Jaką postacią jesteś, bazując na swoim znaku zodiaku

Odliczaliśmy dni, kiedy będziemy witani z powrotem w londyńskim high society, a teraz ten dzień jest oficjalnie tutaj. Gdybyś był wessany w pierwszym sezonie Bridgerton w 2020 roku nie jesteś sam. Między słuchaniem klasycznej wersji naszych ulubionych piosenek pop, do gorących scen miłosnych Daphne i księcia, od których nie mogliśmy oderwać wzroku, staliśmy się emocjonalnie przywiązani do każdej fabuły, każdego skandalu, każdej sceny i każdej postaci.

Od Bridgerton daje nam informacje na temat każdej postaci i ich sekretów, przeanalizowaliśmy każdą z nich i podzieliliśmy się, gdzie gwiazdy pasują do każdej z nich. Mamy nadzieję, że przyniesie to jasność i zrozumienie, zwłaszcza, że książę Hastings promieniuje energią Skorpiona. Jeśli chcesz wiedzieć, która postać najbardziej Ci się podoba, na podstawie swojego znaku zodiaku, przewijaj (i pamiętaj, aby sprawdzić również swój rosnący znak!).

 

Marina Thompson

Znany jako najmłodszy znak zodiaku, Baran porusza się przez życie, jakby robił wszystko po raz pierwszy. Podążając za tym znakiem ognia, Marina postanawia żyć tak, jak chce i jest zdeterminowana, mimo że inni próbują kontrolować jej przyszłość. Potrafi być kapryśna (żeby być uczciwym, wszyscy też bylibyśmy, gdybyśmy byli zmuszeni być zamknięci w naszych pokojach, ukrywając się przed wszystkimi) i nie znosi się dobrze na ograniczaniu. Ale jak Baran, ma świetny dowcip i jest optymistą, że wszystko ułoży się na jej korzyść. 

 

Daphne Bridgerton

Szukając lepszych rzeczy i życiowych przyjemności, Taury emanują królewską energią. Są uparci, ale oddani, cenią stabilność i uczciwość. Mogą być solidnym wsparciem dla rodziny i przyjaciół, ale nie oczekuj, że zmienią swoje poglądy lub opinie na temat czegokolwiek – podobnie jak nasza ukochana Daphne. Są naturalnymi miłośnikami i wybierają to, co najlepsze w innych, nawet jeśli nie zawsze na to zasługują. Sensowne jest to, że Taurus jest rządzony przez Wenus, zwaną inaczej “planetą miłości”, ponieważ Daphne Bridgerton chce się ożenić z miłości i namiętności, tak samo jak ze względu na status. Nie chce się rozstać, jeśli chodzi o wybór partnera i pokazuje zmysłową i namiętną stronę Taurusów, gdy poznaje swojego ukochanego partnera, Simona Basseta.

 

Lady Whistledown

Jak plotka miasta, to jest tylko prawo, że wiesz, jak być spostrzegawczy, obecny, i poruszać się poza radarem. Nie wszystkie Gemini to plotki, ale na pewno będziemy dobrze. po pierwsze, musisz mieć cechy tego sprytnego znaku powietrznego. Lady Whistledown ma moc dzielenia się sekretami i szczegółami na temat społeczeństwa, ponieważ, podobnie jak Geminis, Lady Whistledown jest świetna w wtapianiu się w pokój i mieszaniu się ze wszystkimi środowiskami, pozwalając ludziom szybko się do nich rozgrzać i czuć się komfortowo, a ich sekretna tożsamość jest całkowicie nieznana. Mogą być zabawne i zabawne, dzięki czemu inni czują, że mogą się przed nimi otworzyć. Pytanie brzmi, czy dochowają tajemnicy?

 

s/2022/03/-everygirl-bridgerton-cancer.jpg” alt=”” width=”1080″ height=”500″ / >

Lady Violet Bridgerton

Jeśli jest coś, co krzyczy na energię raka, to jest to, że dołożą wszelkich starań, aby chronić tych, których kochają, podobnie jak matka rodziny Bridgerton, Violet. Jest wrażliwa i naturalna, i naprawdę chce tego, co najlepsze dla swojej rodziny. Nowotwory kierują swoimi emocjami i priorytetowo traktują uczucia tych, których kochają, czasem ponad własne potrzeby. Violet jest wzorowym rakiem, czyniąc szczęście swoich dzieci jej priorytetem numer jeden i utrzymując swoją rodzinę nienaruszoną na dobre i na złe.

 

Queen Charlotte

Odważne włosy, ekstrawaganckie ubrania i niewątpliwie w centrum uwagi? To nie może być bardziej oczywiste, że Królowa Charlotte będzie Leo! Niezależnie od tego, czy Leosi tego zamierzają, czy nie, trudno nie umieścić ich w centrum uwagi i całej akcji. Królowa jest nie tylko wielkim przywódcą, ale świetnie radzi sobie z ludźmi i wie, jak dowodzić pokojem.

 

Colin Bridgerton

Jeśli jest jakiś znak, że jest w porządku z ukrycia, to jest Panna. Colin jest bardzo rozsądny i bardzo niezależny, co czyni go idealnym kandydatem na pannę. Chociaż jest jednym z najmłodszych w rodzinie Bridgerton i nie ma tak wielu obowiązków jak jego rodzeństwo, odzwierciedla silny kodeks moralny Virgosa i intuicję, która pozwala im widzieć ludzi dokładnie tym, kim są. Mimo że niektórzy z jego rodzeństwa i jego miasta pragną pobłażać i dać się wciągnąć w pokusy, Colin pozostaje spokojny, miły i zdeterminowany, aby żyć dla siebie, w typowym dla panny stylu.

 

Kate Sharma

Jeśli jest coś, co Libras może zrobić, to znaleźć równowagę między pięknem i mózgiem, a najnowszą postacią w tym sezonie Bridgerton z pewnością wie, jak to zrobić bezbłędnie. Kate jest osobą o silnej woli i niezależną, której jedynym interesem jest utrzymanie porządku i harmonii w swoim życiu. Jest niezawodna, stara się pomóc siostrze znaleźć idealnego męża, stawiając własne potrzeby na drugim miejscu. Podobnie jak waga, ma ostry język i nie jest zainteresowana łatwym podrywaniem. Ale nie daj się zwieść trudnym do odczytania sposobom znaku powietrznego, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, często wybierają logikę nad swoje uczucia.

 

Książę Hastings

Gdybyś spojrzał na” rozmyślanie ” w słowniku, na pewno znajdziesz Zdjęcie Simona Basseta z przodu i na środku! Książę jest znany ze swojego temperamentu, ale także lojalności i ambicji—wszystkie te cechy są kluczowymi cechami tego znaku wody. Podobnie jak skorpion, Simon grał kartami blisko klatki piersiowej i był powolnym palnikiem, gdy przyszedł do otwarcia się na Daphne, ale kiedy pozwolił sobie być bezbronnym, był tak pociągający, jak był namiętny.

 

ontent / uploads/2022/03/everygirl-bridgerton-sagittarius.jpg” alt=”” width=”1080″ height=”500″ / >

Siena Rosso

Jeśli jest ktoś, kto ma w sobie” gwiazdę”, to bez wątpienia Strzelec. Siena, śpiewaczka operowa, która znajduje się w środku gorącego romansu z Anthonym Bridgertonem, jest równie utalentowana, jak intensywna i dokładnie wie, czego chce i jak tego żądać. Ma ducha go-getter, magnetyczne piękno i ognistą pasję, która nie pozostaje niezauważona. 

 

Lady Danbury

Postać matki księcia, Lady Danbury jest jedną z najbardziej lojalnych w obsadzie Bridgertona. Jest dobrze mówiona, miła i zawsze dba o księcia i innych, z których wszystkie są kluczowymi cechami w tym zdyscyplinowanym znaku ziemi. Nie daj się zwieść jej twardej skorupie, jak koziorożec, jej serce jest ciepłe i czyste. Jej prostolinijność i intelekt to siły, z którymi należy się liczyć, a ona zwykle ma informacje, które je potwierdzają. Reprezentuje stabilność w życiu innych ludzi, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. 

 

Eloise Bridgerton

Zostaw to Eloise jako postać, która nie angażuje się w typową kulturę wysokiego społeczeństwa. Jako Wodnik, Eloise jest niekonwencjonalnym,” na uboczu ” znakiem powietrznym, którego wszyscy potrzebujemy w naszym życiu. Nawet jeśli nie wie dokładnie, czego chce i jak się tam dostać, jej pasje leżą tam, gdzie nie mają inni, i wybiera niezależność i wolność od podporządkowania się, nawet jeśli nie zawsze jest to najłatwiejsza rzecz do zrobienia.

 

Anthony Bridgerton

Podobnie jak ryby są uważane za najmądrzejszy ze wszystkich znaków, Anthony Bridgerton jest Tym, który zdecydowanie może przeczytać pokój. Prowadzi sercem, nawet jeśli wpędza go to w kłopoty (pamiętacie Nigela Berbrooke ‘ a?) ale jako wicehrabia i główny przykład ryby, jest odpowiedzialny i krytyczny i zawsze dba o ludzi, których kocha. Pisceanie są również naturalnymi zaklinaczami, więc nic dziwnego, że Anthony nie może pomóc, ale oddawać się romantyzmowi, jak widzieliśmy z jego zmysłowym połączeniem ze śpiewaczką operową Siena Rosso. 

 

17 książek do przeczytania, Jeśli kochasz “Bridgerton”