Białe koszulki bez rękawów zamieniają się w IT-pozycja 2022

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: Gotham / Gc Images

W świecie mody popularne elementy i podstawy garderoby Zwykle się wykluczają. Ogólnie rzecz biorąc, można zdecydować się ubrać w coś modnego i chwili lub wybrać ponadczasowe, kapsułowe elementy garderoby, które nigdy nie wychodzą z mody. Ale w 2022 roku one piece zatarło granice i przeszło z nieocenionej kategorii essential do pozycji must-have: white tank top.

 

Źródło: Melodie Jeng | Getty Images

Tak, dobrze słyszałeś. Białe koszulki bez rękawów odeszły od kawałka, po który sięgasz z konieczności, aby być oświadczeniem na własną rękę, w dużej mierze ze względu na niedawny wzrost mody Y2K. Aktorki, modelki i fajne dziewczyny są stale zauważane, pozwalając swoim białym czołgom świecić samodzielnie w tym roku—nie wymaga nadmiernej stylizacji.

Pomimo wszystkich maksymalnych opcji koszulek, które mają teraz swój moment, biały czołg w jakiś sposób zdołał być czarnym koniem lata i zdobyć pozycję it-item lata 2022. I kiedy spadnie, to nie odejdzie. W rzeczywistości jego popularność może jeszcze bardziej wzrosnąć. Na wybiegach jesieni 2022, kawałek był widziany w pokroju Prada, Bottega Veneta, i Chloe-żeby wymienić tylko kilka-i prawie w każdym przypadku, to było widoczne świeci wszystko na własną rękę.

Nic dziwnego, że w dobie panującej estetyki relaksującej, czystej dziewczyny tak popularny jest utwór, który nie mógłby być prostszy. Szczególnie w połączeniu z innymi bezproblemowymi elementami, takimi jak bardzo popularne spodnie lub spódnica midi w stylu Emmy Chamberlain, daje klimat cool-girl, którego prawie wszyscy teraz szukają.

 

 

Lazy Girl ‘ s Guide to Looking Cute tego lata