Chcesz uciec z miasta? Te miejsca docelowe w USA powinny znajdować się na górze listy

Szukasz weekendowego wypadu, ale z mniejszą ilością tłumów i nieco wolniejszym tempem niż duże miasto? Mamy wszystko pod kontrolą. Jest tam cały świat, poza większymi miastami, takimi jak Nowy Jork, Boston i Los Angeles. Niezależnie od tego, czy wolisz spokojne piaszczyste plaże, wszystko, co możesz napić się wina, czy osobliwe nadmorskie ucieczki z malowniczymi brukowanymi uliczkami, wszystko, co musisz zrobić, to podróżować nieco poza bardziej “popularne” miejsca, aby znaleźć idealną ucieczkę z miasta.

Oto sześć naszych ulubionych miejsc poza dużymi miastami, w których na pewno się zakochasz. Bon voyage!

 

Hudson Valley, Nowy Jork

Źródło: Shutterstock

Rozciągająca się od północnej części Nowego Jorku aż do stolicy stanu Albany, Dolina Hudson oferuje niezliczone miejsca po obu stronach rzeki dla wszystkich typów podróżnych. Mamy kilka ulubionych miast Hudson Valley, takich jak Hudson, który ma ogromną kolekcję najwyższej klasy restauracji, browarów i destylarni. Możesz zatrzymać się w Rivertown Lodge, osobliwym hotelu, który kiedyś był kinem. Dla miłośników historii wizyta w Hyde Parku jest niezbędna, ponieważ można zwiedzić słynny dom prezydenta Franklina D. Roosevelta. Wioska Rhinebeck jest jednym z naszych ulubionych uroczych miasteczek-zatrzymaj się w pobliżu w Airbnb, dzięki czemu możesz zwiedzić okoliczne wioski i podziwiać bardzo potrzebną przyrodę.

 

Palm Springs, Kalifornia

Źródło: Shutterstock

Palm Springs w Kalifornii to miejsce, gdzie nowoczesność w połowie wieku spotyka się z pustynią i wakacjami. Wyrwane ze stron magazynu podróżniczego z Lat 70., Palm Springs ma tak wiele niesamowitych basenów do leżakowania, Spa do oddania się, wycieczki do podjęcia, i szlaki do wędrówki lub roweru. Trek up The Palm Springs Aerial Tramway (nie wymaga potu!) dla niezapomnianych widoków na dolinę Coachella, lub zarezerwować wycieczkę rowerową, gdzie można jeździć na rowerze przez centrum miasta, zatrzymując się w quintessentially Retro bary po drodze. Dzwoniąc do Palm Springs swoją bazę, nadal można odwiedzić inne popularne obszary Kalifornii, zbyt, jak wycieczki do Parku Narodowego Joshua Tree lub słynnej Route 66.

 

Asheville, Karolina Północna

Źródło: Shutterstock

Dwie godziny jazdy poza Charlotte, Asheville, Karolina Północna to wspaniałe miejsce ucieczki położone w górach Blue Ridge. Przygotuj swoją ulubioną playlistę podczas jazdy w górę iw dół Blue Ridge Parkway na oszałamiającą przejażdżkę i pamiętaj, aby odwiedzić Posiadłość Biltmore, zbudowaną przez George ‘ a Washingtona Vanderbilt II ponad 100 lat temu! Jest na obrzeżach Asheville proper i obejmuje 11 rozległych mil kwadratowych! W pobliskiej wiosce można spędzić cały dzień na zakupach, chodzeniu, nauce i jedzeniu. Asheville to świetne, mniej znane miasto w Karolinie Północnej, które jest świetną alternatywą dla bardziej zatłoczonych, turystycznych miast.

 

Daufuskie Island, Karolina Południowa

/>

Źródło: Shutterstock

Poleć do Savannah w stanie Georgia lub Hilton Head w Karolinie Południowej i skieruj się prosto na pobliską wyspę Daufuskie. Częścią zabawy jest dotarcie tam i poruszanie się—musisz wziąć prom do Daufuskie, a gdy już tam jesteś, wyspa jest całkowicie wolna od samochodów. Wynajmij wózek golfowy, aby dostać się do wynajętego domu (istnieje wiele ofert na Airbnb I VRBO) i przygotuj się na relaks w domu, na basenie lub na plaży. Daufuskie to relaksujący wypoczynek, w którym można skorzystać z okazji, aby zamieszkać gdzieś indziej w cichym, przyjemnym otoczeniu.

 

Newport, Rhode Island

Źródło: Shutterstock

Nie jest zbyt daleko od Bostonu (tylko około półtora godziny), a nawet Nowego Jorku, jeśli chcesz trochę jeździć, Newport, Rhode Island to osobliwa i urocza Ucieczka z mnóstwem do zrobienia i zobaczenia. Istnieje wiele opcji zakwaterowania, Czy chcesz zatrzymać się w pobliżu Goat Island w Gurney ‘ s Resort (który oferuje wiele restauracji na nieruchomości) lub w walkable centrum w bardziej kameralny Mill Street Inn. Zjedz posiłek i zrób zakupy na brukowanej ulicy Thames Street lub udaj się na Broadway, aby uzyskać więcej opcji. Następnie, aby wziąć udział w wysokiej klasy pozłacanych doświadczeniach, sprawdź wiele słynnych historycznych wiktoriańskich rezydencji w Newport, takich jak Breakers i Marble House, które były własnością Vanderbiltów. A do Newport nie można udać się bez spaceru wzdłuż klifu, aby podziwiać niesamowite widoki.

 

Cape Cod, Massachusetts

Źródło: Shutterstock

Bajkowe morskie wibracje czekają w regionie Cape Cod w Massachusetts, zaledwie około 70 mil jazdy od Bostonu i około 250 od Nowego Jorku. To jak nadmorska wioska utknięta w czasie—Latarnie morskie, plaże i wyspy Martha ‘ s Vineyard i Nantucket czekają na Ciebie w jednym z najpopularniejszych miejsc podróży na północnym wschodzie. W miesiącach letnich Zrelaksuj się na plażach, a następnie ruszaj w morze, popijając koktajl podczas rejsu o zachodzie słońca, gdy Latarnie morskie świecą. Rozkoszuj się najświeższymi owocami morza na wybrzeżu, miej lokalne Browary, zwiedzaj muzea i ogrody, odwiedź Pomnik Pielgrzyma lub Dom Edwarda Goreya, aby poznać lokalną historię.