Chcesz “glazurowane” paznokcie Hailey Bieber? Oto Inspo, które musisz pokazać swojej Manikiurzystce

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Jeśli twój salon paznokci jest nagle z Funny Bunny i Tin Man może Chrome efekt przez OPI, jest tylko jedna ikona do winy: Hailey Bieber. Jakby Rhode-nowa linia do pielęgnacji skóry Hailey-nie wystarczyła, żebyśmy mieli obsesję na punkcie glazurowanego wykończenia, wygląd, który nosi stale na paznokciach od Gali Met, wprowadził nas wszystkich (Czytaj: Vanessa Hudgens, Sydney Sweeney, TEG editors i prawdopodobnie Ty) w” glazurowany pączek ” szał.

Dzięki stylistce Hailey, Zoli Ganzorigt, która zdradziła szczegóły, jak uzyskać chrome i (śmiem powtórzyć?) glazury, możemy poprosić własnego manikiurzystkę o to samo. Co więcej, zebraliśmy mnóstwo zdjęć inspo, które możesz pokazać swojemu manikiurzystce, jeśli przez przypadek nie został jeszcze poproszony o odtworzenie tego wyglądu paznokci tysiąc razy w tym tygodniu.

 

Neutralny

Perłowy biały lakier to podstawa szkliwionych paznokci pączków, ale od Ciebie zależy, ile chcesz warstw. Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie były bardziej przezroczyste, poproś o jedną warstwę jak Hailey (pierwsze zdjęcie), ale jeśli wolisz, aby Twoje paznokcie były bardziej nieprzezroczyste, poproś o kilka więcej, tak jak zrobiła to Vanessa Hudgens (drugie zdjęcie).

 

 

 

 

 

Kolorowe

Podoba Ci się wygląd, ale chcesz trochę więcej oomph? Nie winimy Cię. Nawet Hailey zamieniła swoją zwykłą bazę Funny Bunny na neonowy lakier. Pozwolenie na podkręcenie go z tymi odcieniami:

 

 

 

 

 

A jeśli chcesz uzyskać wygląd w domu

Opi ‘ S Tin Man Can chrome effect powder jest trudny do zdobycia w dzisiejszych czasach. Ale jeśli twój salon paznokci jest skończony, a nawet jeśli po prostu wolisz mani w domu, możesz uzyskać efekt przeszklonego pączka, przesuwając jedną z tych opcji nad wybranym kolorem.

 

 

11 ślubnych pomysłów na paznokcie, które nie są tradycyjnym francuskim tipsem