Duże zmiany nadchodzą w relacjach osób między 25 a 30 rokiem życia, według astrologów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak wielu z nas ma wyraźny impuls do osiedlenia się w wieku 20 lat? Albo dlaczego średni wiek rozwodu w Stanach Zjednoczonych wynosi 30 lat? Zacząłeś kwestionować zmianę w karierze, gdy zbliżasz się do trzydziestki? Być może mieszkałeś w tym samym miejscu przez większość dorosłego życia i nagle zastanawiasz się, jak to jest przenieść się w zupełnie nowe miejsce. Spójrz na swoją grupę przyjaciół. Wielu z nich się zaręczyło? Zerwanie? Mieć dzieci? Rozpoczynasz nową karierę? Przeprowadzka do nowych miast? Jeśli jesteś dzieckiem wczesnych lat 90-tych, zgaduję, że to naprawdę zaczyna trafiać do domu dla Ciebie-i możesz mieć swój powrót Saturna, aby podziękować za to. Ci z Was, którzy urodzili się między 1990 a 1996, albo zbliżają się do Waszego powrotu Saturna, zawijając go, albo w samym środku.

 

Czekaj, co to jest powrót Saturna?

Jeśli wiesz trochę o astrologii, wiesz, że zrozumienie wszystkich różnych aspektów wykresu urodzeniowego zajęłoby godziny (jeśli nie dni lub lata). Ale jedno, co nas łączy, to nieunikniony powrót Saturna. Według astrologa, autora i eksperta od tarota Stefanie Caponi, Saturn jest” najpoważniejszą ” planetą w astrologii. Kontroluje czas i reprezentuje zmiany, pracę, granice, strukturę i zobowiązania. Jest rządzony przez Koziorożca, co oznacza, że ma tę samą zdecydowaną, apodyktyczną przewagę, jak wszystkie inne Koziorożce w twoim życiu.

 

Kiedy nastąpi powrót Saturna?

Każda planeta na wykresie urodzeniowym porusza się z inną prędkością, ale powrót Saturna do miejsca, w którym się urodziłeś, tj. do powrotu Saturna zajmuje około 29 lat. Dokładny czas zależy od indywidualnego wykresu urodzeniowego, a praca z astrologiem może pomóc ci dokładnie określić, kiedy nastąpi Twój.

Ponieważ Saturn jest wolno poruszającą się planetą, zaczniesz odczuwać jego skutki w roku poprzedzającym powrót, prawdopodobnie w wieku około 27 lub 28 lat. Najistotniejszym okresem będzie od 29 do 30 lat, a kurz nadal może opadać przez kolejny rok.

 

Co się stanie, gdy Saturn powróci?

Po pierwsze, zaczniesz czuć się jak dorosły, a nie w stylu “mam 18 lat i w końcu mogę kupić kupon na lotto”. “Podczas powrotu Saturna, ludzie są proszeni o wzrost skoków i ograniczeń w dojrzałości”, wyjaśnił Caponi. Innymi słowy, nadszedł czas, aby zebrać swoje życie do kupy, a Saturn jest tutaj, aby upewnić się, że to zrobisz.

Wspaniałą rzeczą w tym czasie jest to, że podczas gdy zostaniesz poproszony o podjęcie ważnych decyzji i przemyślenie tych, które już podjąłeś, Saturn jest po to, aby cię wspierać. To może (OK, będzie) wstrząsnąć rzeczy trochę, ale jeśli zdecydujesz się przyjąć to, zobaczysz, że rzeczy mają sposób wypracowania się. “To czas podejmowania wielkich decyzji, ale z miejsca władzy, a nie strachu” – powiedział Caponi.

Po powrocie z Saturna zakończyłem trzyletni związek, przeprowadziłem się do nowego miasta i zacząłem nową pracę. Weszliśmy w pandemię. Moja mama miała mnie podczas pierwszego powrotu Saturna, co oznaczało (niespodzianka!) przeszła przez drugą, podczas gdy ja byłem w pierwszej. Więc jeśli już zdałeś pierwszy powrót, nie martw się, będziesz gotowy na następny.

 

Kwaśnyce: Tim Samuel / Pexels

 

Jestem w związku. Jak to na to wpłynie?

Jak twój powrót Saturna wpłynie na twój związek naprawdę zależy od siły twojego związku i tego, jak dobrze się znacie, a co ważniejsze, jak dobrze znacie siebie. Podczas powrotu Saturna odkrywasz, kim naprawdę jesteś. Dla niektórych to, kim jesteś, jest bliskie temu, kim byłeś. Ale dla innych, jak wyjaśnił Caponi, możesz zacząć odczuwać, że jesteś “ciągnięty w kierunku”, który nie zgadza się z tym, kim byłeś w przeszłości lub kim nadal jest twój partner.

Nawet gwiazdy nie są odporne na turbulencje, które towarzyszą powrotowi Saturna. Adele niedawno przypisała swój rozwód ogromnemu remontowi, jaki jej własny powrót Saturna przybrał na wielu aspektach jej życia. Zrobiła nawet tatuaż, żeby to upamiętnić.

Jeśli twój powrót Saturna przyniesie sezon złamanych serc, wiedz, że tak będzie najlepiej. Caponi przypomniał nam, że podczas gdy rozstania ranią obie strony, ” jest to prezent dla was obojga, nawet jeśli tego nie widzicie.”Jeśli zdecydujesz się zakończyć związek z powodu zmian, które odczuwasz podczas powrotu Saturna, wiedz, że” uwalniasz tę osobę ” i ” pomożesz jej zobaczyć na swój sposób i w swoim własnym tempie, co jest dla niej naprawdę przeznaczone.”

 

A jeśli jestem singlem? Jak to zmieni moje życie randkowe?

To zależy od Ciebie. Caponi radzi, aby spojrzeć na swoje życie, znaleźć obszar, nad którym czujesz brak kontroli, i “otwórz się na to.”Jeśli jesteś singlem, poleciła” zanurzyć się, powiedzieć ” Tak ” nowym rzeczom i wyjść ze swojej strefy komfortu.”

Jeśli jesteś singlem podczas powrotu Saturna, “przygotowujesz się w energetyczny sposób dla swojego partnera, oni przygotowują się dla Ciebie i spotkacie się w idealnym momencie” – po tym, jak oboje wykonacie pracę. Więc pochyl się do samopoznania, a “jeśli zdecydujesz się wskoczyć do pustki, Saturn ci pomoże”, wyjaśnił Caponi.

Może zawsze miałeś obraz tego, jak twój idealny partner będzie wyglądać lub zachowywać się jak. Możesz mieć dosłowną listę cech, które chcesz, aby miały. Jeśli ktoś wejdzie do twojego życia, który nie pasuje do tego, czego myślałeś, że szukasz, zaryzykuj. Saturn ma zabawny sposób, aby dać ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

Jak mogę się przygotować, aby być gotowym na mój własny powrót Saturna?

Po pierwsze, spokojnie. Saturn nie polega na wysadzaniu twojego życia, ale raczej na jego ulepszaniu i popychaniu cię w nowych, wyrównanych kierunkach. Zadaj sobie pytanie, czy jest coś, przed czym się ukrywasz. “Saturn chce, abyś się w coś zaangażował, awansował i wziął na siebie więcej odpowiedzialności niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Caponi.

“Spędzasz większość swoich 20-tek myśląc, że tak wszystko musi wyglądać” – wyjaśniła. Ale wtedy dostajecie szansę poznania swojego autentycznego ja i zdajecie sobie sprawę, że są dla was inne możliwości. Kiedy tak się dzieje, masz okazję wkroczyć w swoje prawdziwe ja i nie żyć zgodnie z wytycznymi tego, co zrobili twoi rodzice lub co robią Twoi przyjaciele. I to może naprawdę wstrząsnąć.

Pamiętaj, że nie musisz tego wszystkiego rozgryźć. “Połowa życia to Wkładanie wysiłku w realizację celów, ale wiele z nich to posiadanie zaufania i wiary w to, że jesteś zabierany tam, gdzie musisz iść” – powiedział Caponi. “Saturn może cię upokorzyć,” ale ona pełnay wierzy, że kiedy ” dajesz sobie pozwolenie na porażkę do przodu … naprawdę rozkwitasz.”

Gdy zbliżasz się, kończysz lub zastanawiasz się nad swoim powrotem Saturna, zaufaj, że Saturn ma twoje plecy i skorzystaj z jego powrotu, aby uzyskać blask.

 

Czy twój Partner jest twoją bratnią duszą czy Twoim bliźniaczym płomieniem? (I Co To Oznacza Dla Twojego Związku)