Co powinieneś przeczytać dalej, w oparciu o swoją ulubioną letnią aktywność

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Nadchodzi lato, przyjaciele! Dni są dłuższe, słońce świeci jaśniej, a na pokładzie mamy mnóstwo kremów przeciwsłonecznych. (Poważnie ludzie, nosić krem do opalania!) Jeśli jesteś jak ja, książka lub dwa (lub trzy) jest również w pobliżu. Jest coś w tym sezonie, co sprawia, że cracking open to nowa lektura niesamowicie satysfakcjonująca. Jeśli nie jesteś pewien, co czytać dalej, gdy wygrzewasz się w słońcu, sprawdź jeden z nich oparty na Twoich ulubionych letnich zajęciach—od wylegiwania się przy basenie po unikanie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ klimatyzacja jest twoim najlepszym przyjacielem.

 

Jeśli lubisz wylegiwać się na piasku na plaży:

book lovers

Emily Henry

Miłośnicy Książek

Jeśli spojrzysz na termin “Plaża czytana”, znajdziesz tam imię Emily Henry. Tak, częściowo dlatego, że napisała książkę zatytułowaną Plaża Czytaj, ale także dlatego, że każda z jej książek jest idealna do siedzenia na Ten, w szczególności, jest świetny dla tych, którzy kochają romanse wrogów-kochanków i wibracje małomiasteczkowe.

 

Jeśli lubisz jeździć na otwartej drodze z górą w dół:

how to marry keanu reeves in 90 days

K. M Jackson

Jak poślubić Keanu Reevesa w 90 dni

Pożegnaj się z ciasnymi siedzeniami w samolocie i przywitaj się z podróżowaniem po autostradach. Będziesz spędzać wystarczająco dużo czasu na przygotowywaniu list odtwarzania i zbieraniu przekąsek, więc spraw, aby wybór książki był łatwy. Kiedy Bethany Lu Carlisle dowiaduje się, że jej “Forever crush” Keanu Reeves zawiązuje węzeł, ona i jej BFF wyruszają w podróż, aby zatrzymać ślub. Jest zadziorny i dziki, tak jak każda dobra wycieczka powinna być.

 

Jeśli lubisz biwakować i możesz rozpalić ogień bez potu:

the counselors

Jessica Goodman

Doradcy

Wiele może się zdarzyć na letnim obozie. W tym przypadku nawet morderstwo. Poruszający się w szybkim tempie thriller ya, pełen zwrotów akcji i tajemnic, opowiada o trójce najlepszych przyjaciół w elitarnym obozie Alpine Lake, gdzie w tajemniczych okolicznościach pojawia się ciało—tak, zgadliście—w jeziorze.

 

Jeśli lubisz jet-wyruszając z kraju na europejską przygodę:

one italian summer

Rebecca Searle

One Italian Summer

Weź paszport i chusteczki. Matka Katy, Carole, umiera po walce z rakiem, przed ich wyczekiwaną wyprawą matka-córka, niszcząc Katy. Postanawia wybrać się w podróż sama, czując ducha matki na każdym krokuon sposób. I wkrótce pojawia się młodsza wersja jej matki-dosłownie. To, co następuje, to emocjonalna eksploracja radości i smutku w całym One Italian summer.

 

Jeśli lubisz pływać w słonej wodzie morskiej, która otacza tropikalny raj:

island time

Georgia Clark

Czas Na Wyspie

Czas Na Wyspie podąża za dwoma bardzo różnymi rodzinami, które utknęły razem na odległej wyspie przez sześć tygodni. Wstaw queer romance, rodzinne sekrety i nasączony słońcem raj. Jeśli szukasz czegoś, z czym możesz uciec na chwilę, to jest to.

 

Jeśli lubisz przytulać się na kanapie z filiżanką mrożonej herbaty i książką:

must love books

Shauna Robinson

Must Love Books

Nora Hughes spędziła pięć lat na pozycji wyjściowej w wydawnictwie, przeżywając zwolnienia, cięcia pensji i denerwujących autorów, które doprowadziły ją do pytania, Czy istnieją” wymarzone miejsca pracy”. Po części romans, po części życie-eksploracja kryzysu, Must Love Books jest idealny na te dni, kiedy chcesz robić nic, ale leniuchować myśląc o tym, co będzie następne.

 

Jeśli lubisz brunch z przyjaciółmi:

mom jeans and other mistakes

Alexa Martin

Mama dżinsy i inne błędy

Co mówią o przyciąganiu przeciwieństw? W tym przypadku te przeciwieństwa są najlepszymi przyjaciółmi, w pozornie różnych miejscach w życiu, którzy wprowadzają się razem i rozpoczynają podcast. Jedna z nich to influencerka na Instagramie z żądną sławy mamą, a druga to samotna mama poruszająca się po grupach mamusi i współproduktująca z dupowatym byłym narzeczonym. Będziesz się śmiał, płakał i będziesz chciał uściskać przyjaciół trochę mocniej.

 

Jeśli lubisz spędzać czas z rodziną, dzielić się historiami—a może nawet sekretami:

memphis: a novel

Tara M. Stringfellow

Memphis

Podążając za kobietami w trzech pokoleniach czarnej rodziny, Memphis skacze tam iz powrotem w czasie, rozwijając się przez 70 lat. Zajmuje się dziedzictwem i trwałymi skutkami złamania serca, rasizmu, śmierci, a także siostrzanego związku.

 

Jeśli lubicie słuchać podcastów true-crime podczas:

a good girl's guide to murder

Holly Jackson

Poradnik dobrej dziewczyny o morderstwie

No lie: Pippa Fitz-Amobi dałaby Nancy Drew szansę na jej pieniądze. Pięć lat po tym, jak morderstwo wstrząsnęło małym miasteczkiem 17-latka, dociekliwy Pip nie jest pewien, czy sprawa jest zamknięta. Gdy zagłębia się coraz głębiej w tajemnice miasta, wszystko wskazuje na to, że ma rację.

 

Jeśli lubisz uczestniczyć w Festiwalu Muzycznyms:

the final revival of opal and nev

Dawnie Walton

Ostatnie ożywienie Opal & Nev

Fikcyjna historia ustna, napisana przez ambitnego dziennikarza muzycznego, który ma osobisty udział w tej historii, ta książka zanurza się w powstaniu międzyrasowego rockowego duetu, który przygotowuje się do Ponownego Zjednoczenia dziesięcioleci później. To rozrywka, ale także przemyślana analiza rasizmu i seksizmu osadzonych w przemyśle muzycznym lat 70.

 

Najbardziej oczekiwane Książki lata 2022