Co wiosną sprzątać w ten Weekend w oparciu o znak zodiaku

“Wiosenne porządki” to inna bestia w ostatnich latach. Nie chodziło o rozjaśnienie życia i przygotowanie się na wiosnę i lato; to było po prostu coś do zrobienia w chaosie, który spędzał większość czasu w domu. Prawdopodobnie wyczyściłeś i wyczyściłeś każdą rzecz w swoim domu—ale od tego czasu minęło sporo czasu, a twój dom może potrzebować głębokiego wiosennego sprzątania w tym roku.

Nie chcę ci tego mówić, ale ten pierwszy błąd organizacyjny był… dwa lata temu. Wszyscy zgromadziliśmy kolekcję dresów, na które nasi dawni by się gapili, zbyt wiele rekomendacji TikTok i mnóstwo nowych hobby. Stwierdzenie, że nasze domy są tak nieskazitelne, jak w kwietniu 2020 r., byłoby ogromnym przesadą. Ale w tym roku nie musisz ponownie brać udziału w tygodniowej czystce. Zamiast tego wybierz jedno miejsce w domu, w którym możesz naprawdę zanurzyć się głęboko, aby sprzątać, deklować i organizować w każdy weekend.

Zastanawiasz się od czego zacząć? Według Twojego znaku zodiaku, oto, co wymaga najwięcej pracy:

 

Rolka Kamery

Nie możesz oczekiwać, że Baran nie będzie tym, który pstryknie filmy i zdjęcia wszędzie tam, gdzie jesteś; uwielbiają trzymać wspomnienia, zwłaszcza z wypełnionym zabawą życiem, które zwykle prowadzą. Dodaj setki bezużytecznych zrzutów ekranu, których nawet nie pamiętają o zapisywaniu, memy, które wysłali do swoich przyjaciół, i stare zdjęcia, które udostępniają za każdym razem, gdy pojawia się temat “uroczych zdjęć dzieci”, a rolka z kamerą Aries jest dzikim miejscem. Spraw, aby ta praca była nieco łatwiejsza, sortując zdjęcia w różnych folderach lub zapisując zdjęcia, do których nie musisz wracać w folderze dysku Google.

 

Lodówka

Byk jest oznaką pobłażliwości i komfortu, więc prawdopodobnie mają lodówkę i spiżarnię pełną swoich ulubionych potraw. Ale to nie znaczy, że jest zorganizowany, a jeśli przedmioty, których nie kochasz lub nie chcesz używać, weszły do Twojej przestrzeni, nadszedł czas, aby się rozstać. Dodatkowo zorganizowana lodówka na rozpoczęcie tygodnia w poniedziałek będzie absolutną rozkoszą, której pragnie Taurus.

Telefon

Gemini cieszy się wszystkimi powiadomieniami, wszystkimi tekstami i wszystkimi aplikacjami. Ale kiedy staje się zbyt zaśmiecony aplikacjami, które wypróbowali raz i przenieśli się z lub tekstami, które zapisali od 2017, trochę declutter jest w porządku. Przejrzyj swoje aplikacje i zdecyduj, które mogą pozostać na ekranie głównym, a które możesz usunąć (lub dodać do biblioteki aplikacji, Jeśli korzystasz z iPhone ‘ a). I proszę, błagam cię: w końcu sprawdź wszystkie swoje odznaki powiadomień.

 

Kalendarium

Nowotwory są tak lojalne i kochające, że chcą być tam dla wszystkich w swoim życiu, co często oznacza, że wypełniają swój kalendarz wydarzeniami—rozmowami i przypomnieniami dla wszystkich w swoim życiu-nawet jeśli nie naprawdę. chcę iść. Przejrzyj kalendarz na najbliższe sześć miesięcy i upewnij się, że evwszystko, co robisz, przynosi ci radość, lub jeśli uczestniczysz w jakimś przypadkowym weselu dla najlepszego przyjaciela swoich chłopaków, którego wolisz po prostu nie robić. Dodatkowo jest to świetny czas, aby dodać rzeczy, które chcesz robić: wycieczki drogowe, wieczory z winem, Zoom happy hours i inne. 

Beauty stash

Obfitość jest główną cechą Leos. Są maksymalistami w każdym tego słowa znaczeniu. Przejawia się w ich szafach, kontach bankowych, przyjaciołach i często w ich układach urodowych. Jeśli twój gabinet kosmetyczny lub kosmetyczka jest po prostu przepełniony (przyznaj, Leos!), przesiać przez to, czego faktycznie używasz na co dzień, a resztę umieścić w ładnym pojemniku. Nie mówię, że musisz pozbyć się wszystkich swoich ukochanych produktów, ale kuratorowanie małego zestawu rzeczy, których będziesz używać każdego dnia, może nawet sprawić, że będziesz bardziej podekscytowany, aby zanurzyć się w nich rano!

Biurko

Po drodze Virgos prawdopodobnie stracił trochę z oczu swojej idealnej sytuacji w pracy z domu. Wymarzone biurko dla panny to takie, które jest czyste, zorganizowane i wydajne. Przejrzyj szuflady i schowki, podążając za solidnym odkurzaniem wszystkiego na powierzchni biurka. Następnie przeorganizuj się w sposób, który wydaje ci się najbardziej produktywny.

Szafa

Znak niezdecydowania prawdopodobnie ma swoich faworytów w każdym kolorze. Libra uwielbiają ekspresyjną naturę Mody i uwielbiają używać jej jako aspektu swojej osobowości, więc ich szafy są potencjalnie przepełnione. Może to być dla Ciebie duże przedsięwzięcie, ale Ułatw to, biorąc to sekcja po sekcji, szczególnie koncentrując się na ubraniach na następny sezon. To będzie zupełnie nowa szafa!

Meble

Zamiast skupiać się na aspektach mikro-level domu, przejdź większy. Czy naprawdę kochasz swój stolik kawowy, czy wolisz coś bardziej funkcjonalnego? Czy chcesz poruszać się po swoich meblach(być może umieszczenie biurka w pobliżu okna, aby moczyć się w całym tym dziennym słońcu!)? Dzięki temu możesz również zadbać o to, aby wszystkie meble były spic i span: odkurzanie, wycieranie powierzchni, Odkurzanie, obróbka i wiele innych. 

Wszystkie szuflady na śmieci

Sagittarianie nie mają problemu z pożegnaniem się z rzeczami, więc ich życie zazwyczaj nie składa się z zbyt wielu rzeczy. Ale jest jedno miejsce, w którym przydałaby im się pomoc, to szuflady na śmieci. Sag nie jest najlepiej zorganizowanym znakiem, więc mogą stać, aby dodać dodatkowe miejsce do przechowywania z pojemnikami, przegrodami i innymi elementami.

ia.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2020/01/The-Everygirl-Capricorn.jpg” alt= “”width = “800”height= “337” / >

Regały na książki

Wiem, że to boli, ale Caps, czas odhaczyć trochę książek. Koziorożce są uczniami zodiaku; kochają wzrost i rozwój, więc ich przestrzenie są często wypełnione książkami i narzędziami do wiedzy. Ale czy naprawdę potrzebujesz każdego podręcznika na studia? Czy kiedykolwiek wrócisz i przeczytasz tę dwugwiazdkową książkę, którą przeczytałeś dwa lata temu? Wyczyść półki z książkami, aby zrobić miejsce na nowe i ekscytujące lektury. 

Sypialnia

Akwaryści są wielkimi marzycielami, co nie zawsze nadaje się do przestrzeni zen. Bardziej chodzi im o kreatywność i innowacyjność niż o kuratorowanie przestrzeni do likwidacji. Spójrz na swoją szafkę nocną: czy naprawdę potrzebujesz trzech świec, dyfuzora, dwóch dzienników, żadnych długopisów, stosu książek, których nie przeczytałeś, i kilku luźnych przypadkowych przedmiotów unoszących się wokół? Nie sądzę. Jest to również świetny czas, aby poradzić sobie z pościelą. Zrób pełne pranie i zresetuj pościel. Zapraszamy do dobrego snu!

Pliki

Przez wszystkie swoje twórcze wybuchy i chwile “w strefie”, ryby prawdopodobnie nie zorganizowały swoich plików od eonów. Opróżnij śmieci. Uporządkuj swój pulpit. Na koniec przejrzyj wszystkie zrzuty ekranu” inspo ” zapisane w różnych folderach 10 na laptopie. Zaufaj nam: będziesz jeszcze bardziej zainspirowany, gdy wiesz dokładnie, gdzie to wszystko jest.