeszcze nie przytrafiło), ale ten hack jest zwycięzcą za każdym razem. 

 

5. Kup Rozmiary Podróżne Wielokrotnego Napełniania

Posiadanie pod ręką butelek do wielokrotnego napełniania do ulubionych środków czyszczących, szamponów, odżywek, maseczek do włosów i innych ułatwi nie tylko dni przed podróżą, ale zapewni najlepszą skórę i włosy, o które możesz poprosić podczas podróży. Kluczem jest wypełnienie tyle, ile faktycznie myślisz, że użyjesz. Jeśli wyjeżdżasz tylko na trzy dni, prawdopodobnie nie zużyjesz pełnych 3 uncji. butelka szamponu i odżywki, ale na dwutygodniowe wakacje na Hawajach możesz spakować jak najwięcej. Jeśli otrzymasz wkłady do formowania, pomoże to zaoszczędzić dużo miejsca, ale jeśli już, unikanie dodatkowej wagi jest pomocne.

 

6. Koordynuj Ze Swoimi Podróżnikami

Nie każdy na wyprawie swoich dziewczyn musi zabrać ze sobą swój osobisty Plecak Dyson Airwrap, flat iron, 1 in. lokówka, lakier do włosów i suchy szampon. Jeśli wybierasz się na wycieczkę z innymi ludźmi, koordynuj ze sobą przed pakowaniem, aby wszyscy nie przynosili podwójnych. Niech jedna osoba przyniesie płaskie żelazko, jedna przyniesie suszarkę, druga przyniesie lokówkę, druga przyniesie suchy szampon. Nie ma powodu, dla którego wszyscy musicie przynosić te same produkty. Podobnie, jeśli jesteś tym, który pakuje szampon i odżywkę, zaoferuj podzielenie się z innym podróżnikiem, a następnie możesz pożyczyć jeden z ich produktów. Jakoś zawsze kończę jako ten, który przynosi zawszecoś, ale potem mam dodatkowe miejsce w czyjejś torbie na więcej przekąsek. Wygrana, wygrana. 

 

7. Użyj Sprawy Kontaktów

Prawdopodobnie mój najbardziej genialny hack wszechczasów (nie ma za co), trzymam walizki z rozwiązaniami kontaktowymi w mojej szufladzie podróżnej przez cały czas, aby użyć do wypełnienia podróżnych rozmiarów podkładu, korektora, pudru—wszelkich produktów do makijażu, które posiadam, których nie muszę przynosić do pełnego pojemnika. Etui na kontakty to idealny rozmiar, aby zmieścić wystarczająco dużo makijażu na kilka dni i oszczędza mi mnóstwo miejsca w mojej torbie z płynami (lub ogólnie w torbie do makijażu). Czy Twoja shelfie będzie wyglądać tak uroczo? Prob nie, ale oszczędność miejsca nadrabia to. 

 

8. Zmniejsz rozmiar produktów, które przynosisz

Nie zrozum mnie źle: nie mówię ci, aby pominąć kroki tutaj, ale jeśli jeden produkt może wykonać zadanie dwóch kroków, zabieram to zamiast. Na przykład, Nie wiem, czy kiedykolwiek wzięłam ze sobą lakier do włosów, ponieważ mój spray teksturowy zapewnia mi pożądany uchwyt. W tym samym duchu, jeśli przyniosę suchy szampon, czasami nie przyniosę również sprayu o konsystencji. Nie wezmę maski z witaminą C, jeśli już przynoszę serum z witaminą C. Unikam przynoszenia przezroczystego błyszczyka, jeśli już chowam maskę do ust lub olejek do torby do noszenia w samolocie. Każdy obszar, który mogę zmniejszyć i użyć tego samego produktu do dwóch zastosowań, robię to. Następnie, gdy chcę przynieść trzy bardzo różne podstawy dla różnych poziomów pokrycia i zastosowań, mogę. 

 

9. Wybierz bryły

Jeśli masz wątpliwości, chwyć solidną wersję swoich ulubionych produktów i nazwij to dzień. Przysięgam na solidne perfumy do podróży, a szampony i batony do mycia były praktycznie stworzone, aby uszczęśliwić agentów TSA. 

The travel Essential ‘ s nasi redaktorzy przysięgają na