Horoskopy lipcowe: co czeka Twój znak zodiaku w tym miesiącu

Lato jest teraz w pełnym rozkwicie-oznacza to, że nadszedł czas na imprezy przy basenie i czytanie na plaży z frosé w ręku. Wraz z całą zabawą w słońcu, Twoje lipcowe horoskopy są tutaj, aby poinformować Cię, czego możesz się spodziewać w tym miesiącu.

Miesiąc rozpoczyna się w emocjonalnym i introwertycznym sezonie nowotworów. Nie martw się, jeśli nie masz ochoty wychodzić tak często, ponieważ pod koniec miesiąca, gdy nadejdzie sezon Leo, będziesz rzucać swoje dresy i kapcie na błyszczący strój.

Oto jak będzie wyglądał Twój lipiec.

 

Miesiąc w skrócie

5 lipca: Mars wchodzi do Taurusa 5 lipca. Z planetą akcji dzieje się ten stabilny znak, możesz czuć się bardziej skłonny do planowania z wyprzedzeniem i dostać się do rutyny. Tego samego dnia rtęć przechodzi na raka, co może sprawić, że będziesz chciał poinformować wszystkich dokładnie, jak się czujesz

13 lipca: 13 lipca jest pełnia księżyca w Koziorożcu. To świetny czas, aby zakończyć każdą pracę, którą odkładasz, ponieważ energia tego księżyca jest pełna pracoholicznych wibracji.

17 lipca: Wenus wchodzi na raka. Wenus jest planetą miłości i piękna, a rak jest super emocjonalnym znakiem, więc możesz oczekiwać, że naprawdę będziesz w swoich uczuciach w tym czasie.

18 lipca: Merkury wchodzi do Leo. To mała zapowiedź sezonu Leo (który rozpoczyna się później w tym miesiącu). Możesz mówić przed myśleniem w tym czasie, lub możesz mieć więcej wystąpień publicznych lub prezentacji.

23 lipca: Sezon Leo rozpoczyna się 23 lipca. Przygotuj się do towarzyskich i ubierać się zaimponować.

28 lipca: 28 lipca w Leo jest Księżyc w nowiu. Ten księżyc kończy Lipiec z hukiem, aby przygotować wszystkich na Sierpień, gdy sezon Leo jest w pełnym rozkwicie.

 

Baran

Przez większość lipca poczujesz się jak w domu i spędzasz czas z rodziną. Możesz również reorganizować swój dom lub przygotowywać się do przeprowadzki. Mniej więcej w połowie miesiąca, możesz mieć więcej pracy, lub możesz wyjechać na nowe stanowisko. A to dzieje się podczas Sezonu nowotworowego, który podkreśla twoje życie domowe, możesz zacząć nową pozycję, która pozwoli Ci na WFH. Pod koniec miesiąca możesz czuć się bardziej kreatywny i możesz robić kilka projektów DIY w swoim domu.

 

30 projektów domów do rozwiązania w ten Weekend

wybrany specjalnie dla Ciebie, Baran

 

Taurus

Komunikacja będzie dla ciebie ważna w lipcu. Możesz dać komuś znać, co do niego czujesz, zwłaszcza w połowie miesiąca, kiedy Twój Władca Wenus przechodzi na raka. Możesz również mieć więcej pracy związanej z mówieniem lub pisaniem, na przykład tworząc prezentację w swojej pracy, lub możesz czytać więcej. Około pełni księżyca w połowie miesiąca, być może kończysz te projekty komunikacyjne. Kiedy zaczyna się sezon Leo, możesz częściej rozmawiać z członkami rodziny lub podpisywać umowę na nową dzierżawę.

 

9 Convestartery rsation do poruszenia, gdy poznajesz kogoś

wybrany specjalnie dla Ciebie, byk

 

Gemini

Podczas Sezonu na raka będziesz bardziej skupiony na pieniądzach i pracy. Możesz sprzedawać ubrania, aby zarobić dodatkową gotówkę, lub możesz myśleć o sposobach na zwiększenie dochodów. Ale możesz również wydać więcej w tym czasie i trudno oprzeć się zakupom. Możesz dostać podwyżkę w pracy lub rozpocząć nowe stanowisko z wyższą pensją. Możesz również otrzymać pieniądze od swojej rodziny lub od czegoś, w co zainwestowałeś. Kiedy Twój Władca Mercury przenosi się do Leo, możesz zauważyć, że wszelkie projekty komunikacyjne idą bardzo sprawnie. Pod koniec miesiąca możesz również pracować nad kreatywnym pisaniem w swojej pracy lub kończyć część pracy, którą ostatnio wykonujesz.

 

Nawyk Odnowy Biologicznej, Który Może Pomóc Wyrównać Swoje Finanse

wybrany specjalnie dla Ciebie, Gemini

 

Rak

Będziesz w centrum uwagi przez większość lipca, ponieważ jest to twój sezon. Być może otrzymujesz dużo uwagi od przyjaciół, współpracowników lub zainteresowań miłosnych. Oznacza to również spędzanie więcej czasu na robieniu rzeczy, które lubisz robić lub rozpoczynanie nowych hobby. To świetny czas, aby dowiedzieć się, jak chcesz, aby następny rok poszedł, ponieważ jest to w zasadzie twój osobisty Nowy Rok. Podczas pełni księżyca możesz zastanawiać się, jak postawić się na pierwszym miejscu w związkach lub jak pozwolić przyjaciołom lub znaczącym innym wiedzieć, czego chcesz, zamiast po prostu być przyjemniejszym dla ludzi. W sezonie Leo możesz zyskać uznanie za wykonaną pracę lub rozpocząć własną działalność.

 

Poradnik raka: co czytać, oglądać, Nosić i robić, aby w pełni wykorzystać swój sezon

wybrany specjalnie dla Ciebie, rak

 

Leo

Sezon na raka będzie dla ciebie czasem relaksu i skupienia się na sobie. Możesz nie mieć tylu planów lub odrzucić zaproszenia, aby móc się zrelaksować i naładować przed rozpoczęciem sezonu pod koniec miesiąca (ponieważ będziesz gotowy na imprezę, gdy nadejdzie sezon Leo). Około połowy miesiąca możesz ćwiczyć więcej lub zastanawiać się, jak możesz uzyskać lepszą równowagę między pracą a życiem prywatnym. Możesz zacząć faktycznie opuszczać pracę na czas, abyś mógł cieszyć się letnią pogodą. Księżyc w nowiu w twoim znaku pod koniec miesiąca to nowy początek i świetny czas na ustalenie intencji.

 

Lato Ciebie: 10 Sposobów, aby uaktualnić swoją rutynę na lato

wybrany specjalnie dla Ciebie, Leo

 

Virgo

Będziesz czuć się towarzysko przez większość lipca. You might want to spoświęć więcej czasu ze znajomymi lub możesz pracować w grupie ze współpracownikami w swojej pracy. Możesz być również bardziej zainteresowany zajęciami, które angażują innych ludzi, takimi jak zajęcia treningowe lub klub książki. Postaraj się, aby wszystkie twoje plany zostały zaplanowane przed sezonem Leo pod koniec miesiąca, kiedy wyczerpie się bateria społecznościowa. Kiedy Twój władca, Mercury, przechodzi na raka, wtedy Leo, możesz czuć się szczególnie rozmowny i być może bardziej mówić o swoich uczuciach.

 

Letnia lista życzeń Everygirl 2022

wybrany specjalnie dla Ciebie, Panna

 

Libra

W lipcu skupisz się na karierze. Może się zdarzyć, że poczujesz się bardziej oddana swojej pracy lub zaczniesz nową rolę. Możesz również zostać poproszony o nadzorowanie lub mentorowanie innych osób w swoim zespole. Gdy twój władca Wenus przechodzi na raka, możesz mieć szczęście z nowymi możliwościami pracy. Pełnia księżyca będzie podkreślać twoje życie domowe, dzięki czemu możesz pracować w domu lub przenosić się gdzieś w poszukiwaniu pracy lub być bliżej biura. W trakcie sezonu Leo będziesz częściej współpracować ze swoimi współpracownikami i być może będziesz spędzać z nimi więcej czasu, na przykład organizując happy hour ze swoim zespołem.

 

Jak zachować produktywność w pracy, gdy ciepła pogoda krzyczy Twoje imię

wybrany specjalnie dla Ciebie, Libra

 

Scorpio

Będziesz uczyć się nowych rzeczy i interesować się różnymi tematami podczas Sezonu nowotworowego. Możesz wybrać się na wycieczkę do kraju, którego nigdy wcześniej nie odwiedzałeś, wziąć udział w zajęciach online lub kupić książkę na nowy temat. Kiedy Twój Władca Mars przenosi się do Taurusa, możesz czuć się bardziej asertywny w swoich relacjach osobistych lub możesz chcieć podjąć działania i pozwolić osobie, z którą się spotykasz, wiedzieć, jak się czujesz. Pod koniec miesiąca będziesz więcej myślał o swojej karierze. Możesz użyć niektórych nowych rzeczy, których nauczyłeś się w swojej pracy, lub możesz zastanawiać się, jak możesz włączyć nowe zainteresowania do swojej pracy.

 

9 miejsc do samodzielnej podróży, które są idealne dla początkujących

wybrany specjalnie dla Ciebie, Scorpio

 

Strzelec

Przez większość lipca będziesz skupiony na sprawach osobistych. Możesz mieć do czynienia z kwestiami podatkowymi lub 401k. Jeśli planujesz zamieszkać ze współlokatorem lub ze swoim partnerem, być może zastanawiasz się, jak najlepiej połączyć wszystkie swoje rzeczy, aby nie skończyć z dwoma kanapami i bez stołu kuchennego. W pełni księżyca będziesz myślał o tym, jak możesz wykorzystać swoje umiejętności w swojej karierze lub zarobić dodatkowe pieniądze. Możesz również zdecydować się na pozbycie się rzeczy, których nie potrzebujesz, takich jak koszule, których nie nosiłeś od 2010 roku. Pod koniec miesiąca możesz planować lub wyruszać w podróż z close przyjaciel lub ze swoim znaczącym drugim.

 

8 Ruchomych Hacków, Które Znacznie Ułatwią Pakowanie

wybrany specjalnie dla Ciebie, Strzelec

 

Koziorożec

Sezon na raka będzie skoncentrowany na Twoich związkach i możesz spędzać więcej czasu z innymi znaczącymi osobami. Pełnia księżyca w twoim znaku może sprawić, że zastanowisz się, jak możesz być prawdziwym sobą wokół swojego partnera lub bliskich przyjaciół. Albo może nagle zdać sobie sprawę, że twoja osobowość lub rzeczy, które lubisz naprawdę nie wyrównać z osobą, z którą się spotykasz. Podczas Sezonu Leo możesz czuć, że jesteś w stanie być bardziej bezbronny wobec bliskich Ci osób, zwłaszcza, że starasz się być bardziej sobą wokół nich.

 

10 rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swój związek już teraz

specjalnie dla Ciebie, Koziorożcu

 

Wodnik

Lipiec będzie skupiony głównie na pracy dla Ciebie. Możesz być stara się bardziej zorganizowane w pracy,i może być praca nad sobą, zbyt-znalezienie rutynowych ćwiczeń można trzymać się lub nadrabiania terminów lekarza. Wokół pełni księżyca w Koziorożcu, możesz poczuć się jak biorąc dzień zdrowia psychicznego z pracy do dekompresji i mieć trochę czasu dla siebie przed bardziej społecznych Leo sezon. Kiedy zaczyna się sezon Leo, możesz lepiej poznać swoich współpracowników lub nawet poznać nowego przyjaciela w pracy.

 

Jak stworzyć (i utrzymać) rutynę Fitness, którą pokochasz

wybrany specjalnie dla Ciebie, Wodniku

 

Ryby

Będziesz się świetnie bawił podczas Sezonu na raka. Możesz spędzać więcej czasu na swoich hobby, zwłaszcza na czymś kreatywnym, takim jak pisanie lub rysowanie. Możesz iść na wiele randek lub planować więcej nocy z partnerem. Około połowy miesiąca możesz mieć wiele planów z przyjaciółmi lub możesz zdecydować się na przerwę w pracy, aby skupić się bardziej na rzeczach, które robisz, aby się zrelaksować. Skorzystaj z zabawnych wibracji przed sezonem Leo,kiedy będziesz chciał się zapiąć i załatwić sprawy.

 

15 Hobby O Ciepłej Pogodzie, Które Możesz Zacząć Już Dziś

wybrane specjalnie dla Ciebie, ryby