Czym jest ludzki projekt i czy jest kluczem do odblokowania celu życia?

Nigdy nie spotkałem się z testem osobowości, czytaniem astrologii, czy quizem, który mi się nie podobał. Nazwij to ego, ciekawość lub narcyzm, ale jeśli system twierdzi, że rozumie moje cechy osobowości i najgłębsze pragnienia, wchodzę w to. Chociaż interesowałem się znakami zodiaku i jestem fanem Enneagramu, nauka o ludzkim designie wzbudziła we mnie podziw. Bez względu na to, jak bardzo utożsamiam się z Enneagramem typu 2 i ile razy przyjaciele mówią mi ” to więc Libra of you, ” znalezienie mojego typu ludzkiego projektu nie tylko powiedziało mi informacje, które już znałem, ale dało mi wgląd w to, jak mam żyć. Pozwólmy ekspertom wyjaśnić.

Według Dana Stiles i Shayna Cornelius, ekspertów Human Design i współzałożycieli Dayluna, ludzki Design to Astrologia spotyka Myers-Briggs-ale to trochę bardziej skomplikowane. Stworzony przez Alana Krakowera (który używał pseudonimu Ra Uru Hu), Human Design jest bardzo specyficznym i szczegółowym systemem, aby dowiedzieć się więcej o swoich emocjach, centrach energii i celach życiowych. Dana i Shayna zapewniają wnikliwy i pomocny przegląd poniżej, który daje podstawy bez przytłaczania (nauczyłem się dużo!).

Jednak ludzki projekt jest niezwykle szczegółowy i może dać ci wgląd we wszystko, od tego, jak twoje ciało trawi jedzenie, po emocje, które poczujesz, gdy nie będziesz wyrównany. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, polecam książkę lub podcast (Dana i Shayna mają świetny podcast o nazwie Dayluna Human Design), aby zanurzyć się głębiej. Ale aby uzyskać przegląd, który pomoże Ci rozpocząć przygodę z ludzkim projektowaniem, przeczytaj dalej, aby uzyskać wgląd od dany I Shayny w to, czym jest ludzki projekt, znaleźć swój typ i jak wykorzystać te informacje, aby przeżyć życie swoich marzeń.

Shayna Cornelius i Dana Stiles

Eksperci Human Design i współtwórcy DayLuna

Shayna Cornelius i Dana Stiles są na misji, aby pomóc innym osiągnąć osobistą wolność i radykalną autentyczność. Specjalizują się w sferze własnej i świadomej przedsiębiorczości i obejmują tematy takie jak duchowość i nowy paradygmat w ich udanym podcast, Dayluna Human Design Podcast.

 

 

Czym jest Human Design?

Projektowanie człowieka jest również nazywane nauką o różnicowaniu, nową astrologią lub nauką o aurze. To system, który łączy nowoczesną naukę ze starożytnymi modalnościami, w tym zachodnią astrologię, I Ching, System czakr i Kabałę Drzewo Życia. Na podstawie informacji o urodzeniu, Human Design mówi ci, jak twoja energia jest wyjątkowa, jak działa Twoja aura, jak jesteś zaprojektowany, aby podejmować decyzje/podążać za swoją formą intuicji, jaki jest Twój unikalny zestaw prezentów, jaki jest twój cel życiowy i wiele więcej! Gdy poznasz swój typ ludzkiego projektu (więcej na ten temat poniżej), Twój Wykres ludzkiego projektu pokazuje schemat Twojego unikalnego energetycznego makijażu i zawiera instrukcję obsługi, jak prawidłowo obsługiwać energię.

Celem Human Design jest wsparcie w doświadczeniu osobistego wyrównania.
Kiedy jesteśmy w zgodzie, odczuwamy mniejszy opór w naszym życiu i więcej harmonii, obfitości i łatwości. Zamiast płynąć pod prąd, uczymy się, jak dostosować się do przepływu energii, która może wspierać nas w realizacji naszego celu, przy mniejszym wysiłku i walce.

 

 

Co odróżnia ludzki Design od testów osobowości?

Podobnie jak Human Design, testy osobowości, takie jak Enneagram i Myers-Briggs, są narzędziami, które mogą dać wgląd w to, jak możesz się różnić od innych. Chociaż możemy znaleźć wielkie znaczenie i wsparcie w systemach takich jak Enneagram i Myers-Briggs, są one samooceną, podczas gdy ludzki projekt nie jest. W systemach typu osobowości odpowiadasz na pytania o siebie, aby zobaczyć, w jaki typ wpadasz, podczas gdy ludzki projekt opiera się na obliczeniach z Daty Urodzenia, czasu i miejsca. Jest podobny do astrologii zachodniej, ponieważ opiera się na informacjach o twoich narodzinach, ale ludzki projekt oprócz Astrologii w momencie twoich narodzin używa również określonych systemów energetycznych (czakr).

Ludzki Design jest nieodłączną cechą, z którą się urodziłeś i będziesz miał całe życie. Ta różnica między systemami samooceny a ludzkim designem jest ważna, ponieważ od najmłodszych lat uczymy się i dostosowujemy, aby przyjmować cechy, które sprawią, że będziemy kochani i akceptowani. Można łatwo określić, kim jesteśmy w oparciu o to, kim jesteśmy think powinniśmy być zamiast tego, kim jesteśmy naprawdę. są, nawet nie mając świadomej świadomości, że to robimy. Twój ludzki projekt pokazuje Ci z wielką szczegółowością, czym jest twoja dusza z natury, a nie Kim zostałeś uwarunkowany.

 

Jaki jest mój typ?

Możesz wygenerować wykres online za darmo, korzystając z Daty Urodzenia, godziny i miejsca.
Poszukaj napisanej kategorii “Typ”, aby zobaczyć, jakim typem jesteś. Każdy człowiek wpada w jeden z pięciu różnych rodzajów energii: Manifestor, Generator, Generator manifestacji, projektor i reflektor. Te typy energii opisują, w jaki sposób twoje energetyczne ciało (aura) jest zaprojektowane do funkcjonowania i kluczową rolę, którą masz do odegrania.

  • Manifestanci są tu po to, aby wpływać i inspirować innych do zmiany lub rozpoczęcia czegoś nowego.
  • Generatory są tutaj po to, aby wykorzystać swoją dużą kreatywną energię do tworzenia, pracy lub budowania tego, co kochają.
  • Generatory manifestacji są tutaj, aby inspirować innych, ponieważ wykorzystują swoją dużą kreatywną energię do tworzenia, pracy lub budowania tego, co kochają w różnorodny i różnorodny sposób.
  • Projektory są po to, aby kierować zużyciem energii przez innych w kierunku większej wydajności i autentyczności.
  • Reflektory są tutaj, aby empatycznie poczuć ludzi wokół nich, aby ocenić ogólne samopoczucie ich środowiska.

 

 

Znam swój Typ … co teraz?

Gdy już odkryjesz swój typ, zobaczysz, że masz odpowiednią “strategię” lub metodę, aby zacząć realizować swój cel w praktyce. Eksperymentując z zastosowaniem tej strategii w codziennym życiu, naturalnie zaczynasz prawidłowo wykorzystywać swoją aurę. Praktykowanie tego jednego aspektu ludzkiego projektowania jest zdecydowanie najpotężniejszym miejscem do rozpoczęcia.

  • Manifestanci: Twoja strategia polega na informowaniu. Oznacza to komunikowanie, jak naprawdę się czujesz i co myślisz o zrobieniu tego ze światem wokół ciebie.
  • Generatory: Twoja strategia polega na reagowaniu. Oznacza to skupienie się na byciu bardziej obecnym i dostrojeniu pozytywnej odpowiedzi energetycznej Twojego ciała, aby wskazać, w jaki sposób powinieneś wykorzystać swoją energię w każdej chwili.
  • Generatory manifestacji: Twoja strategia polega na odpowiadaniu, a następnie informowaniu. Oznacza to skupienie się na byciu bardziej obecnym i dostrojeniu w energetycznej reakcji twojego ciała, aby poprowadzić Cię o tym, jak powinieneś wykorzystać swoją energię w każdej chwili, a także utrzymać ludzi w pętli, gdy idziesz.
  • Projektory: Twoja strategia polega na czekaniu na invitation. Oznacza to, że nie dzielisz się swoimi darami, radami lub wglądem z innymi, dopóki nie wydają się naprawdę zapraszać Cię do tego.
  • Reflektory: Twoja strategia polega na czekaniu na 28-dniowy cykl księżycowy. Oznacza to, że dajesz sobie cały 28 dni, aby poczuć rzeczy i znaleźć jasność przed dokonaniem jakichkolwiek dużych zmian.

 

Jak mogę wykorzystać mój ludzki projekt, aby zrealizować mój cel życiowy?

Human Design wspiera cię w budowaniu pewności, aby poruszać się po każdym
nowa okoliczność jako najbardziej autentyczna i dopasowana Wersja Ciebie. Pełne zrozumienie, kim jesteś i jak działa Twoja energia, doprowadzi Cię do naturalnego życia
twój cel życiowy. Często myślimy o naszym celu jako o jednej rzeczy, do której przyszliśmy do ale tak naprawdę, naszym celem jest energia, po którą tu przybyliśmy. be we wszystkich rzeczach, które robimy. Kiedy zanurzysz się głębiej, Human Design pokaże Ci wiele różnych aspektów twojego celu (poza twoim typem), ale niesamowitą rzeczą w ludzkim designie jest to, że nawet nie znając głębszych warstw twojego projektu, możesz zacząć naturalnie dostosowywać się do swojego celu, zaczynając od danej strategii i wprowadzając w życie inne spostrzeżenia, które może zaoferować Human Design. 

 

Poradnik Everygirl do manifestacji

…i osiągnąć swoje najlepsze życie