Hobby, które powinieneś wypróbować, w oparciu o swój znak zodiaku

Jest tylko tyle Real Housewives możesz oglądać za tydzień, dlatego każdy potrzebuje kilku dobrych hobby, kiedy jesteś naćpany. I chociaż uwielbiamy przewijać TikTok tak samo jak następna osoba, musimy przyznać, że to się nie liczy.

Może być jednak trudno dowiedzieć się, co powinieneś robić w wolnym czasie, a niektórzy ludzie zostają wyłączeni z hobby po wypróbowaniu kilku, które nigdy się nie przyklejają (obecnie gapię się na pusty dziennik i na wpół gotowy projekt szydełkowy). Ale może po prostu nie próbowaliśmy prawo hobby.

Jeśli szukasz nowego hobby, twój znak zodiaku może pomóc ci w podjęciu decyzji-jest to idealny sposób na znalezienie takiego, który rzeczywiście Cię zainteresuje. Twój znak może powiedzieć tak wiele o sobie, że nigdy nawet nie zdawałeś sobie sprawy, a co najważniejsze dla tej misji, jakie hobby możesz lubić, a czego nie. Więc zamiast wybrać pierwsze nowe hobby, o którym możesz pomyśleć, zwróćmy się ku gwiazdom. Oto jakie hobby powinieneś wypróbować, na podstawie swojego znaku zodiaku:

 

Dołącz do klubu sportowego

Baran jest zdeterminowany, konkurencyjny i energiczny, więc jaki jest lepszy sposób na uwolnienie całej tej energii niż zapisanie się do drużyny sportowej klubu? Dołącz do Drużyny dla sportu, który grałeś w szkole, lub ponieważ jest to tylko zabawa, możesz nawet spróbować czegoś zupełnie nowego, czego nigdy wcześniej nie robiłeś (co jest również super marką dla Barana, który lubi podejmować inicjatywę i być pierwszym, który robi nowe rzeczy). Meetup to świetne miejsce do szukania zespołów i grup pickupów do przyłączenia się. A jeśli nie interesujesz się sportem, zawsze możesz dołączyć do nowych zajęć treningowych.

 

Spróbuj pieczenia

Taureańczycy uwielbiają dekadencję, czy to drogie ubrania, czy pyszne jedzenie. Tak więc, jako byk, nauka pieczenia da Ci wszystkie narzędzia potrzebne do zaspokojenia tej strony Ciebie. Pieczenie wymaga cierpliwości i dokładnych pomiarów, a jako stabilny byk będziesz mógł śledzić przepisy aż do końca. Pieczenie daje również doskonały pretekst do pozostania w domu i relaksu, co Taureanie uwielbiają robić.

 

 

Weź udział w zajęciach kreatywnego pisania

Geminis są rządzone przez Merkurego, planetę komunikacji, co czyni je ekspertami we wszystkim, co wiąże się ze słowami. Więc powinieneś użyć swoich umiejętności do języka i ekspresji, podejmując próbę kreatywnego pisania-kto wie, możesz nawet być kolejnym autorem bestsellerów. Ponadto Geminis uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, więc wzięcie udziału w zajęciach, aby nauczyć się pisać różne gatunki to dodatkowy bonus.

 

 

the-everygirl-Cancer-hobby.jpg” alt=”” width=”1080″ height=”350″ / >

Odmaluj swój dom

Jeśli masz zamiar spędzać dużo czasu w domu, musisz być przytulny-a przynajmniej mieć dobre wibracje. Remont domu to idealne hobby dla Ciebie, jeśli jesteś rakiem, i nie musi to być ogromny projekt. Możesz zacząć od małego, kupując świece lub umieszczając nową sztukę na ścianach. Nowotwory również pielęgnują i lubią dbać o ludzi, a Ty będziesz najlepszym gospodarzem dzięki świeżo zaktualizowanemu wystrojowi.

 

30 projektów domów do rozwiązania w ten Weekend

 

Spróbuj fotografii

Leo są kreatywne i artystyczne, więc możesz użyć tych talentów do wypróbowania fotografii. Ponadto fotografowanie wszystkiego, co chcesz, od chmur przez architekturę po psy, które widzisz na ulicy, zaspokoi Twoją potrzebę wyrażania siebie. A ponieważ Leos uwielbiają reflektory, czy jest lepszy sposób na pokazanie swoich umiejętności niż publikowanie zdjęć na Instagramie? To będzie Twoja Mała Galeria sztuki. Nie trzeba wiele, aby zacząć, albo; jest tak wiele można zrobić tylko z iPhone. Ta klasa nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć.

 

Dołącz do klubu książki

Virgos są super analityczne i kochają czytać i pisać, co sprawia, że dołączenie do klubu książki jest dla nich idealnym hobby. Pokochasz strukturę, którą zapewnia klub książki – z przypisaną książką i terminami do ukończenia czytania, jest to praktycznie marzenie Panny. I Virgos nie tylko lubią czytać. Lubią też rozmawiać, więc omawianie książki, którą właśnie przeczytałeś, jest najlepsze z obu światów. Nie wiesz od czego zacząć? Spróbuj Meetup.

 

Rozpocznij projekt artystyczny

Libra są rządzone przez Wenus, więc kochają wszystko, co estetyczne, jak fantazyjne ubrania, Architektura lub Sztuka. Aby zaspokoić potrzebę piękna, powinieneś pracować nad projektem artystycznym. Spróbuj malować akwarelami, szkicować okolicę na zewnątrz (jak Monet) lub dostać jedną z tych kolorowanek dla dorosłych (co, jako bonus, może pomóc w stresie). Biblioteki są również bardzo towarzyskie, więc możesz nawet zabrać znajomych na wieczór malarski i winiarski.

 

 

Wypróbuj Dziennikarstwo

Skorpiony mają silne emocje, ale jeśli nie jesteś częścią ich wewnętrznego kręgu, mają tendencję do trzymania ich w zamknięciu. Więc jeśli jesteś Skorpionem, powinieneś spróbować dziennikowania, abyś mógł wydobyć z siebie te głębokie uczucia. Skorpiony nienawidzą small talk, który stanowi większość naszych codziennych interakcji, i wolą głęboką rozmowęs, Więc Dziennikarstwo pomoże Ci zrozumieć, co dzieje się w twojej głowie po dniu pełnym rozmów powierzchniowych.

 

 

Dowiedz się czegoś nowego

Sagittarianie uwielbiają poszerzać swoje horyzonty, czy to dosłownie przez Podróże, czy w przenośni poprzez naukę. Wybierz temat, o którym zawsze chciałeś się dowiedzieć lub wróć do starego przedmiotu, którego nie uczyłeś się od jakiegoś czasu, i zapisz się na zajęcia, aby się o nich dowiedzieć. Istnieje tak wiele sposobów, aby uczyć się online teraz, i można wziąć lekcje na prawie wszystko, co chcesz, więc możliwości są nieograniczone. Rozpocznij wyszukiwanie w miejscach takich jak Udemy i Skillshare.

 

Medytować

Koziorożce zawsze pracują (i zawsze myślą o pracy), niezależnie od tego, czy chodzi o ich pracę, czy tylko o codzienne sprawy i listy rzeczy do zrobienia. Więc jeśli jesteś Koziorożcem, potrzebujesz hobby bardziej niż większość ludzi, i potrzebujesz takiego, które pozwoli Ci zrobić sobie przerwę i zrelaksować się. Medytacja jest idealnym rozwiązaniem, które pozwoli Ci pozwolić umysłowi odejść na chwilę i nie myśleć o pracy i wszystkim innym, co musisz zrobić. YouTube ma mnóstwo filmów, które pomogą Ci zacząć.

 

Wolontariat dla sprawy

Wodnik jest humanitarny zodiaku. Są znani z tego, że są idealistami i chcą tworzyć zmiany, więc jako Wodnik możesz użyć tej energii, aby zgłosić się na ochotnika do czegoś, na czym Ci zależy. Zbieraj śmieci,wyprowadzaj psy w schronisku dla zwierząt lub rozdawaj jedzenie w jadłodajni. Jak mówią, Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć. VolunteerMatch to świetne miejsce do poszukiwania nowych możliwości.

 

Naucz się czytać Tarota

Ryby są niezwykle intuicyjne, więc nie będzie Ci trudno nauczyć się czytać karty tarota. W rzeczywistości prawdopodobnie przyjdzie to całkiem naturalnie (ponieważ ryby są praktycznie psychiczne), więc będziesz mógł wykorzystać swoje naturalne moce percepcji. Ryby również wydają się być przyciągane do tematów duchowych, więc czytanie tarota będzie prawo w swojej alejce.

 

 

Hobby, które powinieneś wypróbować, oparte na swoim Enneagramie