ICYMI: Studio McGee ma zupełnie nową kolekcję docelową na jesień – oto nasze typy

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Drugi po moim łóżku po długim dniu pracy w domu, sekcja home decor firmy Target to mój pomysł na niebo na Ziemi. Mógłbym spędzić (i spędziłem) godziny przeglądając wszystkie niedrogie,” potrzebuję-tego-lub-umrę ” kawałki, które sklep ma do zaoferowania. Nawet nie zaczynaj mnie od kolekcji Studio McGee X Target, która całkowicie zmieniła moje mieszkanie (Shea McGee, kochamy Twoją pracę!).

Więc, naturalnie, kiedy usłyszałem, że studio McGee ponownie połączyło siły z targetem, aby wydać nową jesienną kolekcję, zrobiłem dwie rzeczy. Najpierw wykonałem improwizowany, smutny, ale entuzjastyczny taniec Hammertime w mojej kuchni (nikt nie ucierpiał z wyjątkiem mojego ego, gdy zobaczyłem siebie w lustrze). Następnie wskoczyłem do Internetu, aby zebrać wszystkie moje ulubione typy z kolekcji oh-so-cozy dla przyjemności z zakupów. Podziękujesz mi później! Na razie kupuj te przedmioty z progu jesieni 2022 zaprojektowanego w Studio McGee collection, zanim się wyprzedadzą. 

 

 

Poduszki + Rzuty

sofa with pillows by threshold designed with studio mcgee

Źródło: Threshold designed with Studio McGee

 

Dekor + Akcesoria

desk with accessories by threshold designed with studio mcgee

Źródło: Threshold designed with Studio McGee

 

Dywany

entryway by threshold designed with studio mcgee

Źródło: Threshold designed with Studio McGee

 

Meble

table with accessories by threshold designed with studio mcgee

Źródło: Threshold designed with Studio McGee

 

Spada na cel! Co kupić z nowej kolekcji palenisko & Ręka z magnolią