Chcesz Rzeczywiście Poprawić Swoje Życie Miłosne? To jest znak zodiaku, na który powinieneś zwracać uwagę

Prawdopodobnie wiesz, jaki jest Twój znak słoneczny,i być może słyszałeś o księżycu i znakach Wschodu. Ale czy wiesz, co oznacza twój znak Wenus?

Wenus jest planetą miłości i piękna, więc znak Wenus w wykresie urodzenia może dać ci wgląd w to, co uważasz za estetyczne, czego szukasz u potencjalnego partnera i jak jesteś w związku. Ponieważ ma to tak wiele wspólnego z miłością, jest to ważna część kompatybilności (więc jeśli uwielbiasz sprawdzać, jak twój znak pasuje do zauroczeń lub znaczących innych, to naprawdę powinieneś patrzeć na swoje znaki Wenus).

Jeśli nie wiesz, co to jest znak Wenus, wprowadź informacje o urodzeniu do kalkulatora wykresu urodzenia, a pokaże Ci każde z Twoich planetarnych miejsc, w tym znak Wenus.

Aby dowiedzieć się, co twój znak Wenus może Ci powiedzieć o Twoim życiu miłosnym, przeczytaj swój poniżej (i sprawdź swój znaczący znak innych lub crush ‘ s). A jeśli chcesz uzyskać dodatkowy wgląd, powinieneś również spojrzeć na znak, który rządzi siódmym domem—domem małżeństwa i związków—w swoim wykresie urodzenia.

 

Baran nie boi się wykonać pierwszego kroku. Jeśli cię polubią, będziesz wiedział—na pewno powie Ci, co myślą i jak się czują. Ludzie z Wenus Baran może być również zazdrosny łatwo. Mogą nawet czuć się konkurencyjne z innymi kobietami, jeśli chodzi o randki, więc jeśli jest to twój znak Wenus, pamiętaj, że istnieje wiele osób, aby przejść. Baran Venuses mogą być przyciągane do ludzi, którzy są sportowcy, lub jeden z ich ulubionych działań do zrobienia z innych znaczących może być pracy lub uprawiania sportu.

 

Taurus Venus uwielbia ładne prezenty i eleganckie restauracje. Ich ulubioną nocną aktywnością jest prawdopodobnie oglądanie telewizji w domu i zamawianie jedzenia na wynos. Możesz znaleźć się na wędrówkach i biwakowaniu z nimi lub po prostu spędzać dużo czasu na zewnątrz w przyrodzie. Taurus Venus może być uparty i nastawiony na swój sposób, i mogą mieć problemy z przyznaniem, że się mylą. Mogą również trudno poruszać się poza ich strefy komfortu, więc mogą mieć “Typ”, że trzymać się podczas Randki. Wolą być w związku nad przypadkowych randek, ponieważ pragną stabilności.

 

Gemini Venuses są sapioseksualistami, co oznacza, że uważają inteligencję za atrakcyjną. Potrzebują intelektualnego połączenia, aby móc mieć dobre rozmowy i przekomarzać się. Ludzie z Wenus w Gemini będą potrzebować kogoś, kto jest tak samo ciekawy i zainteresowany nauką, jak oni. Mają problemy z skupieniem się na jednej rzeczy (lub osobie), więc będą potrzebować kogoś, kto będzie mógł płynąć z prądem. Wenusy Gemini mogą być podatne na nadmierne myślenie i niepokój. Jeśli to jest Twój znak Wenus, pomocne może być odłożenie telefonu, aby nie czekać na odpowiedź i staraj się nie czytać zbyt wiele rzeczy.

 

Rak Venuses są bardzo intensywne, więc potrzebują kogoś, kto poradzi sobie i zrozumie ich emocje. Mogą być również bardzo wrażliwe, a jeśli czują się zagrożone, mogą się zamknąć i nie chcieć z tobą rozmawiać (Rak to Krab, więc jest jak krab wycofujący się do swojej skorupy). Zazwyczaj są domownikami i wolą mieć cię u siebie, niż iść do ciebie. Ludzie z Wenus w raku chętnie dbają o swoich partnerów.

 

Leo Venuses potrzebuje partnera, by traktował ich jak królową. Mogą się denerwować lub zazdrościć, gdy ich znaczący inni spędzają czas z kimś innym lub nie zwracają na nich uwagi. Czasami mogą również czuć się niepewnie w związku. Osoba z ich Wenus w Leo będzie najbardziej lojalnym partnerem można poprosić. Prawdopodobnie uwielbiają traktować swojego partnera prezentami lub niespodziankami. Leo Venuses może być przyciągany do ludzi, którzy są kreatywni lub mają dobre poczucie humoru.

 

Virgo Venuses mają bardzo wysokie oczekiwania, więc mogą się sfrustrowani, gdy ich partner nie żyje im. Mogą być samotni częściej niż nie, ponieważ nie chcą iść na kompromis w kwestii tego, czego szukają (co jest dobrą rzeczą—mają standardy). Ale z drugiej strony, czasami mogą być zbyt wybredni i myśleć, że nikt nie jest wystarczająco dobry. Podobnie jak Gemini Venuses, ludzie z ich Wenus w Panna może być podatne na overthinking i coraz niespokojny, jeśli chodzi o randki, ponieważ wydają się być bardziej racjonalne niż emocjonalne.

 

Venusy Libra są często seryjnymi monogamistami. Waga jest rządzona przez Wenus, więc kochają miłość i zawsze chcą być z partnerem. Mogą mieć trudności z zerwaniem z kimś, bo nienawidzą konfliktu. Mają również tendencję do niezdecydowania, więc podczas gdy chcą związku, mogą mieć trudności z ustatkowaniem się i wyborem między ludźmi. Ludzie z ich Venus w wadze może natknąć się jako płytkie i zbyt koncentruje się na wyglądzie, lub mogą być przyciągane do ludzi, którzy są artystyczne lub mają dobre poczucie stylu.

 

Venusy skorpionów są tajemnicze, więc możesz mieć trudności z ich poznaniem lub możesz być zdezorientowany tym, jak się czują. Potrzebują kogoś, kto złamie ich twardy wygląd. Ale chociaż mogą wydawać się zimne, mają silne emocje i po prostu potrzebują partnera, z którym czują się komfortowo, dzieląc się nimi. Skorpion Wenus będzie bardzo lojalny, jeśli nie zdradzisz ich zaufania—a jeśli to zrobisz, całkowicie cię odetną.

 

Sagittarius Venuses są entuzjastyczne i zabawne. Są niezależne i mogą być trudne do związania. Lubią podróżować i próbować nowych rzeczy, więc potrzebują partnera, który do nich dołączy. Ludzie ze swoją Wenus w Strzelcu mogą preferować znaczące innych, którzy mogą trzymać je na palcach, ponieważ mogą się łatwo nudzić. Podobnie jak Venusy Barana, osoba z Wenusą w Strzelcu nie będzie się bała dzielić tym, jak się czuje. Mają tendencję do przesadnego dzielenia się i mogą być bardzo tępe, więc ich partner najlepiej nie może być super wrażliwy.

 

Koziorożec Venuses znaleźć ambicję i silną etykę pracy atrakcyjne. Potrzebują partnera, który jest równie pracowity jak oni. Mogą umieścić pracę przed Randki lub czekać, aż czują się stabilne w swoim życiu, zanim osiedlić. Podobnie jak ludzie z Wenus w Pannie, Ci z Koziorożcem Venus mają wysokie standardy i nie pójdą na kompromis. Są bardzo praktyczne i lubią mieć plan na wszystko, więc mogą się denerwować na wczesnych etapach randek, ponieważ nie wiedzą, gdzie rzeczy idą. Ludzie z Wenus w Koziorożcu często starają się stłumić swoje emocje i nie lubią dzielić się tym, jak się czują.

 

Wodnik Venuses może wolą być samotny niż być w związku, ponieważ są niezależne. Lubią być wyjątkowi i potrzebują partnera, który doceni ich indywidualność. Wodnik przyciąga ludzi, którzy mają powody, na których im zależy—więc Umawianie się z kimś, kto jest “nie polityczny”, nie zadziała na nich. Są bardzo intelektualni i są raczej typu “głowa nad sercem”.

 

Ryby jadowite są idealistyczne. Chcą zobaczyć najlepsze w ludziach, więc mogą mieć klapki na oczach, jeśli chodzi o ich partnera lub mają problemy z widząc złą stronę kogoś są randki. Mogą utknąć w głowie i zakochać się w idei kogoś, a nie w tym, kim naprawdę są. Podobnie jak inne Wenusy znakowane wodą, ludzie z ich Wenus w rybach są bardzo wrażliwe i emocjonalne. Lubią dzielić się swoimi uczuciami, więc potrzebują partnera, który jest również otwarty na mówienie o swoich emocjach (lub kogoś, kto nie ma nic przeciwko ich słuchaniu).

 

Znaki Zodiaku, z którymi jesteś najbardziej kompatybilny, oparte na własnym znaku