Jak nasz redaktor mody stylizuje najfajniejsze Buty jesieni 2022

Muszę być szczery: kiedy Buty kowbojskie po raz pierwszy zyskały popularność w sferze mody w zeszłym roku, odrzuciłam je z każdej strony. Jako urodzony i wychowany Chicagoanin, który słucha muzyki country tylko dwa razy w roku (między czerwcem a lipcem, kiedy jestem na łodzi), nie czuł się jak coś, co mógłbym kiedykolwiek wyciągnąć-ani coś, co naprawdę chciałem spróbuj do startu.

Gdy widziałem coraz więcej dziewczyn ze stylem, podziwiam pop up na moim kanale na Instagramie w kowbojkach, mój lodowaty wygląd powoli zaczął się topić i zauważyłem, że żałuję, że nie mam pary w szafie. Po prostu mieli fajny, bezproblemowy klimat, który ożywił cały strój w sposób, do którego większość butów nie jest w stanie samodzielnie (Księżna Diana wiedziała o tym wszystko). Kiedy zaczęłam planować moją jesienną garderobę na 2022 rok, zdecydowałam, że nadszedł czas: chciałam kowbojki, ale musiały być idealną parą.

Moje poszukiwania rozpoczęły się od butów o dwóch cechach, które muszą mieć: chciałem, aby były wygodne do noszenia w codziennym życiu i chciałem, aby były czymś, o czym wiedziałem, że przetrwają. Te, które zatrzymały moje śledztwo? Tecovas. Jeden raz przejrzałem ich Instagram i zostałem sprzedany. Firma Tecovas powstała z miłości do tradycyjnego, ponadczasowego rzemiosła butów kowbojskich z naciskiem na jakość. Każda para jest ręcznie wykonywana w ponad 200 krokach, ale bez marż sprzedawców detalicznych są dwukrotnie lepsze niż buty w podobnej cenie za połowę ceny. 

Po wielu tygodniach dyskusji, zdecydowałem się na moje idealne buty, a poza bramą, byłem całkowicie zakochany. Gdy tylko wyjąłem je z pudełka, czułem, że są cechą, z którą często się nie spotyka. Są wygodne, piękne i są tego rodzaju elementem, który po prostu czujesz, jakbyś miał w szafie od zawsze; zszywka, która działa na Twoją rotację i nigdy nie wychodzi. 

Ponieważ wkroczyliśmy w Sierpień i mój umysł skupił się wyłącznie na jesiennej modzie, planuję, aby moje Tecovas były podstawą mojego wyglądu. Oto trzy sposoby, w jakie planuję je stylizować, gdy tylko gorące temperatury w Chicago odetną mi przerwę:

 

Z jeansowymi szortami i marynarką

To jest spojrzenie, które mam w głowie od dłuższego czasu, i rany, rany, czy jest tak dobre, jak planowałem. Mam obsesję na punkcie tych długich, oversizowych jeansowych szortów tego lata. Czują się trochę bardziej stylowe niż moje tradycyjne szorty, ale ponieważ nie są ciasne, nie kręcą się w pobliżu sytuacji na Bermudach. Dopasowana koszula, Blezer i moje kowbojskie buty wykończają go, dzięki czemu czuje się jak konkretny kowboj w absolutnie najlepszy sposób.

 

Z jeansami i guzikiem

Moim skromnym zdaniem, jednym z najfajniejszych sposobów na stylizację kowbojek jest smukły, prosty Dżins (nie mylić z chudym dżinsem). Dżinsy powinny wyglądać trochę luźno i wiązane, dlatego unikałam stylizacji z czymś zbyt ciasnym.

Rezultat tego jest elegancki i poręczny i jest zabawnym podejściem do mojego typowego białego zapięcia na guziki, jeans, i jesienne buty strój uniform. Na pewno zmienię górę, ponieważ kombinację dżinsów i butów można sparować z dosłownie wszystkim, ale uwielbiam, jak łatwo jest sparować ją z schowaną, oversizową koszulą poplin.

 

Z sukienką i swetrem Kamizelka

Jeśli jest jedna rzecz, którą uwielbiam, kiedy stylizuję strój, to dobre zestawienie, i dokładnie to się tutaj dzieje. Sam strój ma klimat uber-preppy, ale kowbojski But to nieoczekiwana para, która sprawia, że nie czuję się, jakbym po prostu przekazywał Blair Waldorf. Kontrastowe połączenie to takie, które będę stylizować przez cały sezon, szczególnie w sukienkach, ponieważ uwielbiam to, jak bardzo pozwala na to, aby buty były centralnym punktem looku.

 

Więcej kowbojki kochamy

 

9 jesiennych trendów mody, które zdominują 2022

Ten post jest sponsorowany przez Tecovas, ale wszystkie opinie są opiniami redakcji Everygirl.