Jaką postacią “dziwnych rzeczy” jesteś, bazując na swoim znaku zodiaku

Nowy sezon Stranger Things niedawno spadła po prawie trzech długich latach, więc wszyscy najwyraźniej bingeing go.

Po zakończeniu czwartego sezonu prawdopodobnie szukasz wszystkich Stranger Things treści, które możesz uzyskać, od podsumowań sezonu po spadające dziury w teorii fanów Reddita.

Więc jeśli obejrzałeś już każdy odcinek (dwa razy, podobnie jak my) w jeden weekend i szukasz więcej, Czytaj dalej poniżej, aby dowiedzieć się, który Stranger Things charakter jesteś oparty na swoim znaku zodiaku-i pływaj nad sobą, podczas gdy my osiedlić się na długo, długie, czekać na następny sezon.

 

Baran: Max

Źródło: Netflix

Max jest ognisty i zadziorny, jak Baran. Możesz powiedzieć, ile ma niezaleznej Passy, kiedy zrywa z Lucasem wiele razy. Baran jest wyczynowy i wysportowany, a Max zdecydowanie ma obie te cechy. Jest utalentowaną skateboardzistką i daje bardziej tomboyishowy klimat. Jak typowy Baran, nie boi się mówić ludziom, jak się czuje, a czasami może być nawet trochę uparty. Max jest również bardzo zdeterminowany. Kiedy po raz pierwszy spotyka chłopców, chce się z nimi zaprzyjaźnić i nie przyjmuje odmowy. Nie wspominając o tym, że ma rude włosy, które są idealne do tego znaku ognia.

 

Taurus: Hopper

Źródło: Netflix

Taureanie stawiają na stabilność i bezpieczeństwo, które Hopper chce zapewnić jedenastu. Podobnie jak ten znak ziemi, lubi przebywać na świeżym powietrzu, a nawet mieszka w środku lasu. Taureanie mogą być również domownikami i nie lubią zmian. Hopper mieszka w tym samym mieście przez prawie całe życie-mówi o tym, że nie lubi zmian.

 

Bliźnięta: Lucas

Źródło: Netflix

Jak bliźniak, Lucas jest bardzo ciekawy. Nie ufał Eleven, gdy się poznali, ponieważ nie mógł jej rozgryźć—A Geminis potrzebują odpowiedzi na wszystko. Jest również niezwykle inteligentny i wykorzystuje swoją inteligencję, aby chronić siebie i swoich przyjaciół. Lucas jest w związku z Maxem. Ten rodzaj tam i z powrotem jest typowy dla bliźniąt, które nie mogą się zdecydować.

 

Rak: Joyce

Źródło: Netflix

Joyce to klasyczny rak. Jest bardzo emocjonalna i załamana, gdy Will zaginął. Nie stara się ukrywać swoich emocji i nie boi się informować innych, jak się czuje. Naprawdę nie boi się dzielić swoimi uczuciami—przez połowę czasu płacze (lub krzyczy). Jak rak opiekuńczy, Joyce dba o swoje dzieci Ponad wszystko i zrobiłaby dla nich prawie wszystko.

 

Leo: Steve

Źródło: Netflix

Z głową hSteve musi być Leo. Jest również czarujący i popularny, z których znane są Leosy. Steve może być arogancki, ale jest bardzo troskliwy wobec ludzi, z którymi jest blisko. Spójrz tylko, jak staje się postacią przypominającą Ojca dla młodszych dzieci. Zawsze jest modny. Nawet gdy ma na sobie mundur do robienia lodów, Steve wciąż jakoś udaje mu się wyglądać fajnie.

 

Panna: Nancy

Źródło: Netflix

Nancy wszystko przemyślała, zanim zachowywała się jak prawdziwa Panna. Jest odpowiedzialna i pracowita. Podejmuje inicjatywę zbadania zaginięcia swojej przyjaciółki Barbary, co jest zupełnie czymś, co zrobiłaby Panna. Musi mieć odpowiedź, żeby poczuć, że ma kontrolę. Virgos muszą również zrozumieć, dlaczego rzeczy są takie, jakie są, a Nancy jest zdeterminowana, aby dowiedzieć się, co dzieje się do góry nogami. Mimo, że czasami może być twarda dla Mike ‘ a, robi to z miłości, tak jak troskliwa Panna.

 

Waga: Mike

Źródło: Netflix

Nikt nie ma większej wagi niż Mike. Szybko zakochuje się w Eleven i staje się obsesją na jej punkcie, co jest typowe dla kochającej wagi. Nie tylko jest oddany jedenastu, ale także pozostałym przyjaciołom. Mike jest gotów walczyć o to, co wie, że jest słuszne. Próbuje wymierzyć sprawiedliwość swojemu najlepszemu przyjacielowi Willowi i nie spocznie, dopóki nie znajdzie prawdy.

 

Skorpion: Billy

Źródło: Netflix

Billy jest bardzo intensywny. Jest też trudny do odczytania, co jest klasyczną cechą Skorpiona. Skorpiony są notorycznie tajemnicze i trudno je poznać, ponieważ stawiają fasadę. Wydaje się, że rzeczy nie wpływają na Billy ‘ ego, ale w głębi duszy ma silne emocje, które można powiedzieć, kiedy w końcu wybucha od próby powstrzymania swoich uczuć. Jest również bardzo opiekuńczy wobec swojej siostry Max, którą próbuje powstrzymać przed zadawaniem się z chłopcami.

 

Strzelec: Dustin

Źródło: Netflix

Dustin jest optymistyczny i pozytywny, co jest główną energią Strzelca. Dustin jest trochę kujonem, ale jest bardzo mądry. Lubi poznawać nowe rzeczy i wiele różnych tematów, co jest klasyczną cechą Strzelca. Jak wychodzący Sag, Dustin jest super rozmowny i jeden z najbardziej entuzjastycznych bohaterów w serialu.

 

Koziorożec: Wola

Źródło: Netflix

Will jest realistyczny, nawet do tego stopnia, że czasami jest pesymistyczny. Wydaje się jak stara dusza, zwłaszcza po uwięzieniu w odwróconej do góry nogami. Jak wytrwały koziorożec, próbuje wszystkiego, co w jego mocy, aby komunikować się z przyjaciółmi i rodziną i nie chce się poddać, gdy zostaje zabrany przez ton Demogorgon.

 

Wodnik: Jonathan

Źródło: Netflix

W akwarystyce chodzi o indywidualność i niezależność, podobnie jak Jonathan. Jonathan jest samotnikiem i jest outsiderem w szkole. Niektórzy z jego kolegów myślą, że jest dziwny, ale nie obchodzi go, co myślą i nadal jest jego unikalnym sobą. Akwaryści walczą również o to, w co wierzą, co robi Jonathan, próbując odnaleźć brata.

 

Ryby: Jedenaście

Źródło: Netflix

Jedenaście może dosłownie czytać w myślach i ma nieludzkie moce, które doskonale reprezentują mistyczne cechy ryb. Ryby są znane z posiadania zdolności psychicznych i mogą łatwo powiedzieć, co czują inni, tak jak jedenaście. Jest również empatyczna i wrażliwa z bardzo głębokimi emocjami, tak jak ten znak wody. Jej uczucia mogą być tak intensywne, że czasami nie może ich kontrolować i eksploduje.

 

Stworzyliśmy dla Ciebie idealną playlistę, opartą na twoim znaku zodiaku