Horoskop kwietniowy: co czeka cię w tym miesiącu, na podstawie Twojego znaku zodiaku

Kwiecień zaczyna się od Słońca w ognistym Baranie, dzięki czemu wszyscy są bardziej bezpośredni i impulsywni. Miesiąc kończy się w sezonie byka, który sprawi, że poczujesz się o wiele bardziej stabilny po dzikiej jeździe Barana. Wiesz, że chcesz wiedzieć, co April ma dla Ciebie w zanadrzu, więc czytaj dalej, aby zapoznać się z najnowszym wydaniem horoskopu.

 

Miesiąc w skrócie

1 kwietnia: czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie nowego miesiąca niż nowiu? Kwiecień zaczyna się od nowiu w Baranie, który jest nowym początkiem miesiąca. Możesz czuć się bardzo zmotywowany i gotowy do podjęcia działań w celu osiągnięcia celów lub pracy, którą odkładasz.

5 kwietnia: Wenus wchodzi do ryb 5 kwietnia. To super pozytywna energia i duża zmiana zimniejszej, bardziej racjonalnej atmosfery Wenus w Wodniku (gdzie planeta była przez ostatni miesiąc). To świetny czas na miłość i randki lub kreatywne projekty.

10 kwietnia: Merkury wchodzi do Taurusa 10-go, co może sprawić, że będziesz myślał więcej, zanim zaczniesz mówić i był bardziej celowy w swoich słowach.

14 kwietnia: Mars wchodzi do ryb 14 kwietnia, co może sprawiać, że czujesz się trochę rozproszony i możesz mieć trudności z pozostaniem skupionym na pracy. Możesz łatwiej zachować zimną krew i nie denerwować się tak łatwo.

16 kwietnia: pełnia księżyca w Librze 16 kwietnia sprawi, że poczujesz się bardziej towarzysko i kreatywnie w połowie miesiąca.

19 kwietnia: Sezon Taurus rozpoczyna się 19 kwietnia. Możesz wydawać więcej pieniędzy, jeść i robić zakupy, i po prostu chcieć się zrelaksować w domu.

29 kwietnia: 29 kwietnia Merkury wchodzi do Gemini. Nie będziesz miał problemów z komunikowaniem się z ludźmi w tym czasie i możesz być w stanie przezwyciężyć wszelkie nieporozumienia lub problemy z mówieniem, co masz na myśli (ale możesz też czuć się bardziej rozproszony).

30 kwietnia: 30 kwietnia w Taurusie ma miejsce zaćmienie Słońca. Zaćmienia to wielka sprawa, ponieważ wstrząsają wszystkim, co dzieje się w Twojej karcie urodzenia, więc przygotuj się na zmiany.

 

Kwiecień zaczyna się w środku sezonu Barana, a ze słońcem w twoim znaku, będziesz miał dużo uwagi. A z nowiu w Baranie na początku miesiąca, to idealny czas, aby pracować nad sobą. Możesz poeksperymentować ze swoim wyglądem lub znaleźć nowe zainteresowania. Około 16-tego możesz mieć do czynienia z problemami związanymi z relacjami—możesz pracować przez zmagania lub możesz zerwać z kimś. Uważaj na swoje nawyki wydatków, gdy sezon Taurus zaczyna. Możesz mieć ochotę na zakupy lub zamawianie jedzenia każdej nocy. Z eclipse w Taurus możesz również uczyć się nowych umiejętności, które będą pomocne w twojej karierze.

Poradnik barana: Co czytać, oglądać, Nosić i robić, aby w pełni wykorzystać swój sezon

wybrany specjalnie dla Ciebie, Baran

 

W pierwszej połowie kwietnia możesz mieć ochotę spędzać więcej czasu w domu i po prostu się wyluzować. Około 16-tego możesz zacząć jeść zdrowiej lub ćwiczyć więcej. Możesz również mieć do czynienia z wieloma projektami pracy. Wtedy, gdy słońce przesuwa się w znak dla sezonu Taurus, będziesz czuć się towarzysko i chcą wziąć światło reflektorów po będąc bardziej introwertyczny w sezonie Barana. Zaćmienie Słońca pod koniec miesiąca będzie dla ciebie bardzo ważne, ponieważ dzieje się to w Taurusie. Jeśli czujesz się nieszczęśliwy lub utknąłeś, teraz jest czas, aby zrobić to, co naprawdę chcesz. Możesz zdecydować się na całkowitą zmianę swojego życia-obcięcie włosów, zmiana ubrania—lub możesz czuć się bardziej komfortowo w skórze.

 

Jestem dietetykiem zarejestrowanym-Oto 15 przepisów, które przygotowuję tej wiosny

wybrany specjalnie dla Ciebie, byk

 

Będziesz bardzo popularny na początku miesiąca podczas sezonu Barana. Twój telefon może dzwonić (lub wysyłać SMS-y) z zaproszeniami od znajomych. Około połowy miesiąca będziesz miał więcej czasu na robienie rzeczy dla zabawy (jak każde hobby, które rozpocząłeś i zrezygnowałeś, ponieważ nie miałeś czasu). Możesz skończyć z kimś, z kim się spotykasz lub zdać sobie sprawę, czego chcesz od swojego życia randkowego. W sezonie Taurus, będziesz chciał mieć trochę czasu dla siebie po tak dużej aktywności na początku miesiąca. Zaćmienie słońca może sprawić, że będziesz chciał wprowadzić pewne zmiany, aby zmniejszyć stres, czy to rozmawiając z terapeutą, czy ćwicząc, aby oczyścić umysł.

 

Są to standardy relacji, na których nie powinieneś iść na kompromis (i które możesz pominąć)

wybrany specjalnie dla Ciebie, Gemini

 

W sezonie Baran, będziesz miał dużo dzieje się w pracy. Możesz mieć mnóstwo projektów do pracy lub możesz ubiegać się o nowe miejsca pracy. Około połowy miesiąca możesz odczuwać potrzebę posprzątania domu i pozbycia się rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz, takich jak wszystkie ubrania robocze, których nigdy nie nosisz podczas pracy w domu. Wraz z rozpoczęciem sezonu Taurus i zaćmieniem słońca, możesz mieć mnóstwo projektów grupowych lub potrzebować większej współpracy w pracy, a networking przychodzi o wiele łatwiej. Możesz także poznać nowych przyjaciół lub dołączyć do klubu.

 

12 części Twojego domu musisz jak najszybciej posprzątać

wybrany specjalnie dla Ciebie, rak

 

Sezon Barana będzie dla Ciebie o nauce. Możesz zdecydować się na zajęcia online lub odebrać nową książkę. Możesz również planować wielką podróż w nowe miejsce. Około połowy miesiąca możesz naprawiać jakieś nieporozumienia, które ostatnio miałeś, lub możesz kończyć projekt, który rozpocząłeś na początku miesiąca (może coś dla tych klas, na które się zapisałeś). Kiedy rozpocznie się sezon Taurus, skupisz się na swojej karierze. Zaćmienie słońca może sprawić, że nagle zdecydujesz się opuścić pracę dla czegoś nowego albo dostać awans.

 

5 znaków czas na nową pracę w 2022 roku

wybrany specjalnie dla Ciebie, Leo

 

April będzie dla Ciebie o pieniądzach. Na początku miesiąca możesz kończyć podatki lub przygotowywać budżet dla siebie. Jeśli pracowałeś nad projektami przedsiębiorczymi, możesz zacząć zarabiać na nich około połowy miesiąca lub możesz zdecydować się na rozpoczęcie bocznego zgiełku. Z sezonem Taurus i zaćmieniem słońca możesz poczuć się jak w podróży. Możesz planować wielką podróż albo się przeprowadzić. Możesz również uzyskać chęć nauczenia się czegoś nowego.

 

Piszę o finansach zarabiając na życie—to są 4 rzeczy, które błagam wszystkich, aby zrobili ze swoimi pieniędzmi

wybrany specjalnie dla Ciebie, Panna

 

Na początku miesiąca zobaczysz wiele akcji w swoich osobistych relacjach. Możesz wejść w nowy związek lub poznać nowego przyjaciela. Około 5th, możesz zacząć czuć się bardziej optymistycznie co do codziennych zadań i może łatwiej nadążyć z harmonogramem treningu. Około połowy miesiąca możesz myśleć o sobie więcej (czas na troskę o siebie po radzeniu sobie ze wszystkimi związkami w swoim życiu). W sezonie Taurus będziesz myślał o pieniądzach. Można dostać premię lub podwyżkę w pracy lub można zobaczyć wyniki z inwestycji, które zostały wykonane niedawno. Możesz również być coraz lepiej poznać kogoś, kto zaczął spotykać się podczas Sezonu Barana.

 

6 (Niezręcznych) Sposobów, Aby Zbliżyć Się Do Kogoś, Z Kim Chcesz Się Zaprzyjaźnić

wybrany specjalnie dla Ciebie, Libra

 

Podczas Sezonu Barana będziesz bardzo produktywny. Będziesz skupiony na codziennych zadaniach, takich jak organizacja domu i pranie. Około połowy miesiąca możesz czuć się bardziej emocjonalnie i możesz być w stanie lepiej rozpoznać wszelkie problemy, które ostatnio cię dręczą i obniżają. Sezon Taurus i zaćmienie Słońca będą dotyczyły twoich relacji. Możesz zdecydować się na zerwanie z kimś, kto nie jest dla Ciebie dobry (w związku lub przyjaźni), i możesz w końcu uświadomić sobie, czego chcesz, a czego nie chcesz w swoich bliskich związkach.

 

20 Hacków Produktywności, Aby Ułatwić Ci Dzień

wybrany specjalnie dla Ciebie, Scorpio

 

Sezon Barana będzie dla Ciebie dodatkową zabawą. Możesz odebrać nowe hobby lub rozpocząć kreatywny projekt(lub zabić dwie pieczenie na jednym ogniu i zrobić oba, jak malowanie). Będziesz poszukiwany w połowie miesiąca i możesz mieć wiele planów z przyjaciółmi. Możesz również kończyć współpracę, jaką ostatnio miałeś, na przykład projekt roboczy ze współpracownikami. W sezonie Taurus, będziesz getting down to business po całej zabawy miał podczas sezonu Barana. Możesz mieć więcej na głowie w pracy i będziesz skupiony na swoim zdrowiu. Możesz mieć wiele wizyt lekarskich do nadrobienia lub możesz ćwiczyć więcej.

 

20 hobby, które możesz zacząć w domu-już dziś

wybrany specjalnie dla Ciebie, Strzelec

 

Sezon na barana to idealny czas na rozpoczęcie wiosennych porządków – zarówno domu, jak i przyzwyczajeń. Możesz zdecydować się na wyczyszczenie szafy, głębokie oczyszczenie łazienki lub zacząć gotować dla siebie. Około połowy miesiąca możesz zacząć nową pracę lub szukać pracy. Kiedy rozpocznie się sezon Taurus, będziesz bardziej skupiony na robieniu rzeczy tylko dla Zabawy. Możesz zacząć spotykać się z kimś nowym lub zacząć kreatywne hobby. Możesz również mieć kilka poważnych realizacji o tym, co działa na swoje życie randkowe, a co nie.

 

7 Rzeczy, Które Powinieneś Wyczyścić Ze Swojej Szafy W Tym Roku

specjalnie dla Ciebie, Koziorożcu

 

Będziesz dużo pisać i mówić podczas Sezonu Barana. Możesz mieć kilka projektów pisania lub prezentacji w pracy lub szkole. Około 16-go możesz planować wakacje w nowe miejsce (lub jeśli już je zaplanowałeś, możesz już tam być). Będziesz również kończył te projekty, nad którymi pracowałeś na początku miesiąca. Kiedy nadchodzi sezon Taurus, możesz remontować swój dom lub przenosić się do nowego domu. Możesz również spędzać dużo czasu z rodziną lub po prostu spędzać czas w domu.

 

14 Niedrogich Elementów Dekoracyjnych, Które Natychmiast Sprawią, Że Twój Dom Będzie Wyglądał Drożej

wybrany specjalnie dla Ciebie, Wodniku

 

April będzie dla Ciebie o pieniądzach. Miej oko na swoje konto bankowe w sezonie Barana, ponieważ możesz mieć ochotę kupić wszystko w zasięgu wzroku. Możesz również założyć własną firmę lub pracować nad umiejętnościami, które będą przydatne w twojej pracy. Około połowy miesiąca, możesz dostać podwyżkę w pracy lub możesz zacząć oszczędzać pieniądze, jak kończy się sezon Barana. Sezon Taurus będzie o komunikacji. Być może próbujesz lepiej komunikować się z ludźmi w swoim życiu lub możesz mieć dużo pisania i prezentacji do pracy.

 

ntent / uploads/2022/02/pieniądze-mity-everygirl-1-1.jpg ” / > 7 mitów o pieniądzach do wyrzucenia w tym roku

wybrane specjalnie dla Ciebie, ryby