Co powinieneś zamanifestować w tym roku, na podstawie swojego Enneagramu

Manifestacja nie jest niczym nowym(ani magicznym!). W bardzo praktycznym sensie manifestowanie polega na prowadzeniu życia w intencji, ponieważ im więcej energii i intencji kierujesz na swoje pragnienia, tym więcej widzisz rezultatów. Prowadzę dziennik manifestacji, w którym wyobrażam sobie konkretne zmiany, które chcę zobaczyć w moim życiu w najdrobniejszych szczegółach, do których często powracam i używam, aby celowo urzeczywistnić te wyniki. Aby pomóc w manifestacji, możesz zwrócić się do swojego Enneagramu, który może powiedzieć ci o twoich najgłębszych pragnieniach, lękach i podstawowych motywacjach. Jako Czwórka zdałam sobie sprawę, że kreatywność jest dla mnie ważna w mojej karierze. Aby uczynić ten najlepszy rok jeszcze, Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co powinieneś zamanifestować i gdzie skupić swoje moce manifestacji, zgodnie z Twoim Enneagramem.

 

Dla ambitnych i pracowitych tegoroczna manifestacja to samoakceptacja. Wyobraź sobie wersję siebie poza tym, czego myślisz, że inni oczekują od Ciebie i daj sobie swój własny znak aprobaty. Są kochani i godni, niezależnie od tego, czy nie spełniają swoich celów. Wybierz być szczęśliwym teraz, a nie tylko wtedy, gdy następny cel zostanie osiągnięty. Powtórz afirmację typu “moja wartość wykracza poza moje osiągnięcia” i bądź świadomy wlewania radości w swoje życie, gdziekolwiek i kiedykolwiek możesz.

 

Jako bezinteresowni opiekunowie, dwójki są gotowe do zamanifestowania troskliwej relacji, ponieważ zawsze dają. Celowo Szukaj relacji, które dotyczą zrównoważonego dawania i brania, jak partner, który zawsze będzie Cię sprawdzał lub pytał o to, jak się czujesz. Pomyśl o tym, jakie relacje z ludźmi, którzy cię wspierają, zachęcają i inspirują, by się czuli i wyglądali, i określ, co oznaczają dla ciebie granice wokół twojego czasu i energii. Manifestowanie zrównoważonych relacji pomoże Ci stworzyć połączenia, które sprawią, że poczujesz się doceniany.

 

Dla trójki, która wywiera na siebie dużą presję, jest to rok, aby zamanifestować pokój. Skup się na rzeczach w swoim życiu, które priorytetowo traktują relaks i ukojenie. Przypomnij sobie wspomnienie lub zwizualizuj miejsce, które sprawia, że czujesz się najspokojniej. Dla mnie to odgłosy deszczu padającego za oknem lub fale rozbijające się o plażę. Zamknij oczy i zabierz się w miejsce, które pozwoli Ci rozluźnić wszelkie napięcie w twoim ciele.

 

Jako typ czwarty zawsze znajdujesz nowe kreatywne punkty sprzedaży i jesteś spełniony tylko wtedy, gdy masz prawdziwą wyobraźnię. Zamanifestuj większą inspirację i szansę na karierę, która pozwoli Ci być bardziej kreatywnym. Wyobraź sobie dokładnie, jak to jest wstawać każdego dnia i wykonywać pracę, która cię podnieca i pozwala twórczo wyrazić siebie, nauczyć się nowej umiejętności, która przybliża cię do tego celu,i spojrzeć na swoją wymarzoną firmę, która zachęca do indywidualnej kreatywności i zobaczyć, czy są dostępne możliwości. Czujesz się trochę za nisko? Fight the career FOMO i aplikuj mimo wszystko.

 

Jeśli jesteś typem piątym, 2022 jest Twoim rokiem manifestowania obfitości. Może to być mnóstwo nowych informacji do nauczenia się w karierze, która rzuca wyzwanie krytycznemu myśleniu lub więcej dochodów, aby poczuć więcej wolności i oddawać się rzeczom, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Jako minimalista z Enneagramów, Fives często wierzą, że mają więcej niż wystarczająco. Wyobraź sobie życie bez poczucia niedostatku i kroków, które możesz podjąć, takich jak praktykowanie wdzięczności. Zacznij dziennik wdzięczności i wybierz jedną do trzech rzeczy każdego dnia, za które jesteś wdzięczny w swoim życiu. Pomoże Ci to mieć bardziej pozytywne perspektywy i manifestować więcej obfitości w swoim życiu.

 

Szóstki są świadome wszystkiego, co może pójść nie tak. Ten typ Enneagramu skorzystałby na manifestowaniu wszystkich dobrych rzeczy, ponieważ szóstki typu są motywowane potrzebą bezpieczeństwa. Spróbuj utopić najgorsze scenariusze, które mogą rozegrać się w twojej głowie i zastąpić je pozytywnymi. Uwierz, że nadchodzą dobre rzeczy i wyobraź sobie, jak czuje się poczucie bezpieczeństwa. Bądź świadomy Nie tworzenia samospełniających się przepowiedni i podejmuj decyzje w oparciu o poczucie bezpieczeństwa, a nie strachu. Skoncentruj się na zaufaniu, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś, aby stworzyć Bezpieczeństwo i że poradzisz sobie ze wszystkim, co przyjdzie ci na drogę. 

 

Dla enneagrama, który kocha zabawę i eksplorację, manifestowanie podróży swoich marzeń jest tym, o co chodzi w tym roku. Podejmij małe kroki, aby zbliżyć cię do zjazdu na Karaibach lub kolacji z widokiem na Santorini w Grecji: sprawdź, ile kosztowałyby loty, sprawdź, gdzie się zatrzymasz lub po prostu stwórz planszę widokową miejsca, które chcesz odwiedzić najbardziej. Nawet najdrobniejsze akty mogą pomóc ci przejść do celu i zamanifestować ekscytujące nowe miejsce do odkrycia. Nawet jeśli twój wymarzony cel podróży nie jest rzeczywistością w 2022 roku, będziesz manifestować więcej przygód, niezależnie od tego, czy jest to weekendowa wycieczka co miesiąc, czy spędzanie sobót na odkrywaniu miejsc we własnym mieście, w którym nigdy nie byłeś.

 

Ósemki to urodzeni liderzy, którzy uwielbiają wywierać wpływ. Ponieważ ósemki czasami czują się odłączone od innych, spróbuj manifestować społeczność w tym roku. Jesteś już namiętny, więc dlaczego nie znaleźć grupy ludzi, którzy również dbają o przyczyny, które mają znaczenie, i używać swoją asertywność i wpływ bardziej celowo. Wyobraź sobie, jak to jest być częścią czegoś większego i jak wygląda dla Ciebie wspierająca, współpracująca społeczność. Szukaj lokalnych możliwości wolontariatu lub przejęcia przywództwa, organizując przejażdżkę z jedzeniem.

 

Dziewiątki wykorzystują swoje umiejętności komunikacyjne, aby przynieść pokój wśród swoich bliskich, często kosztem własnych. Dziewiątki mogą wejść w ich moc, gdy thej nie tylko myśleć o innych, ale także myśleć o sobie. Zamanifestuj energię głównego bohatera, aby uczynić siebie priorytetem i zmienić perspektywę, aby uznać, że jest OK (i konieczne), aby czasami być w centrum uwagi lub romantyzować swoje życie. Jak by to wyglądało, gdybyś powiedział, co czujesz, niezależnie od potencjalnego konfliktu? Dziennik o sytuacjach, w których przyszłość stawiasz siebie na pierwszym miejscu.

 

Jak musisz naładować, zgodnie z Twoim Enneagramem