Co można zrobić, aby pomóc ofiarom strzelaniny Uvalde i Buffalo

Grupa Medialna Everygirl stoi za zmianą polityki i reformą broni. Jesteśmy zaangażowani w podejmowanie działań i mamy nadzieję, że dołączysz do nas. Poświęcając dziś kilka minut, możesz być częścią tak potrzebnej zmiany w tym kraju.

 

1. Przekaż darowiznę na rzecz organizacji zajmujących się reformą broni

* Darowizny złożone przed wtorkiem, 31 maja o 23:59 ET zostaną dopasowane przez Mike ‘ a Bloomberga.

 

2. Żądaj od senatorów uchwalenia przepisów dotyczących bezpieczeństwa broni.

Wzywamy Pana do pociągnięcia senatorów do odpowiedzialności i nalegania, by podjęli działania. Możesz to zrobić teraz, odwiedzając stronę internetową Everytown for Gun Safety Action Fund I wypełniając szybki formularz, który wyśle wiadomość bezpośrednio do wybranych urzędników.

Dodatkowo zadzwoń do centrali telefonicznej Kapitolu Stanów Zjednoczonych pod numer (202) 224-3121 i poproś swojego przedstawiciela o wsparcie HR8 (w celu rozszerzenia kontroli przeszłości) i HR1446 (w celu zwiększenia okresu oczekiwania na sprawdzenie przeszłości).

Jeśli nie jesteś pewien, co powiedzieć, możesz użyć tego skryptu:

Witam, mam na imię [imię] i jestem z [miasta]. 

Wzywam dziś jako wyborcę, aby wypowiedział się na temat przemocy z użyciem broni w naszym kraju. 

Chcę nakłonić [senatora / przedstawiciela] do ochrony Amerykanów i być liderem w zapobieganiu przemocy z bronią, opowiadając się za ustawą o rozszerzaniu kontroli przeszłości. 

To jest dla mnie ważne, ponieważ [dlaczego]. 

Dziękuję za poświęcony czas.

 

3. Podpisz petycje w sprawie reformy broni

Odwiedź stronę internetową Fundacji Sandy Hook Promise, aby podpisać petycje dotyczące następujących kwestii: sprawdzania przeszłości sprzedaży broni, powstrzymywania sprzedaży broni szturmowej, ochrony dzieci przed bronią duchów i innych, aby wprowadzić zmiany w kluczowych kwestiach.

 

4. Przekaż darowiznę ofiarom i rodzinom

Chociaż żadna kwota darowizn nigdy nie będzie w stanie zrekompensować bólu, którego doświadczają ofiary i rodziny, możemy zaoferować naszą pomoc na kilka różnych sposobów:

 

5. Przekaż darowiznę niedostatecznie reprezentowanym społecznościom

Z Twoim wsparciem poprzez darowizny, National Association for the Advancement of Colored People (NAACP) jest w stanie kontynuować demontaż rasizmu, walczyć o problemy, które wpływają na czarną społeczność i zapewnić, że czarne życie jest priorytetem we wszystkich przestrzeniach. Zachęcamy do zapoznania się z misją NAACP i przekazania darowizny, aby pomóc w realizacji tej misji.

Dodatkowo, darowizna na rzecz Ligi Zjednoczonych obywateli Ameryki Łacińskiej (LULAC) pomoże w rozwoju kondycji gospodarczej, osiągnięć edukacyjnych, wpływów politycznych, mieszkań, zdrowia i Praw Obywatelskich Latynoamerykanów. Zachęcamy do zapoznania się z misją LULAC i przekazania darowizny, aby pomóc w realizacji tej misji.

 

6. Wyślij e-mail do lokalnego okręgu szkolnego i administratorów

Ważne jest, abyś został poinformowany (zwłaszcza jako rodzic) o środkach bezpieczeństwa obowiązujących w lokalnym okręgu szkolnym. Zachęcamy do skontaktowania się z administratorami za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej, aby otrzymać informacje na temat: środków bezpieczeństwa w szkole, środków zapobiegawczych i nadzwyczajnych środków opieki pooperacyjnej oraz szkoleń w zakresie bezpieczeństwa dla funkcjonariuszy i pracowników szkoły. Dodatkowo, zapytaj o to, w jaki sposób nagłe sytuacje są przekazywane rodzicom i jak zabezpieczane są Punkty dostępu i tereny rekreacyjne.

 

7. Udostępnij w mediach społecznościowych

Razem musimy podjąć działania w celu wprowadzenia zmian w tym kraju. Zachęcamy do rozmowy z przyjaciółmi i rodziną o tym, co robisz, aby zaangażować się i jak robią swojer część, jak również. Ponadto ważne jest, abyśmy dzielili się zasobami i zachęcali innych do angażowania się w media społecznościowe. Jako firma Everygirl Media Group będzie nadal wzywać do działania, wzywając do darowizn na rzecz rodzin ofiar i do organizacji pozarządowych podejmujących działania na rzecz reform, a także wzywając zwolenników do zabrania głosu i skontaktowania się ze swoimi przedstawicielami. Prosimy Was wszystkich, abyście przyłączyli się do tego wysiłku w jak największym stopniu na własnych platformach.