Brązowy Wystrój domu to topowy Trend na rok 2022-oto jak uczynić go nowoczesnym

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Nie tak dawno temu brown był uważany za brzydkie kaczątko neutralnych. Podczas gdy jasne biele i chłodne szarości były podziwiane za ich elegancki, nowoczesny wygląd, Brązowy Wystrój Domu został odrzucony jako ciężki i ponury. Ale teraz, dwa lata po pandemii, pragniemy przytulności bardziej niż kiedykolwiek, a reputacja Browna zaczyna się zmieniać. Jest na naszym radarze jako jeden z najlepszych trendów na rok 2022, a Brązowy Wystrój domu pojawia się w naszych kanałach społecznościowych. Ten bogaty neutralny przynosi poczucie ciepła i zażyłości w czasie, gdy weźmiemy wszystko, co możemy uzyskać komfort. Więc zanim napiszesz, że jest zbyt kruchy jak na twój gust, sprawdź te pomysły dekoracyjne, które prezentują brąz w świeżym świetle.

 

1. Podwój trendy w dekorowaniu

Źródło: @ reserve_home

Kolor brązowy jest tylko tak przestarzały, jak go robisz. Aby wprowadzić ten neutralny do teraźniejszości, zastosuj go poprzez modne meble i wystrój. Aksamitna sofa, na przykład, wygląda elegancko w dowolnym kolorze-brąz w zestawie. Wybierz tapicerkę w odcieniu camel lub espresso, aby pokazać modną stronę brązowego wystroju domu.

 

2. Przytulna sypialnia z brązowym

Źródło: @ monicawangphoto

Głęboki odcień brązu może sprawić, że twoja sypialnia będzie przytulna i luksusowa. Dla natychmiastowego zwiększenia komfortu, Ubierz Łóżko Z auburn akcent poduszki lub czekoladowy brązowy rzut. Otaczanie się ciepłymi neutralami sprawi, że czołganie się do łóżka wieczorem będzie jeszcze bardziej przytulne.

 

3. Równowaga Brązowy Wystrój domu z jasnym białym

Źródło: Eye for Pretty

Sztuką, aby brązowy wygląd świeży i nowoczesny jest połączenie go z dużą ilością bieli. Na tle białych ścian, brązowe meble i wystrój pojawiają się ciepłe i uziemiające. Wybierz jeden centralny element brązowych mebli, takich jak skórzana sofa lub krzesło, lub posypać brązowe akcesoria w całym pomieszczeniu, aby dodać bogactwa, zachowując jasne, otwarte uczucie.

 

4. Bring in brown through wood furniture

home-decor-the-everygirl-4.png” alt=”” width=”954″ height = “1194” / >

Źródło: @ sandramorganliving

Naturalne drewno prezentuje brąz w najlepszym wydaniu. Zainwestuj w meble wykonane z litego drewna, aby uzyskać brązowy akcent, który pasuje do każdego stylu dekoracyjnego. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy w stylu vintage, czy Nowym, poszukaj średnio-tonowych wykończeń, które oferują bogaty kolor i podkreślają naturalny wzór słojów drewna. Dzięki temu neutralnemu podkładowi możesz łatwo wymieniać różne kolory akcentu i akcesoria, gdy zmienią się Twoje upodobania.

 

5. Połącz brąz z innymi odcieniami ziemi

Źródło: @ francois_et_moi

Przypominający samą ziemię, brązowy naturalnie dobrze współgra z innymi odcieniami ziemi. Aby uzyskać ciepłą, organiczną kolorystykę, wymieszaj brąz z odcieniami takimi jak oliwkowa zieleń, terakota lub szarość. Wybierz dwa lub trzy z tych inspirowanych naturą kolorów, aby nadać spokojny, wyluzowany klimat do każdego pomieszczenia.

 

Masz pustą ścianę w domu? Te pokoje udowadniają, że tapeta jest odpowiedzią