City Girls Have Spoken: 10 Essentials That Make Life Easier

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Gdybym w każdej chwili zadzwonił do mamy, jest 82% szans, że w trakcie naszej rozmowy mruknie słowami: “kiedy się wyprowadzasz?”Pozostałe 18 proc. stanowi wszystko-zbyt-znajome kiedy twój chłopak się oświadcza przesłuchanie.

Mieszkam w Chicago od trzech lat, bez planów powrotu na przedmieścia Michigan. Jest zbyt wiele rzeczy, z których nie jestem gotowa zrezygnować—przynęta Szlaku nad jeziorem, najlepsze restauracje w kraju na wyciągnięcie ręki, możliwość uderzenia w miasto w każdy dzień tygodnia i lekki dyskomfort, który utrzymuje mnie na palcach.

Jasne, nie uwazalbym, ze jeden-potkniecie Moje zakupy 1,2 mil do domu lub OBUDZENIE sie na zamieszanie Brown Line o 6 rano, aby byc efektowne W kazdym razie, ale niedogodnosci BLADE w porównaniu do srodkowego zachodu slonca odbijajacego sie od panoramy miasta w sierpniu. Więc sprawimy, że to zadziała. Dziewczyny z miasta przemówiły. oto 10 rzeczy, które ułatwiają życie:

SeaVees

Klasyczne Trampki

W każdym mieszkaniu, w którym do tej pory mieszkałem, byłem bardzo ciasny na powierzchni (szczególnie gdy mówimy o przestrzeni szafy). Więc decydując się na wybór butów, skłaniam się ku tym, które mogą służyć więcej niż jednemu celowi. Uwielbiam klasyczne białe trampki z tego powodu i te buty tenisowe SeaVees są idealnym wyborem do biegania na Brunch i nie tylko. Z amortyzowaną wkładką z pianki memory i kanałami chłodzącymi, które promują przepływ powietrza, te trampki od SeaVees są marzeniem mieszkańców miasta.

Użyj kodu EVERYGIRL za 20% zniżki na pierwszy zakup w SeaVees + wprowadź nasze prezenty tutaj, aby wejść, aby wygrać dwie pary butów SeaVees do wyboru, za darmo!

sp0n Sp. z o. o.

Aplikacja Citizen

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście, czy nie, każdy potrzebuje tej aplikacji pobranej na telefon. Citizen zapewnia alerty bezpieczeństwa i wideo na żywo z incydentów dzieje się w pobliżu, aktualizacje na temat klęsk żywiołowych lub protestów, i może pomóc ci dowiedzieć się, czy Twoi bliscy są w pobliżu niebezpiecznego incydentu. Citizen oferuje również 24/7 dostęp do wyszkolonego agenta ochrony, który może pomóc, gdy czujesz się niebezpieczny.

Yogasleep

Naturalna Maszyna Dźwiękowa

Chociaż uwielbiam zgiełk Chicago, nie jest tajemnicą, że kiedy nadszedł czas na łóżko, pociągi i syreny z ruchu poniżej mogą być absolutnym szumem przed snem. Mój chłopak i ja używamy tej maszyny hałasu, aby pomóc zagłuszyć hałas z zewnątrz, i kochamy go tak bardzo, że zawsze zabieramy go ze sobą podczas podróży.

– everygirl-4.png” alt=”” / >

Mac Sports

Wagon Użytkowy

Pozwól, że ustawię scenę: jest wtorkowy wieczór, trochę się podnieciłem na Trader Joe ‘ s, a ja potykam się o zakupy o milę do domu, bo nie mam samochodu. Ociekam potem, robię przerwy na każdy blok, by wyzdrowieć, i jestem pełen żalu. W zeszłym tygodniu widziałem kobietę bez wysiłku ciągnącą zakupy w tym Doo-dadzie i powiem ci: nigdy tak szybko nie otworzyłem mojej aplikacji Amazon.

Taozun

Wisząca Rolka Ręcznika Papierowego

Jeśli jesteś zaznajomiony z życia małych przestrzeni, już wiesz: kuchnia licznik nieruchomości jest cenne. Między moją frytkownicą, dzbankiem do kawy i suszarką, Moja przestrzeń na ladę jest ograniczona. Wybór opcji oszczędzania miejsca, takich jak ta wisząca rolka ręcznika papierowego, jest absolutną koniecznością. Kiedy przychodzi czas na przeprowadzkę, wystarczy wziąć suszarkę do włosów do kleju, aby bezproblemowo usunąć i niech dobre czasy * roll*.

Monsin

Alarm Zatrzymania Drzwi

Moja siostra wprowadza się do kawalerki tej jesieni i właśnie zwróciła moją uwagę na ten mały numer. Kiedy już zamieszkasz w swoim miejscu na noc, po prostu zaklinuj to pod drzwiami, włącz je, a jeśli zostanie uruchomione, uruchomi alarm, który powiadomi Ciebie i osoby w zasięgu słuchu o próbie wejścia. Jest to świetny system alarmowy do sypialni, apartamentów i akademików i jest wystarczająco mały, aby zabrać ze sobą podczas podróży w celu zwiększenia bezpieczeństwa w hotelu.

Brita

Filtr Wody

Wiele miejskich lodówek nie ma wbudowanego systemu filtracji wody, a jeśli twój ma, zazdroszczę ci. Kiedy mój chłopak i ja szukaliśmy mieszkania w zeszłym roku, wpadliśmy na nasze obecne mieszkanie, które jest idealne pod każdym względem z wyjątkiem-zgadliście-nie. woda. filtracja. system. Od tego czasu wzięliśmy tę głośną Britę i przysięgaliśmy na nią. Utrzymuje naszą wodę filtrowaną i zimną i jest znacznie mniej irytująca niż napełnianie tych o mniejszej objętości, które wymagają uzupełnienia za każdym razem, gdy nalewasz sobie szklankę (Nie dziękuję).

Madewell

Skórzany Plecak

Więc dojeżdżasz do pracy w pociągu i musisz nosić kilogramy na kilogramach sprzętu technicznego i przekąsek, ale nadal chcesz wyglądać profesjonalnie? Wejdź do skórzanego plecaka – naszego ulubionego rozwiązania przyjaznego dojazdom, które wygląda tak dobrze, jak funkcjonuje. Pakowanie torby po brzegi nigdy nie było tak ergonomiczne, a do tego jest łatwe dla oczu.

Impresa

Magnetyczny Stojak Na Przyprawy

Jak wcześniej wspomniano, przestrzeń kuchenna w mieście jest trudna do zdobycia, a te same pierścienie są prawdziwe w naszych spiżarniach. Nie tylko niedopasowane przyprawy zajmują mnóstwo miejsca (zwłaszcza gdy próbujesz urozmaicić swój portfel receptur), ale wyglądają niechlujnie. Ten Magnetyczny Stojak na przyprawy jest taki świetne rozwiązanie, jeśli masz magnetyczną lodówkę (i wygląda o wiele lepiej).

Ninja

Frytownica Powietrzna

Jeśli jest jedna kuchnia, bez której nie mogę żyć, to moja Frytkownica. To może być kuszące, aby jeść i porządek w każdej nocy tygodnia, kiedy masz kilka solidnych restauracji wokół ciebie, ale bądźmy realni: to może sprawić, że życie będzie bardzo drogie. Frytownica powietrza pomógł mi zmniejszyć czas gotowania, podgrzać resztki w szczypcie, i się moja gra wegetariańska, i za to, jestem zawsze wdzięczny.

The Hot Girl Walk Essentials Nasi Redaktorzy Przysięgają

Ten post jest sponsorowany przez SeaVees, ale wszystkie opinie w nim są opiniami redakcji Everygirl.