Jak w tym sezonie “wieczór panieński” wreszcie oddamy władzę w ręce kobiet

Jeśli chodzi o The Bachelor franchise, nie od razu myślę o jej pozytywnym wpływie na współczesny ruch feministyczny. W rzeczywistości, z historią rasizmu i więcej niż kilka seksistowskich wybryków, fakt, że każdy może w pełni wspierać kulturę The Bachelor has created stawia dość zły smak w moich ustach. Jednak w świetle rozwiązania każdego z niedociągnięć programu i wyścigów, aby pozostać aktualnym w stale zmieniającym się klimacie społecznym, The Bachelor franchise stara się wreszcie nadać priorytet różnorodności, pozytywności seksualnej i oczywiście oddać władzę w ręce kobiet, wokół których serial ma się koncentrować. Kawalerka fani i sceptycy, Witajcie na scenie w sezonie 19, Gabby Windey i Rachel Recchia.

Po raz pierwszy zobaczyliśmy Gabby i Rachel jako zawodniczki w sezonie 26 Z The Bachelor, w którym obie panie spotykały się z kawalerem Claytonem Echardem, byłym futbolistą i szczerze mówiąc, sporą częścią tego, dlaczego straciłem większość wiary w mężczyzn. Dla każdego, kto potrzebuje odświeżenia, good ‘ ol Clayton zdecydował, że kocha finałową trójkę zawodników-w tym zarówno Gabby, jak i Rachel—i doprowadził każdego do przekonania, że są jego zwycięzcami, zabierając kobiety do apartamentów fantasy i czekając na ujawnienie tej informacji aż do tego faktu. Boo, Clayton. Obie kobiety poddały go próbie rzeczywistości i odeszły z serialu, ale Clayton i tak odszedł ze zwycięzcą i praktycznie zerowym skutkiem, zdobywając kolejny punkt dla przeciętnych mężczyzn, którzy nie wiedzą, czego chcą. Więc, kiedy dowiedziałam się, że Gabby i Rachel będą jednocześnie Panieńkami, zaczynając od 32 zalotników do wyboru, wydawało się, że program miał właściwą odpowiedź?

Tak więc, jak każdy romantyczny i opętany reality-TV Gen zer, usiadłem z wielką miską popcornu, aby zobaczyć, jak ten sezon mnie rozczaruje. Naturalnie, Moje usta wisiały otwarte, gdy zobaczyłem narrację skupiającą się nie tylko na randkach, ale na silnej kobiecej przyjaźni między dwoma potęgami, którzy wiedzą, czego chcą. Oto tylko kilka powodów, dla których mam dobre przeczucia co do tego sezonu i dlaczego w końcu możemy zobaczyć, że serial skupia się na kobietach, które są w stanie dzierżyć swoją władzę jako panieńskie Panny.

 

Gabby i Rachel naprawdę, Naprawdę. Są Najlepszymi Przyjaciółmi

Abc Hug GIF by The Bachelorette - Find & Share on GIPHY

Od samego początku przypominamy sobie dwie główne rzeczy niezbędne do udanego oglądania tego sezonu Wieczór Panieński To się nigdy wcześniej nie zdarzyło, a Clayton to śmieć. A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego ostatniego lub jakoś mieszkał pod kamieniem i nie mają wiedzy o historii pochodzenia Gabby i Rachel, widzimy kilka retrospekcji do ostatniego sezonu, jak Gabby i Rachel, złamane serce, dać dobry, reality – TV płacz podczas Clayton patrzy na i daje wszystkim absolutnie nic. Poważnie, gdyby ktoś zrobił woskową figurę tego człowieka i umieścił ją i Claytona w tym samym pomieszczeniu, nie jestem pewien, czy byłbym w stanie odróżnić. Wszystko to, aby powiedzieć, mniej niż pięć minut w sezonie, każdy oglądający z kanapy ma potężne przypomnienie, jak emocjonalnie, um, nieudolni, niektórzy mężczyźni, zwłaszcza ci z Bachelor Nation, mogą być.

Zaraz po kronikach upadku Claytona, Gabby i Rachel wstają z popiołów, aby przypomnieć nam, że razem płakali nad Claytonem i teraz, związani wspólnymi łzami i chusteczkami, są najlepszymi przyjaciółmi. Jak, wejść do pokoju trzymając się za ręce i szepcząc do uszu typu najlepszych przyjaciół. Czy producenci kazali im to hamować? Prawdopodobnie, ale każdy, kto widział The Bachelor wie, jak wygląda udawana przyjaźń między kobietami, i jako pierwszy powiem, że Gabby i Rachel naprawdę się lubią. Od popijania wina i mówienia o swoim byłym po dyskutowanie o tym, jakiego rodzaju mężczyzn szukają-ponieważ nie próbują nadepnąć sobie nawzajem na palcach-obaj podtrzymują dojrzałość, pokorę i silną kobiecą przyjaźń, której nie widzieliśmy w tej serii od kilku sezonów. Za każdym razem witali się z uczestnikiem, chichotali i opowiadali sobie szczere myśli, pokazując, że tym razem priorytetowo traktują swoje potrzeby i swoje uczucia przed każdym mężczyzną. Poza tym, jak powiedziała Gabby z podniesionymi stopami i kieliszkiem do wina w ręku, ” chłopcy są głupi.”

 

Dziewczyny mogą powiedzieć, co naprawdę myślą, mając system wsparcia

Po wysłaniu do domu maga Roby’ ego i dynamicznego duetu Joey ‘ a i Justina ze względu na godne, wywołujące mdłości interakcje (ponieważ nie nazwałbym świerszczy w czasie rozmowy bliźniaków), Gabby i Rachel ikonowo odwołały ceremonię róż. Mówiąc, że chcą więcej czasu, aby poznać facetów, z którymi nie mają okazji porozmawiać, dziewczyny podjęły mądrą decyzję. Moim zdaniem ten mały, ale dość efektowny wybór był pierwszym wskaźnikiem, że Gabby i Rachel chcą być zamierzone jako Kawalerki i nie będą grać zgodnie z zasadami ustalonymi przez swoich poprzedników. Z randkami jeden-na-jeden począwszy od tego odcinka, rzeczy wyglądały dobrze dla naszych panieńskich dopóki trener mentalności Chris postanowił zrobić kilka prymitywnych komentarzy na temat swoich planów dla apartamentów fantasy.

Nie jestem do końca pewien, co robi trener mentalności, ale jasne jest, że Chris potrzebował realiów, jak szanować kobiety, które dosłownie został obsadzony, aby pokazać, jak wspaniałym partnerem byłby. Obrażony w imieniu kobiet i mając nadzieję zarobić trochę punktów brownie, niektórzy faceci skonfrontowali się z Gabby i Rachel, aby poinformować ich, że Chris zdecydowanie nie był w Programie dla, mojego ulubionego Bachelor Nation fraza kiedykolwiek, ” właściwe powody.”Słusznie zdenerwowani, podchodzą do Chrisa, odciągając go od reszty grupy, by się wytłumaczyć. Gaby od razu się w to wkręca, pytając ” czy nie jest trochę za wcześnie, aby mówić o apartamentach fantasy?”a Chris, oszołomiony i pełen czerwonych flag, próbuje się uratować, oświadczając, że chce sformułować plan gry, Jeśli kiedykolwiek uda mu się dotrzeć do suit fantasy z “kobietą.”Buh Pa.

Cała ta interakcja przypominała wieczór panieński Katie Thurston, kiedy została również ostrzeżona przez bandę ludzi dobroczynnych, że niektórzy zawodnicy byli tam tylko po to, aby czerpać korzyści. Podobnie jak Gabby i Rachel, nie bała się konfrontacji z mężczyznami i wysłać ich do domu, ale za drugim razem, gdy stało się to w sezonie Katie, byłem trochę sceptyczny, kto faktycznie miał ostateczny głos w wysyłaniu mężczyzn do domu. Czy to była Katie, czy mężczyźni wybierali i wybierali, kogo obgadywać w nadziei, że zostanie uznany za opiekuńczego miłego faceta? W przeciwieństwie do Katie sezonu, jednak Gabby i Rachel byli w stanie skonsultować się w sprawie tego, co zrobić z Chrisem. Oczywiście, Katie mogła mieć Tayshię i Kaitlyn, ale jako gospodarze, było tylko tyle wsparcia, ile mogli dać. Zamiast tego, Gaby i Rachel każdy dał kawałek ich umysły, zorientowali się, że najlepiej jest wysłać go do domu razem, i zamiast chodzić tam iz powrotem martwiąc się, czy podjęli właściwą decyzję, pogratulowali sobie nawzajem za bycie asertywnym. Mały krok dla Gabby i Rachel, ale wielki krok dla kobiet, które wspierają się nawzajem i chronią się w Bachelor Nation.

 

Ani wieczór panieński nie stawia Tradycji, ani konkurencji ponad szacunek

Best Friends Hug GIF by The Bachelorette - Find & Share on GIPHY

W najnowszym odcinku już od kilku pierwszych minut widać, że nadszedł czas, aby mężczyźni wybrali, na który wieczór panieński tu są. Co gorsza, Hayden i Jacob samodzielnie udowodnili, że uczciwość nie zawsze jest najlepszą polityką, prawie stoicko, Bez emocji mówiąc Gabby, że była “szorstka na krawędzi” i że nie jest powodem, dla którego nadal są w serialu. Jak każda normalna, emocjonalnie nastrojona osoba, Gabby jest zdruzgotana. Ale zamiast odciągać mężczyzn na bok, aby poinformować ich o tym, jak grzecznie odwrócić kogoś, zamiast zmiażdżyć ich duszę i zasugerować, aby udać się na przyjęcie koktajlowe, Gabby ogłasza, że nie będzie rozdawać róży.

Prawdopodobnie moja ulubiona część całego odcinka, Rachel zapytała Gabby, co się stało i stopniowo stawała się coraz bardziej wściekła, nawet pytając, czy powinna porozmawiać z mężczyznami w imieniu Gabby. Jak zawsze opanowana, Gaby powiedziała wszystkim dokładnie to, co Franczyza musiała usłyszeć wieki temu: to nie jej praca uczyć mężczyzn, jak się zachowywać. Bum, Mic drop, na ceremonię róż. Obie kobiety zdały sobie sprawę, że szukając miłości, każda z nich cierpiała w tym procesie i zdecydowały, że mężczyźni wybierają tylko jedną z nich, aby iść do przodu w tej podróży. Dziewczyny nie tylko zerwały z tradycją w tym samym czasie wcielając się w rolę Panieńki, ale także oderwały się od dramatu, który już powodował. W zmienianiu rzeczy, Rachel i Gabby rozpoznali moc, którą posiadają i jak mogą najlepiej się spełnić. Obie kobiety wiedzą, że struktura tego sezonu nie jest kanoniczna i to od nich zależy, czy będą się szanować, gdy zabraknie zawodniczek i zasad pokazu.

 

Myśli Końcowe

W skrócie, Gaby i Rachel są w zasadzie bohaterami serii. Antyteza niepewnych mężczyzn, zarówno kobiety dają sobie, jak i innym tyle wdzięku, a ponieważ są dwie kobiety, w końcu mamy panieńskiego, który wiemy, że jest wspierany przez inną kobietę i prawdziwego przyjaciela na planie. Zwłaszcza, gdy serial został zmontowany, aby pokazać zawodniczki jako towary, a nie ludzi, widząc nie jedną, ale dwie silne kobiety pociągają mężczyzn do odpowiedzialności, odmawiając traktowania programu jak konkurencji, jest naprawdę bezprecedensowe. Między śmiechem Gaby A pewnością Rachel, gdy zajmuje się trudnymi tematami—nie wstydziła się mówić o seksualizacji, z którą ona i Gaby mogą potencjalnie zmierzyć się w świetle sezonu Claytona-obie nasze Kawalerki mogą naprawdę stanowić nowy liść franczyzy.

> Oczywiście nie zamierzam ignorować tego, że to reality TV, a na koniec dnia możemy zobaczyć Gaby i Rachel rywalizujących o tego samego faceta później. W rzeczywistości, z jak The Bachelor rozczarował widzów w przeszłości, nie zdziwiłbym się, gdyby pojawiła się narracja Gaby vs. Rachel – ale w tym sezonie to powinno być ostatnie Wieczór Panieński producenci, ekipa, czy cokolwiek TV Bóg dzierży władzę, powinni się martwić. Gabby i Rachel nie boją się powiedzieć, co tak naprawdę myślą i odmieniają życie, jeśli chodzi o to, jak kobiety traktują się nawzajem w tej serii. I z ich pomocą, The Bachelor Franczyza może wreszcie zacząć dostarczać treści, o które od lat proszą kobiety z Bachelor Nation.

 

Właśnie Binged 4 nowe programy randkowe-oto, co dowiedziałem się o związkach