Chcesz Więcej Zapałek? Rozmawialiśmy z ekspertem randkowym w Hinge o tym, jak najnowsza funkcja aplikacji może pomóc Ci je zdobyć

Doskonale pamiętam wypełnienie mojego pierwszego profilu aplikacji randkowej. Miałam 20 lat i wybierając swoje preferencje, wyobrażałam sobie mojego wymarzonego partnera: 6’2, świetna praca, uwielbia ćwiczyć, mieszka w mojej okolicy. Punkty bonusowe, jeśli miał zdjęcie z psem. Automatyczne “nie”, jeśli miał zdjęcie z rybą. Jak można się domyślić, nie wiedziałem zbyt wiele o randki w tym czasie. Nie myślałem o rzeczach, które naprawdę cenię w partnerze lub rodzaju związku, którego naprawdę chciałem. Wciąż spotykałem się z mnóstwem ludzi osobiście, więc aplikacje były bardziej zabawnym dodatkiem do mojego życia randkowego.

Teraz, lata później, * wiele* zmieniło się w świecie randek. Aplikacje są głównym motorem romantycznych połączeń, a jeśli chcemy mieć jakąkolwiek szansę na spotkanie z kimś, kogo interesuje randkowanie, musimy z nich dobrze korzystać. Podczas gdy moje preferencje były wzrost, bliskość i krzykliwy tytuł zawodowy, teraz cenię takie cechy, jak pasja, zaangażowanie w rozwój osobisty i zdrowy styl komunikacji. Na szczęście nie jestem sam w moich zmieniających się priorytetach. Ponieważ świat randek nadal się zmienia, więc rozmowy na temat takich rzeczy jak zdrowie psychiczne, rozwój osobisty i dbałość o siebie.

Wraz z pojawieniem się takich rzeczy jak # therapytok, terapia datuje się na The Bachelor, i więcej firm kładących nacisk na zdrowie psychiczne, nie byłem zaskoczony, aby dowiedzieć się, że zdrowie psychiczne jest ważne dla daters dzisiaj—ale co nie zdawałem sobie sprawy, jak ważne jest. Wewnętrzne dane pokazują, że 97% użytkowników Hinge wolałoby umówić się z kimś, kto aktywnie dba o ich zdrowie psychiczne, a 91% użytkowników wolałoby umówić się z kimś, kto jest na terapii. To, co kiedyś było czerwoną flagą lub tabu, jest teraz koniecznością dla wielu z nas.

Z okazji miesiąca świadomości zdrowia psychicznego i aby pomóc singlom zaprezentować własne priorytety, Hinge po prostu rzucił cały zestaw monitów profilowych skoncentrowanych na samoopiece. Według dyrektora Hinge ‘ s Relationship Science Logana Ury, te nowe podpowiedzi zostały stworzone, aby “inspirować wrażliwe rozmowy i promować świadomość zdrowia psychicznego.”TLDR, użyj tych podpowiedzi we właściwy sposób, a będziesz na dobrej drodze do spotkania z kimś, kogo wartości są zgodne z Twoimi i kto jest gotów włożyć pracę nad sobą i Związkiem.

Chcesz użyć tych nowych podpowiedzi? Wyjmijcie telefony, bo wszystkie informacje o tym, jak korzystać z samoobsługowych podpowiedzi Hinge, aby uzyskać więcej potencjalnych dopasowań. Poza tym pomoże nam wszystkim wyjść z aplikacji i na więcej randek. Czytaj dalej, aby uzyskać porady ekspertów—i rzeczywiste zalecenia dotyczące reakcji, aby skopiować i wkleić.

 

Źródło: cottonbro / Pexels

 

Zaczyna Się Od Zdjęć

Przejdziemy do podpowiedzi, ale (jak wszyscy pewnie się domyślamy) dobry profil aplikacji randkowej zaczyna się od dobrych zdjęć. “Twoje zdjęcia robią pierwsze wrażenie” Zamiast wybierać ostatnie sześć zdjęć, które zrobiłeś, wybierz sześć, które opowiadają Twoją historię.”

Mój profil prowadzi ze zdjęciem just me, na którym widać wyraźnie moją twarz (bez okularów przeciwsłonecznych!), a po nim zdjęcie z mojego ostatniego maratonu (pokazujące moją miłość do biegania), ja z kilkoma przyjaciółmi, ja z pizzą (kolejna moja miłość) i kilka innych zdjęć związanych z podróżami. Ury zaleca posiadanie ” przynajmniej jednego zdjęcia całego ciała i taki, który pokazuje, że wykonujesz czynności, które kochasz.”

 

Zaproś Rozmowę

Zawias nie polega na bezmyślnym przesuwaniu, w które możesz wciągnąć inne aplikacje. Zamiast tego, jedynym sposobem na dopasowanie jest polubienie lub skomentowanie czegoś konkretnego na profilu innego użytkownika. Nie ma nic bardziej frustrującego dla mnie niż znalezienie faceta na zawiasie, z którym chcę się dopasować, ale który nie dał mi wiele do pracy na swoim profilu. Wszyscy chcemy więcej meczów (randki to gra liczb!), więc dlaczego nie ułatwić ludziom dopasowania się do ciebie?

Aby to zrobić, Ury radził odpowiedzieć na podpowiedzi “w sposób zachęcający do bardziej pogłębionych rozmów.”Chce, aby wszyscy pominęli jednowyrazowe odpowiedzi i napisali coś, co zachęci ludzi do odpowiedzi.

 

Źródło: Edward Eyer / Pexels

 

Zdecyduj, Co Chcesz Wyrazić O Sobie

Jeśli chodzi o projektowanie świetnego profilu, jedną z “kluczowych wskazówek” jest “Przemyśl trzy rzeczy, które chcesz wyrazić o sobie i użyj swoich zdjęć i podpowiedzi, aby przekazać te wiadomości.”Zastanów się nad tym, co chcesz powiedzieć i rozmowami, które chcesz wywołać. Co najważniejsze, potraktuj monity poważnie. W rzeczywistości Ury powiedział, że nie robienie tego może być czerwoną flagą, szczególnie dla tych podpowiedzi dotyczących samoopieki. “Podczas gdy twój profil powinien być mieszanką humoru i wrażliwości, te podpowiedzi dotyczące samoopieki zasługują na szczerą odpowiedź” – powiedziała.

Oto kilka propozycji nowych podpowiedzi:

  • Moją granicą jest wzajemny szacunek. Szukam kolegi z drużyny!
  • Czuję się najbardziej wspierana, gdy: mój partner stara się poznać moich przyjaciół i rodzinę. Zrobię to samo dla Ciebie!
  • Mój terapeuta powiedziałby, że ciężko pracowałem, aby się bezpiecznie przywiązać.
  • Terapia niedawno nauczyła mnie: jestem gotowy, aby znaleźć kogoś na dobry czas i długi czas.

 

I Na Koniec Wyłącz Aplikację

Ponownie, celem korzystania z aplikacji, takiej jak zawias, jest spotkanie z kimś, kogo naprawdę chcesz spotkać w prawdziwym życiu. Nie szukamy tutaj korespondencyjnych kumpli! Przed pierwszą randką widać w kółko negatywne konsekwencje zbyt częstego wysyłania wiadomości.”Powiedziała, że” cztery do pięciu dni rozmowy ” to ” słodki punkt.”Po tym czasie powinieneś zaplanować spotkanie osobiście. Reason being: “daje to wystarczająco dużo czasu, aby zbudować ten fundament zaufania, ale to nie tak długo, że pęd spada.”

Osobiście, jeśli ktoś nadal ze mną rozmawia, ale nie zaprosił mnie na randkę, czekam na następne pytanie i uderzam go ” Dobre pytanie-czy powinniśmy o tym porozmawiać przy drinku / kawie / (Wstaw tutaj pożądaną aktywność)?”Są tu dwa wyniki. Albo powiedzą ” Tak “i będziesz miał okazję się z nimi spotkać, albo powiedzą” nie ” lub unikną pytania. Jeśli którekolwiek z tych ostatnich, uprzejmie odpalam i wkładam energię w kogoś, kto chce wysiąść z aplikacji.

 

Przestań Przesuwać: 12 Dating App Czerwone Flagi, Których Powinieneś Szukać