Horoskopy sierpniowe: co czeka Twój znak zodiaku w tym miesiącu

Nadszedł sierpień, co (niestety) oznacza, że lato zaczyna opadać. Mam nadzieję, że spędziłeś dużo czasu na plaży i chłodzenie w barach na dachu z przyjaciółmi i Aperol spritz. 

Ale jeśli nie, nie martw się-jest sezon Leo, więc jest jeszcze dużo czasu na zabawę, zanim rozpocznie się pracowity, praktyczny Sezon Virgo (i jesień). 

Oto, czego można się spodziewać w sierpniu, na podstawie Twojego znaku.

 

Miesiąc w skrócie

4 sierpnia: Rtęć wchodzi do Panny na początku miesiąca. Możesz czuć się bardziej celowy w tym, jak komunikujesz się z ludźmi w tym czasie. 

11 sierpnia: Venus wkracza do Leo, dzięki czemu wszyscy czują się wyjątkowo kreatywni, otwarci i skłonni do wielkich gestów uczuć. Tego dnia w Wodniku jest też pełnia księżyca. Z Księżycem przeciwstawiającym się Wenus, możesz czuć się naprawdę emocjonalnie w tej chwili lub mieć trudności z wyrażeniem swoich uczuć. 

20 sierpnia: Mars przechodzi w bliźnięta. Możesz mieć trudności z wykonywaniem zadań w tym czasie i zamiast tego możesz przerzucać się tam iz powrotem między wieloma projektami.

24 sierpnia: Sezon Virgo rozpoczyna się 24 sierpnia. Wibracje Virgo (uziemione, praktyczne) są prawie przeciwieństwem Leo (wychodzące, kochające zabawę), więc w tym sezonie poczujesz się zupełnie inaczej.

25 sierpnia: Mercury przenosi się do Libry 25 sierpnia. Możesz nie czuć się tak komfortowo mówiąc swoim umysłem i możesz wpaść w skłonności przyjemne dla ludzi. 

27 sierpnia: Miesiąc kończy się nowiem Księżyca w Pannie. Możesz czuć się bardziej zmotywowany do rozpoczęcia nowych projektów lub zorganizowania się już teraz.

 

Sierpień będzie dla was czasem dobrej zabawy. W sezonie Leo będziesz spędzać więcej czasu z przyjaciółmi i chodzić na wiele randek. Jeśli jesteś już w związku, możesz zdecydować się na częstsze noce randkowe lub zaplanować zabawę dla Ciebie i Twojego partnera. Podczas pełni księżyca możesz dołączyć do klubu lub grupy innych osób o tym samym hobby, jak Klub Książki. Możesz również zdecydować się na wycinanie ludzi, którzy nie pasują już do twojego życia. Gdy Twój Władca Mars przenosi się do Gemini, możesz być zmotywowany do rozmowy (nawet bardziej niż zwykle) z kimś, z kim się spotykasz. Kiedy zaczyna się sezon Virgo, możesz zacząć wracać do regularnej rutyny po całej zabawie, którą miałeś podczas Sezonu Leo.

 

It ‘ s Date Night – oto 12 darmowych pomysłów, które są zarówno Romantyczne, jak i zabawne

wybrany specjalnie dla Ciebie, Baran

 

Będziesz spędzać więcej czasu w domu lub z rodziną w sezonie Leo. Możesz być na wycieczkę z fam lub odwiedzając ich, lub może po prostu chcesz zatrzymać się w domu i odpocząć. Pełnia księżyca w Wodniku sprawi, że będziesz chciał pracować w domu lub czyścić rzeczy, których nie potrzebujesz z szafy. Sezon Virgo pod koniec miesiąca może sprawić, że poczujesz się trochę bardziej towarzysko i możesz zdecydować się na przyjęcie przyjaciół u siebie. Możesz również poczuć się jak zmiana wystroju domu.

 

estetyczny-Dom-Wystrój-aktualizacje-teg-Galeria.jpg ” / > 12 niedrogich sposobów na aktualizację domu, gdy masz dość estetyki

wybrany specjalnie dla Ciebie, byk

 

Będziesz się czuł bardzo rozmowny podczas Sezonu Leo. Możesz zdecydować się bardziej mówić w pracy lub dać innym znać, jak się czujesz, zamiast próbować zadowolić ludzi. Możesz również plotkować więcej, więc uważaj na to, aby nie skończyć mówiąc coś, czego nie powinieneś. podczas pełni księżyca możesz dyskutować o planach podróży z przyjaciółmi lub rodziną lub pracować nad długoterminowym projektem komunikacyjnym, takim jak duża prezentacja do pracy lub szkoły. Następnie pod koniec miesiąca, gdy zaczyna się sezon Virgo, można znaleźć się rozmawiać lub spędzać czas z członkami rodziny więcej.

 

6 (niezręcznych) sposobów na ponowne nawiązanie kontaktu ze starym przyjacielem

wybrany specjalnie dla Ciebie, Gemini

 

Uważaj na swoje nawyki wydatków w sezonie Leo. Możesz zdecydować się na zakupy lub zaszaleć na czymś, na co masz oko. Z drugiej strony, możesz zarobić dodatkowe pieniądze poza pracą, na przykład sprzedając rzeczy, których już nie potrzebujesz. Przy pełni księżyca w Wodniku możesz dostać podwyżkę w pracy lub pieniądze z nieoczekiwanego miejsca. Jeśli nie kończy się kupowanie zbyt wiele rzeczy w sezonie Leo, Sezon Virgo będzie dobrą okazją, aby spróbować zaoszczędzić przez pobyt w domu więcej.

 

Przetestowałem 5 aplikacji do budżetowania—i był wyraźny zwycięzca

wybrany specjalnie dla Ciebie, rak

 

Sezon Leo to twój czas, aby zabłysnąć, czyli to, co robisz najlepiej. Będziesz otrzymywać dużo uwagi i czuć się swobodnie, aby wyrazić siebie. A kiedy Wenus, planeta miłości, wejdzie do Leo, poczujesz się wyjątkowo szczęśliwy. Jest to również świetny czas na randkę, ponieważ wszystkie oczy będą na tobie. W pełni księżyca w Wodniku, może być bardziej koncentruje się na swoim życiu miłosnym, lub może wreszcie czuć się komfortowo będąc sobą w pobliżu swoich znaczących innych lub bliskich przyjaciół. Z miesiąca kończącego się w Virgo, może być uczucie spokojniejsze po wichrze sezonu Leo, ale może być również wydatki więcej.

 

Leo Guide: Co czytać, oglądać, Nosić i robić, aby w pełni wykorzystać swój sezon

wybrany specjalnie dla Ciebie, Leo

 

Podczas Sezonu Leo możesz czuć się bardziej skłonny do odpoczynku i ładowania przed rozpoczęciem sezonu Virgo, kiedy będziesz miał o wiele więcej dzieje. Możesz być bardziej skupiony na sobie w tym miesiącu i próbować ustalić priorytety w opiece nad sobą. Zwłaszcza w czasie pełni księżyca, możesz spróbować więcej snu lub więcej ćwiczyć. The new moon in Virgo pod koniec miesiąca to świetny czas, aby dowiedzieć się, co chcesz z nadchodzącego roku.

 

15 niedzielnych rytuałów, które zapewnią Ci niesamowity tydzień

wybrany specjalnie dla Ciebie, Panna

 

Sezon Leo to w zasadzie sezon imprezowy dla Ciebie. W tym czasie będziesz miał mnóstwo zajęć towarzyskich, od spędzania czasu z przyjaciółmi przez randki po współpracę ze współpracownikami. Wokół pełni księżyca w środku miesiąca, może być ustawienie romantycznej nocy Data lub dowiedzieć się, gdzie rzeczy stoją z Tobą i kimś spotykasz. Będziesz w zasadzie stara się uzyskać całą swoją energię społeczną przed rozpoczęciem sezonu Virgo, kiedy będziesz bardziej introwertyczny. 

 

Więc miałaś świetną pierwszą randkę? Oto, co zrobić, aby drugi był jeszcze lepszy

wybrany specjalnie dla Ciebie, Libra

 

W tym miesiącu będziesz bardzo skupiony na swojej karierze. Możesz być coraz więcej uwagi w pracy, lub może być poproszony, aby wziąć na siebie więcej odpowiedzialności. Kiedy Venus wchodzi do Leo, możesz nawet dostać podwyżkę lub awans, albo otrzymać ofertę pracy z miejsca, z którego rozmawiasz. Podczas pełni księżyca w Wodniku dodatkowy czas spędzony w pracy może cię dogonić i możesz chcieć zostać w domu, aby się zrelaksować. Następnie pod koniec miesiąca, kiedy zaczyna się sezon Virgo, możesz mieć więcej projektów, które wymagają pracy zespołowej w pracy lub szkole.

 

Ta 2-minutowa praktyka Wellness może pomóc ci podnieść poziom w pracy

wybrany specjalnie dla Ciebie, Scorpio

 

W tym miesiącu będziesz ciekawa. Być może próbujesz nauczyć się nowych umiejętności lub informacji, które mogą Ci pomóc w pracy, na których będziesz bardziej skupiony, gdy rozpocznie się sezon Virgo. Możesz też zainteresować się nowymi gatunkami lub zdecydować się na przeczytanie jednej z książek, które od miesięcy stoją na Twojej półce. Oprócz tradycyjnego uczenia się, możesz odwiedzić muzeum lub wybrać się na wycieczkę w zupełnie nowe miejsce i poznać różne kultury.

 

18 Książek, Przez Które Można Latać W Weekend

wybrany specjalnie dla Ciebie, Strzelec

 

W sezonie Leo możesz spędzać więcej czasu z bliskimi Ci osobami-przyjaciółmi, rodziną, znaczącymi innymi, a nawet współpracownikami, jeśli jesteś z nimi blisko. Wokół pełni księżyca w Wodniku, można zdecydować się na rozpoczęcie hustle boku z przyjacielem. Lub możesz mieć do czynienia z problemami finansowymi z członkami rodziny or rozmawia z menedżerem o podwyżce. A kiedy zaczyna się sezon Virgo, możesz myśleć o planowaniu podróży z przyjaciółmi lub innymi znaczącymi.

 

7 najbardziej niedocenianych letnich destynacji w USA.

specjalnie dla Ciebie, Koziorożcu

 

Ten miesiąc będzie o twoich relacjach z innymi i sobą. W sezonie Leo, można zrobić rzeczy oficjalne z kimś spotykasz, lub może być skoncentrowany na jak poprawić relacje w swoim życiu. Okres wokół pełni księżyca pokaże nam, co jest dla Ciebie ważne w nadchodzącym roku. Możesz próbować pozbyć się wszystkiego, czego nie potrzebujesz lub nie uszczęśliwiasz. Pod koniec miesiąca, może być poznawanie innych znaczących lepiej (lub osoby, które zostały randki).

 

Nie potrzebujesz S. O., Aby cię zabrać: 6 pomysłów na randkę Solo, aby dodać do kalendarza jak najszybciej

wybrany specjalnie dla Ciebie, Wodniku

 

Będziesz myśleć o swoim zdrowiu (psychicznym i fizycznym) i nawykach podczas Sezonu Leo, aby przygotować się do sezonu Panny, kiedy będziesz bardziej skupiony na innych. Możesz próbować wstać wcześniej, więc masz czas, aby załatwić sprawy przed pracą, lub możesz próbować zorganizować się w pracy lub w domu. Możesz zdecydować się na rozpoczęcie zajęć treningowych, aby utrzymać motywację. Pełnia księżyca może mieć chcesz spędzić więcej czasu w domu, aby odpocząć lub zaoszczędzić pieniądze.

 

17 Szalenie Prostych Nawyków, Które Odmienią Twoje Życie

wybrane specjalnie dla Ciebie, ryby