Co powinieneś wiedzieć o swoich przyjaciołach, na podstawie ich znaku zodiaku

Jeśli jesteś taki jak ja, musisz znać każdy znak zodiaku. Poza tym, że jest to interesujące, może wiele o nich powiedzieć, zwłaszcza jeśli zdobędziesz ich wielką trójkę (złoty standard).

A kiedy myślisz o znakach zodiaku swoich przyjaciół, mogą pomóc wyjaśnić tak bardzo-na przykład, dlaczego twój przyjaciel Taurus wydaje się zawsze chce zostać w domu lub twój przyjaciel koziorożec zawsze pracuje do późna. Znaki Twoich przyjaciół mogą również powiedzieć, dlaczego zgadzacie się lub nie zgadzacie w pewnych sprawach, dlaczego jedno z was jest introwertykiem, podczas gdy drugie jest ekstrawertykiem, a nawet jak wyrażacie swoje emocje.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co musisz wiedzieć o znakach zodiaku znajomych, i nie zapomnij sprawdzić ich księżyca i Wschodzącego też!

 

Pewnie już wiesz, że Baran jest ognisty (to znaczy, oczywiście, że jest znakiem ognia). Pasjonują się również przyjaciółmi, rodziną i wszystkim, na czym im zależy. Ich pasja może sprawić, że będą bardzo intensywne. Jeśli ktoś cię obraża, powiedz swojemu przyjacielowi, bo będzie walczył z każdym, kto będzie chciał cię skrzywdzić. Mogą stać się naprawdę konkurencyjne, więc granie w gry planszowe lub sportowe z nimi może nie być najlepszym pomysłem-chyba że chcesz walczyć o zasady. Baran zazwyczaj ma trochę temperamentu, więc staraj się być spokojny, aby zrównoważyć swoją energię, gdy się wściekną.

 

Taury potrafią być naprawdę uparte. Nie powinieneś oczekiwać, że łatwo ruszą w Twoją stronę, ponieważ ustawiają się na swoich drogach. Nie obrażaj się, jeśli twój przyjaciel Taurus woli zostać w domu, aby oglądać Netflixa, niż zjeść z Tobą kolację—w ich naturze leży jak największy relaks. Kiedy przekonasz byka do wyjścia, możesz spodziewać się tylko najlepszych restauracji, barów i muzeów, ponieważ Taureanie to dekadencja. Są również dobrym partnerem na zakupy, ale mogą mieć zły wpływ, ponieważ będą chcieli kupić wszystko.

 

Może się okazać, że Twoi bliźnięta zawsze dominują w rozmowie, ponieważ uwielbiają rozmawiać (i rozmawiać i rozmawiać). Geminis mają zły rap jako “dwulicowe”, ale w rzeczywistości są po prostu przystosowywalne. Więc jeden aspekt ich osobowości może pojawić się wokół ciebie, podczas gdy inny staje się silniejszy, gdy są ze swoją rodziną. Często są wielozadaniowe i myślą o milionie rzeczy na raz. Geminis czasami wydają się łuszczące, ponieważ przesadzają, próbując zrobić wszystko i zobaczyć wszystkich. Bliźnięta będą również Twoim dowcipnym przyjacielem z cytatem z powrotu lub popkultury w każdej sytuacji.

 

Nowotwory to przyjaciel, do którego idziesz, gdy potrzebujesz komfortu. Są świetne w opiece nad innymi, więc będą w stanie pomóc ci w trudnych chwilach lub doradzić. Podobnie jak Taureańczycy, Raki są również homebodami. Mogą wolą zamówić jedzenie na wynos i obejrzeć film niż wyjść na kolację. Nowotwory są bardzo emocjonalne, więc musisz być przygotowany na intensywne uczucia i mood huśtał się z nimi.

 

Przyjaciele Leo są lojalni. Będą twoją ride-or-die I osobą, do której zadzwonisz, aby pomóc ci ukryć ciało (metaforycznie mówiąc, miejmy nadzieję). Nie denerwuj się, gdy kradną światło reflektorów. Mogą nawet nie wiedzieć, że to robią—po prostu przyciągają do nich ludzi. Ale chociaż kochają uwagę, jest to błędne przekonanie, że są egocentryczni. Nikt nie będzie hype swoich przyjaciół jak Leo lub dać lepsze prezenty. Leos zyskują reputację aroganckich, ale nie boją się wyglądać na pewnych siebie (a w głębi duszy mogą po prostu próbować ukryć swoją niepewność). Twój przyjaciel Leo prawdopodobnie będzie chciał podjąć wszystkie decyzje w grupie, ponieważ Leos lubią przejąć kontrolę.

 

Virgos są przyjaciółmi planowania. Kiedy spędzasz czas z panną, możesz oczekiwać, że każdy szczegół zostanie przemyślany. Byłby to świetny wybór do skoordynowania urodzin lub wieczoru panieńskiego, ponieważ będziesz wiedział, że wszystko zostanie załatwione. Panna jest prawdopodobnie twoim przyjacielem germaphobe, zbyt. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprzątaniu mieszkania, prawdopodobnie chętnie Ci pomogą i pojawią się z własnymi środkami czystości i całą organizacją sklepu kontenerowego (pomyśl Monica Geller). Mają wysokie standardy dla siebie i innych, więc nie zdziw się, jeśli od czasu do czasu mogą stać się trochę krytyczni—po prostu chcą tego, co najlepsze dla wszystkich.

 

Libra są bardzo towarzyskie, więc będą dobrym przyjacielem, który zabierze cię na imprezy. Jeśli wdasz się w kłótnię, możesz zobaczyć pasywną agresywną stronę. Libras nienawidzi konfrontacji, więc kiedy znajdą się w walce, zrobią wszystko, by uniknąć bezpośredniej rozmowy o tym. Ponieważ Libras gardzą podejmowaniem decyzji i chcą zadowolić wszystkich, prawdopodobnie będziesz robić wszystkie plany, gdy spędzasz z nimi czas. Biblioteki uwielbiają również wszystko, co estetyczne, więc możesz skończyć na zakupach lub udaniu się z nimi do wielu muzeów.

 

Skorpiony mogą wydawać się zdystansowane, gdy po raz pierwszy je spotkasz, ale gdy je poznasz, będą zaciętym przyjacielem (ustępującym tylko Leosowi). Ale minusem jest to, że czasami mogą być zazdrośni, ponieważ tak bardzo dbają o ludzi w ich życiu. Nie obrażaj się, jeśli wydaje się, że twój przyjaciel Skorpion ukrywa rzeczy przed tobą, ponieważ mają tendencję do trzymania rzeczy dla siebie. Choć często nie wyrażają swoich emocji, w rzeczywistości mają bardzo silne uczucia-są przecież znakiem wody.

 

Strzelec to zabawny, charyzmatyczny przyjaciel. Ciągle próbują nowych rzeczy i zawsze chcą zrobić coś szalonego. Są świetnym partnerem w podróży, ponieważ uwielbiają odkrywać nowe miejsca i uczyć się aboróżne tematy. Będziesz stale w ruchu z nimi, ponieważ Sagittarians mają mnóstwo energii. Z całą tą energią mogą być trochę rozproszeni, ponieważ próbują zrobić wszystko na raz. Strzelcy mają tendencję do optymizmu i entuzjazmu, co sprawia, że są dobrymi przyjaciółmi, z którymi można spędzać czas, gdy czujesz się przygnębiony.

 

Koziorożce mogą być pracoholikami, więc to komplement, jeśli poświęcają czas na bycie z Tobą. Nie spodziewaj się jednak spontanicznych planów z nimi, ponieważ Koziorożce lubią strukturę i rutynę. Chcą być w stanie przygotować się do każdego możliwego scenariusza ,więc często są świetnymi planistami (jak Virgos). Koziorożce są odpowiedzialne i zrównoważone, dzięki czemu są dobrym wyborem do dbania o rośliny lub zwierzęta podczas podróży. Prawdopodobnie pokochają też ustalanie harmonogramu ich oglądania. Koziorożce są znane z tego, że nie chcą prosić o pomoc i nie okazują mnóstwa emocji, więc być może będziesz musiał zapytać ich, jak się czują, jeśli wiesz, że coś przechodzą.

 

Wodnik jest prawdopodobnie Twoim wyjątkowym przyjacielem i zazwyczaj nie obchodzi ich, co inni o nich myślą. Są przyjacielem, który wprowadzi cię w nową muzykę i programy telewizyjne, z których większość jest tak niszowa, że nigdy wcześniej o nich nie słyszałeś. Możesz znaleźć się oglądając filmy niezależne lub zakupy w stylu vintage z Wodnikiem. Czasami bywają zimni, ponieważ są wysoce intelektualni i mają tendencję do przedkładania racjonalnych myśli nad emocje. Akwaryści dbają o sprawy humanitarne, więc twój przyjaciel Wodnik może mieć silne przekonania na temat polityki i chce, abyś dołączył do nich jako wolontariusz.

 

Ryby są kreatywnym przyjacielem. Mogą chcieć iść do muzeów lub galerii sztuki, kiedy spędzasz czas. Cieszą się również czasem samotności i może być ci trudno zmusić ich do wyjścia z Tobą. Jeśli wydaje się, że twój przyjaciel ryby jest w zasadzie czyta w myślach, możesz mieć rację-są bardzo intuicyjne i można łatwo odebrać swoje emocje. Ryby wydają się być emocjonalne i empatyczne, i lubią pomagać innym.

 

Znaki Zodiaku, z którymi jesteś najbardziej kompatybilny, oparte na własnym znaku