Horoskop czerwcowy jest tutaj: co czeka cię w tym miesiącu, na podstawie Twojego znaku

W końcu jest Czerwiec, co oznacza, że lato jest oficjalnie tutaj. Zanim zagłębisz się w wszystko, co sezon ma do zaoferowania-bary na dachu, dni na plaży, znasz zasady-poświęćmy chwilę, aby zobaczyć, co gwiazdy mają w zanadrzu na twój znak w tym miesiącu. Zgadza się: horoskopy czerwcowe gotowe.

Oficjalnie kończy się sezon zaćmienia (do jesieni), a retrogradacja Merkurego kończy się na początku miesiąca, więc Czerwiec będzie znacznie spokojniejszy niż maj. Miesiąc rozpoczyna się w sezonie Gemini, a sezon nowotworów introwertycznych zaczyna się pod koniec czerwca. Dodatkowo w tym miesiącu jest dużo energii Gemini (tj. zabawnej i towarzyskiej), która będzie idealnym początkiem lata.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czego każdy znak zodiaku może się spodziewać w czerwcu.

 

Miesiąc w skrócie

3 czerwca: Mercury idzie bezpośrednio, co oznacza, że Mercury retrograde jest skończony! Ale nadal możesz doświadczyć zamieszania lub rzeczy poruszających się powoli w twoim życiu przez następne dwa tygodnie.

13 czerwca: Merkury wchodzi do Gemini. Merkury jest rządzącą planetą Gemini, więc czuje się tu jak w domu. Komunikacja będzie płynąć łatwo (zwłaszcza teraz, gdy retrogradacja Merkurego również się skończyła) i możesz odkrywać nowe zainteresowania lub żonglować wieloma różnymi rzeczami.

14 czerwca: 14 czerwca w Strzelcu jest pełnia księżyca. Poczujesz się bardzo optymistycznie i towarzysko w tym czasie.

21 czerwca: rozpoczyna się sezon na raka. W tym czasie możesz czuć się bardziej emocjonalnie lub chcieć dłużej zostać w domu.

22 czerwca: Wenus wchodzi do Gemini, która jest zabawną, beztroską energią, ale możesz też czuć się bardziej rozproszony zainteresowaniami miłosnymi lub nie chcesz być związany.

28 Czerwca: 28 czerwca w raku jest Księżyc w nowiu. Ta energia jest znacznie spokojniejsza niż Księżyc w pełni Strzelca.

 

W sezonie Gemini możesz wybrać się na krótką wycieczkę weekendową lub mieć do czynienia z wieloma projektami komunikacyjnymi. Możesz też spędzać więcej czasu z rodzeństwem. Około 14-go możesz kończyć swoją podróż i przygotowywać się do powrotu do domu lub planować dłuższą podróż na przyszłość. Kiedy rozpocznie się sezon na raka, będziesz spędzać więcej czasu w domu lub organizować swój dom. Możesz również zaprosić znajomych do hostowania ich u siebie. Następnie pod koniec miesiąca możesz przenosić się lub kupować nowy wystrój domu, aby zmienić swój styl.

 

12 części Twojego domu musisz jak najszybciej posprzątać

wybrany specjalnie dla Ciebie, Baran

 

W czerwcu będziesz miał pieniądze na głowie. Możesz czuć się jak przedsiębiorca na początku miesiąca, z większym naciskiem na własną pracę lub projekty. Możesz również myśleć o pieniądzach i o tym, jak zaoszczędzić lub zarobić więcej. Wokół pełni księżyca w połowie miesiąca możesz w końcu uzyskać podwyżkę, o którą prosiłeś lub możesz zamknąć inne problemy finansowe, które pojawiły się wokół nowiu Gemini w zeszłym miesiącu. Podczas Sezonu onkologicznego możesz rozpocząć projekt pisania (nawet jeśli jest to coś w rodzaju dziennikarstwa), zainteresować się nową generacjąre książki, lub natknąć więcej pracy komunikacji, jak planowanie prezentacji, w swojej pracy. Zaczynając od 22-go, możesz mieć szczęście z pieniędzmi i możesz czuć się bardziej pewny siebie.

 

5 Sposobów Na Zwiększenie Produktywności Finansowej Już Teraz

wybrany specjalnie dla Ciebie, byk

 

Miesiąc zaczyna się w trakcie sezonu, więc będziesz w centrum uwagi. Możesz mieć więcej planów ze znajomymi lub zwracać uwagę na aplikacje randkowe. Możesz mieć ochotę na fryzurę i skupić się na swoich hobby i osobistych zainteresowaniach. Dodatkowo, z Merkurym w znaku i poza wstecznym, zaczniesz czuć się znacznie jaśniej o rzeczach i będziesz miał mniej nieporozumień lub wpadek technicznych. I Wenus przenosi się do Gemini pod koniec miesiąca, co jest dla ciebie super pozytywną energią. Około 14-go możesz kończyć związek lub sytuację, lub możesz rozwiązywać problemy, które ostatnio miałeś z przyjaciółmi lub innymi istotnymi osobami. Kiedy rozpocznie się sezon na raka, będziesz bardziej skupiony na zarabianiu pieniędzy dla siebie i pracy nad osobistymi projektami poza pracą.

 

15 Hobby O Ciepłej Pogodzie, Które Możesz Zacząć Już Dziś

wybrany specjalnie dla Ciebie, Gemini

 

Podczas Sezonu Gemini możesz chcieć zostać w domu więcej i nie być super zainteresowany planowaniem z ludźmi. Około połowy miesiąca, możesz mieć do czynienia ze swoim zdrowiem, jak umawianie wizyt lekarskich, lub możesz pakować coś, nad czym pracowałeś w swojej pracy. Kiedy nadejdzie sezon na raka, poczujesz się o wiele bardziej towarzysko i będziesz mieć o wiele więcej na głowie w swoim życiu, więc Wykorzystaj czas na odpoczynek podczas Sezonu Gemini. Jest to dobry czas, aby rozpocząć randki lub zrobić plany na nadchodzący rok. Następnie, Księżyc w nowiu w twoim znaku pod koniec miesiąca oferuje nowy początek.

 

9 rozruszników konwersacji, które warto poruszyć, gdy poznajesz kogoś

wybrany specjalnie dla Ciebie, rak

 

Zaczniesz miesiąc będąc bardzo towarzyski lub współpracując dużo w pracy. Wokół pełni księżyca, może być stara się zaplanować, jak wziąć więcej czasu, aby robić rzeczy, które lubisz robić dla zabawy, lub może być stara się dowiedzieć swoje życie randkowe. Kiedy rozpocznie się sezon na raka, możesz spędzić trochę czasu sam na sam, aby odświeżyć się po wszystkich planach towarzyskich, które miałeś podczas Sezonu Gemini. A pod koniec miesiąca, możesz czuć się psychicznie lżejszy, lub nadal możesz próbować znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. Możesz nawet dokonać przełomu w terapii lub zdecydować się na rozpoczęcie wizyty u terapeuty w tym czasie.

 

021/01 / Galeria-everygirl-Tech-balance.jpg ” / > 7 Tech hacków, które pomogą Ci znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym

wybrany specjalnie dla Ciebie, Leo

 

Początek miesiąca będzie dla ciebie bardziej skoncentrowany na pracy niż na zabawie i być może wiele się dzieje w twojej pracy. Dzięki rulerowi Mercury w Gemini łatwiej ci będzie komunikować się ze współpracownikami i przyjaciółmi, a jeśli pracujesz nad jakimikolwiek projektami grupowymi, prawdopodobnie łatwiej będzie Ci radzić sobie z innymi i nie będziesz mieć żadnych nieporozumień co do tego, kto powinien robić co. W czasie pełni księżyca możesz się przenosić lub szukać nowych mieszkań lub finalizować umowę najmu. Kiedy rozpocznie się sezon na raka, będziesz miał więcej czasu na spędzanie czasu ze znajomymi i możesz zostać zaproszony na wiele wydarzeń. Możesz też częściej współpracować ze współpracownikami.

 

Pracuję dla siebie – są to Hacki produktywności, które faktycznie pomagają mi wykonać pracę

wybrany specjalnie dla Ciebie, Panna

 

Czerwiec będzie miesiącem Nowych Rzeczy i pracy dla Ciebie. Podczas Sezonu Gemini możesz wybrać się lub zaplanować wielką podróż w nowe miejsce lub przeczytać o nowym temacie, o którym chcesz dowiedzieć się więcej. Około 14-go możesz skończyć książkę (może o twoich nowych zainteresowaniach) lub Projekty związane z komunikacją w pracy lub szkole. Sezon na raka będzie wymagał ciężkiej pracy. Możesz dostać uznanie, awans lub podwyżkę. Następnie, gdy władca Wenus wchodzi do Gemini, możesz chcieć poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, który studiowałeś na początku miesiąca, lub możesz nawet zainteresować się kolejnym nowym zainteresowaniem. Z new moon pod koniec miesiąca możesz rozpocząć nową pracę lub stanowisko w swojej firmie. Możesz również zostać poproszony o podjęcie nowych zadań.

 

5 pożądanych umiejętności, które pomogą Ci w rozwoju kariery w tym roku-od ekspertów

wybrany specjalnie dla Ciebie, Libra

 

W sezonie Gemini poczujesz się bardziej introwertyczny i możesz czuć się uwięziony w głowie. Możesz również otrzymać podwyżkę w pracy lub pieniądze z inwestycji lub podatków, zwłaszcza w czasie pełni księżyca. Około połowy miesiąca możesz również zdawać sobie sprawę lub próbować pracować nad problemami z pewnością siebie lub po prostu pogodzić się z rzeczami, o których jesteś samoświadomy. Podczas Sezonu nowotworowego możesz dużo podróżować lub planować dużą podróż. Możesz również wziąć udział w zajęciach lub warsztatach na interesujący Cię temat.

 

Zapytałem trenera pewności siebie, jak być bardziej pewnym siebie w każdej sytuacji, a jej wskazówki odmienią Twoje życie

wybrany specjalnie dla Ciebie, Scorpio

 

rius-june.jpg” alt=”” width=”1080″ height=”350″ / >

W sezonie Gemini możesz spędzać więcej czasu z innymi lub bliskimi przyjaciółmi. Z pełnią księżyca w środku miesiąca możesz mieć więcej planów lub czuć się jak w świetle reflektorów, osobiście lub w pracy. Wraz z rozpoczęciem sezonu na raka przychodzi tematy pieniędzy dla ciebie. Będziesz myśleć o swoich finansach i może być budżetowanie, aby mieć więcej pieniędzy, aby wydać na zabawne rzeczy (lub nie tak zabawne rzeczy). Z nowiu pod koniec miesiąca, można dostać pieniądze z gdzieś, czego się nie spodziewałeś, jak od członka rodziny lub out-of-blue podwyżki.

 

Jak przygotować swoje finanse, żeby tego lata nie zbankrutować

wybrany specjalnie dla Ciebie, Strzelec

 

Podczas Sezonu Gemini będziesz skupiony na swoim zdrowiu. Możesz być coraz do rutynowego treningu lub stara się jeść zdrowiej, lub może być poruszanie się do planowania wizyt lekarzy, które już odkładać. Około połowy miesiąca możesz wziąć kilka dni dla siebie bez żadnych planów relaksu lub zaplanować trochę czasu wolnego od pracy, aby się zrelaksować. Sezon na raka sprawi, że będziesz bardziej skupiony na swoich bliskich przyjaciołach i rodzinie oraz innych ważnych osobach. Jest to również dobry czas, aby rozpocząć randki lub ponownie pobrać aplikacje randkowe. Pod koniec miesiąca, można dostać się do nowego związku lub osiągnięcia nowego kamienia milowego z tak, jak zaręczyny lub spotkanie z rodzicami.

 

Osobisty Trener Dzieli Się Sekretami 7, Aby Twoje Treningi Były Bardziej Skuteczne Przy Mniejszym Wysiłku

specjalnie dla Ciebie, Koziorożcu

 

Będziesz mieć dużo zabawy w sezonie Gemini: randki dużo, spędzać więcej czasu oglądając pokazuje chcesz, lub biorąc czas z dnia na hobby. Skorzystaj z tej energii świetlnej przed sezonem nowotworów, kiedy będziesz skupiać się na pracy i sprawunkach. W połowie miesiąca, podczas pełni księżyca, możesz kończyć współpracę, nad którą pracowałeś, lub myśleć o nowych grupach, do których możesz dołączyć, takich jak kluby. Jeśli masz problemy z grupą przyjaciół, możesz się z nimi pokłócić lub zdać sobie sprawę, dlaczego się kłócisz. Wokół nowiu możesz zdecydować się na nowe zajęcia treningowe lub spróbować ugotować przepis, którego wcześniej nie próbowałeś.

 

20 + nowych otwieraczy do wypróbowania na Bumble

wybrany specjalnie dla Ciebie, Wodniku

 

Na początku miesiąca będziesz bardziej domowy (nawet bardziej niż zwykle) podczas Sezonu Gemini. Możesz także spędzać więcej czasu z rodziną lub radzić sobie z problemami rodzinnymi. Około połowy miesiąca można było rzuć pracę, albo możesz zastanawiać się, w jakim kierunku ma obrać swoją karierę. Sezon na raka będzie dla ciebie zabawniejszy i będziesz miał więcej czasu na hobby lub na zabawne rzeczy, takie jak oglądanie programów telewizyjnych. Następnie pod koniec miesiąca możesz zacząć umawiać się z kimś nowym lub wracać do aplikacji randkowych. Możesz nawet wybrać nowe hobby, koncentrując się na zabawie podczas Sezonu raka.

 

Więc zdecydowałeś się rzucić pracę-Oto Jak to zrobić jak profesjonalista

wybrane specjalnie dla Ciebie, ryby