Co zrobić, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego życia seksualnego w związku

Niezależnie od tego, czy jest to miesiąc miodowy, czy jesteście razem od pięciu lat, ludzie oczekują, że wszyscy będziemy mieli swoje życie seksualne. Wszyscy uprawiamy seks co drugą noc, a nasz partner zawsze nas zaspokaja. Żadnych problemów—żadnych pytań-wszystko jest peachy keen. Źle.

Jest niezadowolony ze swojego życia seksualnego jest problemem wielu z nas twarz, niezależnie od tego, gdzie jesteś w związku. Wystarczająco trudno mówić o seksie w ogóle, ale jak sobie z tym poradzić, gdy nie jesteśmy szczęśliwi? Seks jest tak osobistą częścią naszego życia, ale może pomóc nam związać się i lepiej zrozumieć naszych partnerów. (Nie wspominając o tym, że to prawdziwy wybuch, co? Kiedy seks nie jest dynamicznie rozwijającą się, ekscytującą częścią naszego związku, wszyscy mówią, że tak powinno być, co robimy? Jesteśmy tu, aby w tym pomóc! Omówimy wszystko, co możesz spróbować, aby seksowny czas był lepszy niż kiedykolwiek, od tego, co wypróbować w sypialni, po to, jak możesz porozmawiać o tym ze swoim partnerem.

 

Rozmawiajcie ze sobą

Nie zmyślają, kiedy mówią, że komunikacja jest kluczowa! Ty i twój partner możecie mieć problemy z nie rozmawianiem ze sobą na co dzień (kiedy ostatni raz naprawdę zapytaliście się nawzajem, jak minął dzień?), lub możesz nie dyskutować o tym, czego dokładnie potrzebujesz od nich seksualnie.

Jeśli sam związek zmaga się poza swoim życiem seksualnym, może to wymagać nieco innej rozmowy. Zrozum własne potrzeby i to, co dla Ciebie działa, a czego nie, zanim porozmawiasz z nimi o tym, co się dzieje.

 

Zapytaj o to, czego chcesz

Mówiąc najprościej, nie będą wiedzieć, że coś jest nie tak, jeśli im nie powiesz. Jeśli chcesz więcej gry wstępnej, więcej brudnych rozmów, więcej wzruszenia (lub mniej czegoś!), powiadom swojego partnera. Nie wstydź się pytać o to, czego chcesz. Seks jest dwukierunkową ulicą, więc zawsze pamiętaj, że Twoja przyjemność to 50% zabawy.

 

Trzymaj Finanse i rodzinę z dala od sypialni

Kiedy coś nam chodzi po głowie (zwłaszcza pieniądze i problemy z rodziną lub przyjaciółmi), może być trudno wejść w nastrój, nie mówiąc już o seksie i nie martwić się o te inne rzeczy. Postaraj się zostawić te myśli poza sypialnią. Można to zrobić, nie wykonując pracy w łóżku lub używając telefonu w łóżku. Możesz także spróbować porozmawiać z partnerem o tych problemach, aby nie zajmowali tyle miejsca w twojej głowie.

 

Źródło: Pexels / @ ketut-subiyanto

 

Nie skupiaj się na długości czasu

Możesz mieć świetny seks w zaledwie 10 minut (szybkie numerki są niedoceniane!), ale czasami zamartwianie się zbyt szybkim przejściem nie pomaga w osiągnięciu celu. Bierz rzeczy powoli lub pozwól im przyjść tak, jak idą (gra słów nie jest zamierzona!). Możesz się nie spieszyć.

 

Przestań skupiać się tak bardzo na rutynie

Kiedy seks staje się rutyną (uprawianie seksu tego samego dnia co miesiąc/tydzień, tylko robienie tych samych pozycji, zbyt duże skupianie się na celu końcowym itp.), trudno się ekscytować tym samym w kółko. Zamiast nadążać za tym, co zwykle robisz, Zmień trochę rzeczy. Uprawiaj seks w innym miejscu swojego domu (lub przejdź pełną nostalgię i zaszalej w samochodzie!), zmienić czas (może rano?!), lub wypróbuj nową pozycję, której nigdy wcześniej nie robiłeś.

 </p>

Wypróbuj zabawki erotyczne

Powiem to, gdy będę w grobie: Zabawki Erotyczne nie są przeznaczone tylko na czas sam! Przyniesienie zabawki erotycznej do sypialni może pomóc ci łatwiej wyjaśnić partnerowi, co ci się podoba lub pomóc ci dowiedzieć się, co to jest. Może to być również łatwy sposób na urozmaicenie rzeczy od normy. Niezależnie od tego, czy jest to wibracja, kajdanki, czy coś z pilotem, istnieje tak wiele opcji.

 

Flirtuj dalej

Pary czasami myślą, że gdy są razem, flirt nie musi trwać. Flirtuj ze swoim partnerem, tak jak na pierwszej randce, a nawet kopnij go w górę wycięcie od normy. Oczywiście nadal pociąga cię twój partner, ale udawanie, że nie jesteś całkowicie randki, trochę podnosi atrakcję.

 

5 Prostych Nawyków, Które Mogą Zwiększyć Swoje Życie Seksualne