Horoskop majowy jest tutaj: co czeka cię w tym miesiącu, na podstawie Twojego znaku

Nadszedł Maj, a wiosna wreszcie nadeszła (co mamy nadzieję oznacza, że nasze zimowe płaszcze są już za nami). Aby rozpocząć nowy miesiąc i sezon, Twój horoskop majowy jest tutaj, abyś wiedział, czego się spodziewać.

W maju mają miejsce dwa główne wydarzenia-zaćmienie księżyca w Skorpionie, a Jowisz wchodzi do Barana. Jowisz pozostaje w tym samym znaku przez około rok, więc poczujesz dużą zmianę, gdy przejdzie do nowego znaku. Jupiter będzie w Baranie do października, kiedy to przenosi się z powrotem do ryb, więc będziesz miał więcej możliwości i będziesz bardziej optymistyczny w stosunku do nowego aspektu swojego życia aż do jesieni. Zaćmienia 2022 są w znakach byka i Skorpiona, i to wielka sprawa, ponieważ zaćmienia mogą przynieść wiele zmian. Retrogradacja Merkurego również rozpoczyna się w maju, więc bądźcie gotowi na pewne zamieszanie i życie trochę zwolni. Następnie miesiąc kończy się w sezonie Gemini i nowiu księżyca w Gemini. Aby dowiedzieć się, co to wszystko oznacza dla Ciebie, sprawdź Horoskop majowy dla Twojego znaku zodiaku poniżej.

 

Miesiąc w skrócie

2 maja: Wenus wchodzi do barana na początku maja. Możesz chcieć być bardziej bezpośredni i asertywny w kwestiach związanych z relacjami i możesz poczuć się jak pierwszy krok na kimś, kogo lubisz.

10 maja: są dwa duże wydarzenia 10 maja—Jowisz wchodzi do Barana, a Merkury wstaje w Gemini. Jowisz przechodząc do Barana przyniesie możliwości do nowego obszaru twojego życia. Podczas retrogradacji Merkurego powinieneś uważać na nieporozumienia, problemy z technologią i podróżami. Możesz czuć się wolniej lub utknąć w określonej dziedzinie życia.

15 maja: zaćmienie księżyca w Skorpionie następuje po zaćmieniu Słońca w Taurusie, którego doświadczyliśmy w kwietniu. Możesz ukończyć wszystko, co zacząłeś wokół zaćmienia Słońca.

20 maja: Sezon Gemini rozpoczyna się 20 maja. Jest to beztroska energia i możesz czuć się bardziej towarzysko lub ciekawie uczyć się nowych rzeczy.

22 maja: Mercury wraca do Taurusa po tym, jak wszedł w wsteczny 10. Możesz czuć się bardziej skoncentrowany i poświęcić czas na myślenie, zanim zaczniesz mówić.

24 maja: Mars wchodzi do Aries 24 maja, co może sprawić, że poczujesz się niecierpliwy lub bardziej impulsywny. Możesz również być dodatkowo zmotywowany i zdeterminowany, aby to zrobić.

28 maja: Wenus wchodzi do Taurusa 28. Wenus jest rządzącą planetą byka, więc jest w zasadzie w domu w tym znaku. Możesz mieć szczęście z pieniędzmi i randkami podczas tego TRANZYTU.

29 maja: pod koniec miesiąca w Gemini jest Księżyc w nowiu. To idealny czas, aby ustalić intencje na nadchodzący miesiąc.

 

Będziesz miał dużo dzieje się z pieniędzy w sezonie Taurus. Możesz wydawać dużo (zwłaszcza na zakupy lub jedzenie na mieście) lub pracować nad własną firmą, aby uzyskać dodatkowe dochody. Około 10 – go będziecie mieć dodatkowe szczęście, optymizm i pewność siebie, i będziecie się tak czuć do końca października, więc zdecydowanie skorzystajcie z tego. Około 15th, można dostać podwyżkę lub skończyć otrzymywanie pieniędzy z inwestycji. Możesz również mieć convos, które sprawiają, że czujesz się bliżej swoich Tak lub dobrych przyjaciół lub spędzasz z nimi dużo czasu. Twój Władca, Mars, przesuwa się do twojego znaku 24-go, dzięki czemu jesteś bardziej zorientowany na akcję i lepiej się skupiasz. Możesz poczuć, że jesteś w stanie bardziej się bronić i być bardziej bezpośredni podczas rozmowy z ludźmi.

 

Jak poprawić swoje relacje z pieniędzmi i manifestować sukces finansowy

wybrany specjalnie dla Ciebie, Baran

 

Maj zaczyna się w sezonie Taurus, więc nadszedł czas, aby zabłysnąć. W tym czasie będziesz bardziej skupiony na sobie i dokonujesz samodoskonalenia, na przykład odświeżając swoją garderobę. Około 10. będziesz czuć się znacznie lżejszy, psychicznie i emocjonalnie, i może mieć łatwiejszy czas odstresowania. Możesz też próbować pozbyć się złych nawyków. Jesteś bardziej dotknięty zaćmieniami w tym roku niż większość ludzi, ponieważ dzieje się to w twoim znaku i przeciwnym znaku (Skorpion). Z zaćmieniem księżyca w Skorpionie, możesz mieć zakończenie w bliskim związku, niezależnie od tego, czy zrywasz ze swoim znaczącym drugim, czy rozpadasz się z przyjacielem. Możesz też finalizować wszystko, co zacząłeś wokół zaćmienia Słońca, na przykład uczynić to oficjalnym z kimś, z kim się spotykasz.

 

Przewodnik Taurus: Co czytać, oglądać, Nosić i robić, aby w pełni wykorzystać swój sezon

wybrany specjalnie dla Ciebie, byk

 

Sezon Taurus będzie dla Ciebie odpoczynkiem. Będziesz chciał się zrelaksować po sezonie towarzyskim Aries.
Ponieważ Merkury jest twoją rządzącą planetą, zawsze masz większy wpływ na retrogramy niż większość, ale ta zaczyna się również od Twojego znaku, więc jest to w zasadzie podwójne uderzenie. Możesz być bez motywacji, zadawać sobie pytania lub mieć wiele nieporozumień. Począwszy od 10-go, możesz łatwo nawiązać nowe znajomości lub możesz pomyśleć o dołączeniu do jakiejś społeczności, takiej jak Klub. Około 15-tego będziesz próbował dostać się do lepszych nawyków, niezależnie od tego, czy pracujesz więcej,Czy nadrabiasz zaległości w pracy. Miesiąc kończy się sezonem Gemini, a księżyc w nowiu w Gemini, więc wszystko będzie o Tobie. Będziesz otrzymywać dużo uwagi, i być może chcesz zmienić rzeczy z ubrania lub włosy.

 

5 Sposobów, aby wrócić na tor, jeśli czujesz ” Meh ” o życiu

wybrany specjalnie dla Ciebie, Gemini

 

Będziesz bardzo popularny w sezonie Taurus. Możesz mieć plany z przyjaciółmi każdej nocy lub zostać zaproszony na mnóstwo wydarzeń. Począwszy od 10-go, będziesz miał więcej szczęścia i możliwości związanych z twoją karierą. Możesz w końcu dostać awans lub dostać ofertę pracy ze swojej wymarzonej pracy. Około 15-go możesz myśleć o tym, jak sprawy idą z kimś, z kim się spotykasz i kończysz kreatywne projekty, nad którymi pracujesz. Jeśli jesteś w związku, możesz myśleć o posiadaniu dzieci. Kiedy zaczyna się sezon Gemini, możesz mieć mniej ochoty na wyjście, a bardziej na chłodzenie i dekompresję. Możesz mieć mniej plany towarzyskie niż podczas intensywnego sezonu Taurus, lub możesz po prostu porzucić plany pozostania w domu. 29-go możesz skupić się na sposobach na odstresowanie, a nawet zdecydować się na terapię.

 

Jak Zamanifestować Sukces Zawodowy W Tym Roku

wybrany specjalnie dla Ciebie, rak

 

W sezonie Taurus będziesz skupiony na pracy. Możesz mieć nowe projekty do podjęcia, lub możesz po prostu zostać zatrzasnięty z mnóstwem do zrobienia w swojej pracy. Ale nie martwcie się – sezon Gemini będzie dużo bardziej towarzyski, więc począwszy od 20-go będziecie mieli o wiele więcej zabawy i mniej pracy. Możesz być zarezerwowany w każdy weekend sezonu. Możesz mieć okazje do podróży wymyślić począwszy od 10-tego, więc przygotuj paszport. Możesz zostać zaproszony na międzynarodowe wakacje lub mieć wyjazd służbowy. Możesz również zapisać się na zajęcia lub kupić książki na interesujący Cię temat. Około 15-go możesz przenosić lub zamykać dzierżawę domu. Możesz również przestawiać meble lub sprzątać szafę. Około 29-go możesz myśleć o dołączeniu do klubu książki lub poznać nowych przyjaciół.

 

Pracuję dla siebie – są to Hacki produktywności, które faktycznie pomagają mi wykonać pracę

wybrany specjalnie dla Ciebie, Leo

 

Możesz podróżować lub planować niektóre wycieczki na początku miesiąca-po prostu spróbuj je usunąć przed wstecznym Mercury lub zaplanuj po, aby nie napotkać opóźnień w podróży. Szczególnie dotknie Cię retrogradacja Merkurego, ponieważ Merkury jest Twoim władcą. Możesz mieć mniej do zrobienia w pracy lub możesz czuć się zablokowany w niektórych projektach. Pamiętaj, aby w razie potrzeby wykonać kopię zapasową czegokolwiek na komputerze lub zapisać go (na przykład pięć razy) podczas pracy. Jeśli szukasz nowej pracy, możesz nie usłyszeć odpowiedzi, dopóki nie skończy się wsteczny, więc bądź cierpliwy. Około 15 – go możesz kończyć pisanie projektów, książkę lub zajęcia, które rozpocząłeś w kwietniu. Sezon Gemini będzie koncentrował się na pracy dla ciebie, ale z Mercury nadal wstecznie w Gemini, możesz mieć wolniejsze postępy w pracy niż normalnie.

 

7 najbardziej niedocenianych letnich destynacji w USA.

wybrany specjalnie dla Ciebie, Panna

 

W sezonie Taurus będziesz miał do czynienia ze sprawami pieniężnymi—możesz dostać podwyżkę lub zacząć budżet dla siebie. W szczególności około 15-go możesz otrzymać pieniądze lub możesz zobaczyć sukces z bocznego zgiełku, nad którym pracowałeś. Możesz także myśleć o zmianie jakiegoś aspektu swojego życia. To może być czas, kiedy będziesz miał słodkie spotkanie z przypadkowym nieznajomym. Starting around 10, będziesz miał szczęście w związkach, a to potrwa do jesieni. Możesz dostać się do nowego związku lub dostać poproszony na mnóstwo dat. Lub jeśli jesteś w związku, może się okazać, że idzie o wiele bardziej płynnie w tym czasie. Pod koniec miesiąca w trakcie sezonu Gemini skupicie się na nauce nowych rzeczy.

 

5 Sposobów Na Zwiększenie Produktywności Finansowej Już Teraz

wybrany specjalnie dla Ciebie, Libra

 

W sezonie Taurus wiele się dzieje ze swoimi związkami. Możesz być randki więcej lub spędzać mnóstwo czasu z innych znaczących. Zaćmienie w Skorpionie będzie dla Ciebie wyjątkowe, ponieważ dzieje się to w twoim znaku. Być może podejmujesz nowe zainteresowania lub całkowicie zmieniasz swój styl, lub możesz myśleć o tym, jak możesz pracować nad sobą. Nie zdziw się, jeśli poczujesz się jak zupełnie nowa osoba, gdy te zaćmienia Taurus i Scorpio się skończą. Około 10. możesz chcieć wybić całą listę rzeczy do zrobienia lub zacząć organizować wszystkie śmieci, które masz w domu. Będziesz także gotowy do podjęcia działań, aby stać się zdrowszym. Możesz zacząć harmonogram ćwiczeń lub planując nie jeść tyle. Możesz mieć problemy z pieniędzmi podczas Sezonu Gemini. Możesz również być coraz bliżej kogoś jesteś randki (zwłaszcza po spędzeniu dużo czasu z nimi w sezonie Taurus).

 

8 działań, które są idealne na wiosenne noce

wybrany specjalnie dla Ciebie, Scorpio

 

W sezonie Taurus skupisz się na zdrowych nawykach-jesz więcej owoców i warzyw, chodzisz na siłownię i wykonujesz wszystkie swoje obowiązki. Od dziesiątego aż do jesieni, będziesz magnesem na randki. Możesz zostać poproszony o mnóstwo randek, albo ty i twój so może czuć się jak jesteś w fazie podróży poślubnej ponownie. Możesz nawet myśleć o dzieciach, albo zajść w ciążę. Jest to również świetny czas na coś kreatywnego, co chciałeś zrobić, więc jeśli wykonujesz jakąkolwiek kreatywną pracę, taką jak sztuka lub pisanie, możesz mieć łatwy czas na wymyślanie pomysłów. Około 15-tego możesz mieć ochotę spędzić więcej czasu sam na odpoczynek i naładowanie baterii. Możesz zacząć nowy związek z kimś, kogo spotkałeś w marcu lub kwietniu (w sezonie Barana) pod koniec miesiąca.

 

12 Najłatwiejszych Hacków, Które Pomogą Ci Mieć Najzdrowszy Rok W Historii

wybrany specjalnie dla Ciebie, Strzelec

 

Rozpoczniesz miesiąc bardziej skoncentrowany na zabawie-od początkowych hobby po randki. Jednak gdy nadejdzie sezon Gemini, będziesz gotowy, aby przejść do rzeczy. Możesz pracować nad swoją listą rzeczy do zrobienia, sprzątając swój domE, lub stara się jeść zdrowiej. Począwszy od 10th, może się okazać, że masz mniej nieporozumień z członkami rodziny. To idealny czas, aby odnowić lub poszukać wymarzonego domu, jeśli planujesz się przeprowadzić. Możesz mieć problemy z przyjaciółmi w połowie miesiąca. Możesz pokłócić się z przyjacielem lub zdecydować, że przerosłeś ludzi w swojej grupie przyjaciół. Zacznij stawiać sobie cele zdrowotne pod koniec miesiąca. To świetny czas, aby dowiedzieć się, co chcesz robić (lub nie robić), aby być zdrowszym.

 

Te przyjemne hobby rozwiąże wszystkie Twoje problemy “Nudzę się”

specjalnie dla Ciebie, Koziorożcu

 

Na początku miesiąca będziesz miał ochotę się wyluzować i nie robić mnóstwa spotkań towarzyskich. Kiedy jednak rozpocznie się sezon Gemini, będziesz miał ochotę na ucieczkę i zrobienie fajnych rzeczy, takich jak rozpoczęcie nowego hobby. Około dziesiątego będziesz miał więcej możliwości podróżowania, więc zacznij przygotowywać walizki. Możesz również łatwiej twierdzić o sobie i mówić ludziom, czego chcesz bezpośrednio, bez owijania w bawełnę. Około 15-tego możesz otrzymywać wiadomości o pracy, o którą się ubiegałeś, lub możesz zaczynać nową pracę. Możesz również kończyć duże projekty, na których skupiasz się w swojej pracy.

 

Jestem edytorem Mody i złamałem kod do pakowania podręcznego

wybrany specjalnie dla Ciebie, Wodniku

 

Sezon Taurus będzie dla ciebie przede wszystkim komunikacją i podróżą (zacznij planować te wakacje!). Możesz zacząć nową książkę lub mieć dużo pisania do pracy. Około 10-tego możesz myśleć o założeniu własnej firmy lub uczeniu się nowych umiejętności do pracy. Jeśli byłeś w szkole lub chodziłeś na zajęcia, prawdopodobnie skończy się to w tym miesiącu. A jeśli nie, możesz zainteresować się nowym tematem. W sezonie Gemini poczujesz się nieco bardziej introwertyczny. Możesz spędzić więcej czasu w domu lub z rodziną. A jeśli znajdziesz się w domu trochę więcej, remont może być na głowie. Około 29-go możesz się przenosić lub szukać nowego miejsca do życia.

 

12 książek, kiedy wystarczy na chwilę uciec od rzeczywistości

wybrane specjalnie dla Ciebie, ryby